XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Botování na XChatu

 

Botování na XChatu

Botování na XChatu

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
A vše kolem...
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž morfeus5 ... 10.07.2007 23:37:32 ... (Strom/Strom)
chycen při činu
takže jak to tak byva vsadil sem se s kamošem že budu mit 2000 hodin do patku..
tak sem použil bota ktereho sem si pracne sehnal.. vim že sem to neměl dělat a už to taky neudělám.
Nikdy sem bota jinak nepoužil a všechny moje hodiny sou pracne nachatovane.
Jinak doufám žebych mohl dostat nějaký malý trest popř. upozornění bo celou dobu co sem na chatu sem myslím dostal jenom jednou kill a jinak nic zvláštního.. pomahal sem se srazama ve Zlíně zajišťoval bota (infobota) prostě všechno.. udělal sem chybu ale tak snad nebyla tak velka.. doufam že se mi někdo k tomu vyjádří myslím někoho z xchat tymu

*184*Mofik
guest Muž Bla_blau ... 18.07.2007 19:30:55 ... (Strom/Strom)
Re: chycen při činu
Odpověď na příspěvek od morfeus5 z 10.07.2007 23:37:32:
Tak si Giggo ten čas udělal, koukám. Vzali ti za botování 600hodin z 2000, to se mi zdá hodně málo, oproti trestům jiných uživatelů, kteří třeba ani bota neměli a jen neodepsali, ale to je jedno, buď rád za tak malý trest, jako vždy se měří na každého jiným metrem, to je ta spravedlnost. To se pak i možná vyplatí botovat a pak se přiznat a přijít jen o tak malé procento hodin. *4*
GiggoČervená hvězdička Muž Giggo (Giggo@centrum.cz) ... 19.07.2007 09:10:14 ... (Strom/Strom)
Re (2): chycen při činu
Odpověď na příspěvek od Bla_blau z 18.07.2007 19:30:55:

Ano je to málo. Standartní tresty na první chycení dávám 70%. Jak sem psal níže, protože se k temu Morfeus postavil čelem trest dostal 30% ( takovej se dává za pučování nicku s někým )
*44*
guest Muž Tomio_kh (tomio@hiphopstage.com) ... 26.02.2008 08:41:02 ... (Strom/Strom)
Jak hm?
:) Jak poznat bota?

Vim psát mu a když neodpovídá je jasnej. Ale co když má vyplé vyskakování šeptacích oken? Píše si klidně 5 hodin děně jen s jednim člověkem přes okno a hlavní obrazovku nesleduje... ? Čas má vždy pod 5 minut... dokažte že je to bot? Jak?
ARAVER Muž ARAVER (ARAVER@mujmail.cz) ... 26.02.2008 08:55:16 ... (Strom/Strom)
Re: Jak hm?
Odpověď na příspěvek od Tomio_kh ( mailto:tomio@hiphopstage.com ) z 26.02.2008 08:41:02:

Někde v pravidlech je psáno, že je v zájmu uživatele sledovat i hlavní sklo, nikoliv jen šeptání. Taktéž je tam psáno, že musí reagovat na dotaz administrátora do 10 minut.

Proto se mohlo stát, že na tebe nereaguje, protože nejsi administrátor. I když se může stát, že by nereagoval na administrátora. To už je na nich, jen musí o tom vědět.
guest Muž Tomio_kh (tomio@hiphopstage.com) ... 26.02.2008 09:02:51 ... (Strom/Strom)
Re (2): Jak hm?
Odpověď na příspěvek od ARAVER ( mailto:ARAVER@mujmail.cz ) z 26.02.2008 08:55:16:

To chápu, jenže člověk pak napíše administrátorovi. Pak to robot není a člověk je zavola:(
ARAVER Muž ARAVER (ARAVER@mujmail.cz) ... 26.02.2008 09:07:58 ... (Strom/Strom)
Re (3): Jak hm?
Odpověď na příspěvek od Tomio_kh ( mailto:tomio@hiphopstage.com ) z 26.02.2008 09:02:51:

Pokud řekneš administrátorovi vše o tom, a pokud to vypadá důvodně, že botuje, tak za vola bys být nemusel.
Ostatně není nikde napsáno, jak dlouho dotyčného sledují*4*
feainne Muž feainne ... 26.02.2008 10:58:45 ... (Strom/Strom)
Re (4): Jak hm?
Odpověď na příspěvek od ARAVER ( mailto:ARAVER@mujmail.cz ) z 26.02.2008 09:07:58:

Nebude za vola, bude za bonzaka :)

Odpověď na příspěvek od iceman z 26.02.2008 10:27:31:

No tak ... donutit bota se chovat nepravidelne je snadne.
ARAVER Muž ARAVER (ARAVER@mujmail.cz) ... 26.02.2008 12:48:41 ... (Strom/Strom)
Re (5): Jak hm?
Odpověď na příspěvek od feainne z 26.02.2008 10:58:45:

Bonzáka tím, že adminy upozorní, že někdo pravděpodobně porušuje pravidla?:) Tak to se vykašlu na posílání reklamních linků adminům a žádostem o blok správce uživateli, který mi vyhodí 11 lidí z 19 v místnosti:)))
To pak zrušme (či z nich vyjměme botování jako nežádoucí činnost) pravidla, aby nebyli bonzáci, ani přestupci proti pravidlům A zaveďme anarchii*1*

Může podat podnět i pod jiným nickem, mailem atd. Anebo se na to vykašlat....
feainne Muž feainne ... 26.02.2008 13:41:45 ... (Strom/Strom)
Re (6): Jak hm?
Odpověď na příspěvek od ARAVER ( mailto:ARAVER@mujmail.cz ) z 26.02.2008 12:48:41:

Anonymní udavačství je vskutku pravá česká tradice :) Jinak sám dobře víš, že já bych proti anarchii ve virtuální světě nic neměl ...
Jinak netuším, v čem tobě vadí nebo v čem tě omezuje fakt, že někdo botuje. Pokud tebe nebo někoho jiného straší, že budete předběhnuti v top10, nebo lpíte na svých funkcích SS tolik, že se bojíte, že o ně přijde, když nebudete poslušně práskat, tak prosím ...
Já také semtam něco bonznu a nestydím se za to.
ARAVER Muž ARAVER (ARAVER@mujmail.cz) ... 26.02.2008 14:48:46 ... (Strom/Strom)
Re (7): Jak hm?
Odpověď na příspěvek od feainne z 26.02.2008 13:41:45:

Tak jo, když to bereš jako udavačství, tak ti to nebudu vyvracet. Mé zdůvodnění je níže:)

V ničem mne to neomezuje, jsem tamto napsal jako příklad tvého uvažování...

Trošku to přeháníš... sám dobře víš, jaké návrhy jsem tu jednak pro zrušení či úpravu počítání TOP10 dával, abych "nebyl předběhnut v TOP10" Stačí si na to vzpomenout. Sám dokonce jsi mé návrhy schvaloval.

Pár lidí jsem taky bonznul, zejména, pokud jsem byl v místnosti sám a se mnou dva boti, kteří měli 10 hodin v místnosti*3*
feainne Muž feainne ... 26.02.2008 15:11:22 ... (Strom/Strom)
Re (8): Jak hm?
Odpověď na příspěvek od ARAVER ( mailto:ARAVER@mujmail.cz ) z 26.02.2008 14:48:46:

Pokud ti nejde o Top10, pak nechápu v čem ti vadí boti? Co je na nich tak špatného?
ARAVER Muž ARAVER (ARAVER@mujmail.cz) ... 26.02.2008 15:16:58 ... (Strom/Strom)
Re (9): Jak hm?
Odpověď na příspěvek od feainne z 26.02.2008 15:11:22:

Nic na nich není špatného. Odpovím ti zhruba tak, jak jsem napsal na forum ku anketě, který nyní probíhá.

Xchat je diskusní server, kde si povídají lidé, a ne aby tam běžely programy, které suplují lidi...a ostatně překlad slova "chat" je dostačující k pochopení.)
feainne Muž feainne ... 26.02.2008 15:27:57 ... (Strom/Strom)
Re (10): Jak hm?
Odpověď na příspěvek od ARAVER ( mailto:ARAVER@mujmail.cz ) z 26.02.2008 15:16:58:

Takže ti vadí, že se tu baví lidé i jinak než tak, jak by odpovídalo tvé představě o tom, co by mělo být "nejvyšším účelem a hlavní ideou xchatu"?
guest Muž o-Dira-o (l.slepr@gmail.com) ... 26.02.2008 19:07:30 ... (Strom/Strom)
Re (11): Jak hm?
Odpověď na příspěvek od feainne z 26.02.2008 15:27:57:

na tvoje zpravy, jde o to, kdyz si predstavis botarskou utopii, kazdej nick bot, a pak pride nekdo kdo sem pride si popovidat, napise tisicovce nicku a z toho mu odpovi dva tri.....pac ostatni sou v praci, ve skole, spí, obedvaj, vsechno mozny :) chat je o komunikaci od toho si popovídat :) si predstav ze pudes do hospody si popovidat s kamaradama a oni tam postavi misto sebe papírovy makety a odejdou......bude urcite zabavna cela noc *4* doufam ze z tohodle je aspon pochopit ten princip proc mi to vadí *3* clovek je bud online a de si pokecat a nebo ofline :) ale proc skakat a mavat a kricet aj si chci pokecat a pritom mlcet *47*
feainne Muž feainne ... 26.02.2008 19:45:18 ... (Strom/Strom)
Re (12): Jak hm?
Odpověď na příspěvek od o-Dira-o ( mailto:l.slepr@gmail.com ) z 26.02.2008 19:07:30:

Takže bys zakázal i boty, kteří jsou v současnosti povolení?

Dobře, ale podle stejné logiky bys musel vyhazovat z hospody i lidi, kteří si tam nepřišli povídat. Nebo spíš lidi, co nepijí alkohol, protože hospody jsou od toho, aby se tam chlastalo :)
A tady na xchatu budeš vyhazovat lidi, kteří používají ignoraci? Ty, kteří neopoví, když jim někdo napíše? Přece jinak by hrozilo, že někdo dopadne jako ten ubožák, kterého popisuješ (nebo jsi to ty, kdo píše tisícům lidí a otravuje je?). Zakáže i lidi, kteří jsou v místnosti nepovídají si? Nařídíš každému povinost s někým kecat?
To už je vážně hodně ujeté.
guest Muž MedaBeedaa (Medabeedaa@beedoo.net) ... 27.02.2008 10:28:04 ... (Strom/Strom)
Re (13): Jak hm?
Odpověď na příspěvek od feainne z 26.02.2008 19:45:18:

Kdyby se proti botování nesnažilo bojovat a bylo by to povolené, z velké části (procenta tipovat nebudu) pravidelných návštěvníků by se stali botaři, kteří by sem chodili jako vždy, ale zbytek času by tady jel 24 hodin denně bot, aby nasbíral hodiny. Pokud by se tohle rozšířilo znamenalo by to pro xchat zátěž s nulovým ziskem (bot se nedívá na reklamy a nekliká). *54*


Mám něco málo společného s roboty ... a se zvířaty ... :-)
*54**835**54*
guest Muž o-Dira-o (l.slepr@gmail.com) ... 27.02.2008 12:15:08 ... (Strom/Strom)
Re (13): Jak hm?
Odpověď na příspěvek od feainne z 26.02.2008 19:45:18:

mne ride ujete tvoje prekrucovani :) boti jez to majpovoleni to ve vetsine pripadu davaj alespon najevo :) a vseho moc skodi.......si predstav ze hospoda je misto kde sedis a koukas pred sebe na stul....nemluvis...nepijes nic.....jelikoz ac je to hospoda a je napsano otevreno hostinskej není, bar je prazdnej a ty koukas na makety :) to je botarska utopie kdyz chces extremu :)a ja kdyz pridu na chat podivam se po kamaradech a kdyz vidim ze sou online du si s nima popovídat (k cemu by to bylo kdyby vsichni byli boti? ) a kdyz se hodne nudim du si pokecat i s neznamejma.......jdu do mistnosti kde sjou nejaci lide (prece nepudu pokecat do prazdnyho roomu ze) a to ze sje nekdo online povazuju za to ze chce s nekym komunikovat, a ne za to ze chce zbyrat hodiny :) vlezl bych do mistnosti pak kkde je treba 50 lidi a pritom am neni nikdo....vsechny mistnosti by byli stale....vsechny by meli uzivatle, ale kolik by jich musel clovek projit aby s nekym mohl komunikovat ? Tvoje logika mi pride jako chci se zaregistrovat na chat aby nekde byl navzdy muj nick......i kdyz sem treba prestanu chodit natrvalo.......
Z0MBie Muž Z0MBie ... 27.02.2008 23:23:42 ... (Strom/Strom)
Re (14): Jak hm?
Odpověď na příspěvek od o-Dira-o ( mailto:l.slepr@gmail.com ) z 27.02.2008 12:15:08:

Čím dál tím víc tu v tom poznávám IRC.
Věc, která fungovala před Xchatem a fungovat imho bude i po Xchatu...
Taky zalezi na tom, co si pod "chatem" predstavujete. Piskoviste, kde jeden prekrikuje druheho a snazi se psat co nejrychleji, nebo misto komunikace, jehoz ucelem je jinemu cloveku / idlerovi / botovi dorucit informaci a nezaviset na tom, jestli si ji precte do 10 nebo 15 sekund .. :P

První a poslední názor proti botům/idlerům, který mi přijde skutčně opodstatněný, je ten Béďův...
guest Muž o-Dira-o (l.slepr@gmail.com) ... 28.02.2008 09:58:43 ... (Strom/Strom)
Re (15): Jak hm?
Odpověď na příspěvek od Z0MBie z 27.02.2008 23:23:42:
podle me jde o t preda a dorucit tu jak jsi nazval "informaci".........coz botare nejde........pak nejde odeset patnactsekund *47* tam jde o to reakce nebo zadna reakce, ja mluvim o extremech abych ukazal co mi vadi *47*

spis by me zajimalo druhej pohled, co z toho botari maj? proc botujou? kuli hodinam? hodiny mi pridou ze sou absolutni kravina jenom orientacni daj *105* co vic z toho maj? dobrej pocit ze je jete nechytli treba? chapu botare (znam lidi kteri je uzivali) ktery pouzivali roota aby nemeli cervene sklo kdyz se odmlci a pritom porad komunikovali, ja jenom nechapu ty co rano vecer zapnou robota a pridou k tomu dalsi den vecer *47*
feainne Muž feainne ... 28.02.2008 11:39:45 ... (Strom/Strom)
Re (16): Jak hm?
Odpověď na příspěvek od o-Dira-o ( mailto:l.slepr@gmail.com ) z 28.02.2008 09:58:43:

Myslim, ze moznosti botu docela podcenujes. Botar si muze precist kdykoliv a zareagovat ve chvili, kdy se mu to bude hodit.
Takze botari informaci dorucis, zatimco cloveku ta informace utece ze skla a zmizi v nenavratnu.

Zkus si ted predstavit neco, co je uz nyni realizovatelne:

- Bot bude aplikace v pocitaci uzivatele a bude bezet minimalizovany v system tray.
- Bot sedi zamceny v mistnosti. Je tam bud sam nebo s dalsimi podobnymi roboty. Udrzuje se v mistnosti tim, ze jednou za cas zalomitkuje.
- Bot cte sklo, ale zajimaho jen septani.
- Kdyz bot uvidi, ze mu nekdo septa, vyhodi na obrazovku okynko s textem septani.
- Bot umozni komukoliv na xchatu odeslat zpravu septem. ( Treba jinemu podobnemu botovi.)

Co bude vysledkem? Urcite jsi to uz nekdy videl. V podstate to bude IM klient fungujici pres xchat. Tedy neco jako ICQ, ktere te propoji s lidmi na xchatu.
Staci, aby to nekdo naprogramoval a mas tu jedno z mnoha moznych vyuziti bota.
guest Muž o-Dira-o (l.slepr@gmail.com) ... 28.02.2008 12:10:23 ... (Strom/Strom)
Re (17): Jak hm?
Odpověď na příspěvek od feainne z 28.02.2008 11:39:45:

v tom rpipade uplne zmenis logiku a ucel xchatu.....mas forum to existuje urcitym zpusobem a ma urcity "ukol", mas "im klienta" taky ma urcitej ukol, mas chat, sou to vsehcno ruzne aplikace, jejichz ucel je dany, proc tudiz delat s fora chat a z chatu imklienta? nechapu tudle logiku.....

o moznostech botu mi vypravet nemusis *47* mozna sem jich naprogramoval vic nez ty jsi pouzil *47* akorat za jinym ucelem nez o nemz se tu bavime *18*

ale kdyz se vratim k chatum im a botarum, hlavni nevyhodou chatu vyuzivani ho jako im, je ze nema moznosti statusu a jak vim tak net centrutoto samozrejme absolutne odmita jako budouci sluzbu :) bud ses online nebo tu nejsi, a paklize chces dostavat vzkazy i kdyz ses online pouzij jinou sluzbu nebo vzkazy *4* , stale si mi nevysvetlil proc by jsi mel chtit zustavat v mistnosti kdyz by jsi nechtl komunikovat? jde o to "PROC?" (nekricim, jenom zvyraznuju to slovo*3* ) a ne o to jak a k cemu by to eventuelne mohlo slouzit (na coz jsou urceny a vyhrazeny jine sluzby )
feainne Muž feainne ... 28.02.2008 15:13:42 ... (Strom/Strom)
Re (18): Jak hm?
Odpověď na příspěvek od o-Dira-o ( mailto:l.slepr@gmail.com ) z 28.02.2008 12:10:23:

Celý problém je v tom, že ty se ptáš proč ... zatímco já stavím otázků jinak.

PROČ NE?

- když to jde ...
- může to být za určitých okolností výhodné ... ( Sám určitě přijdeš na to kdy a můžu ti ukázat, že to jinde funguje.)

Nevidím jediný důvod, proč brát v úvahu nějaký "vyšší účel".

A proč by měl někdo chtít být v místnosti a nekomunikovat? Já nevím, ale sám to dost často dělám. Prostě jen sem tam nakouknu na sklo, co se tam děje, a pokud nemám kecací náladu, tak si píšu jen s těmi, kteří mají co říct, nebo s těmi, kteří mi stojí za to s nimi mluvit.
Proč to dělám?
Asi abych měl přehled o dění a mohl se zapojit do komunikace, pokud k tomu budu mít důvod. ( Za důvod nepovažuju to, že mi někdo píše.)
guest Muž o-Dira-o (l.slepr@gmail.com) ... 28.02.2008 17:54:10 ... (Strom/Strom)
Re (19): Jak hm?
Odpověď na příspěvek od feainne z 28.02.2008 15:13:42:

jenze k cemu by to bylo kdyz by ti tyv pratele byli boti sbirajici hodiny, bys nepokecal ani s nima, me de o boty co visi a nic nedelaj, ne o to jesli mas pustenyho robota a kecas s nekyma treba rpi tom neco delas.....to jak rikam proc ne.....btw jak se muze zapojit do diskuze nekdo kdo pride treba za dva dny? nemyslis ze etch diskuzi zatim probehne sto jinejch?
guest Muž ViLLe_VaLO (ville_valo@centrum.cz) ... 08.03.2008 22:45:58 ... (Strom/Strom)
Re (20): Jak hm?
Odpověď na příspěvek od o-Dira-o ( mailto:l.slepr@gmail.com ) z 28.02.2008 17:54:10:

Nějakej upovídanej lamko.....!?*88**40*
guest Muž o-Dira-o (l.slepr@gmail.com) ... 09.03.2008 08:49:38 ... (Strom/Strom)
Re (21): Jak hm?
Odpověď na příspěvek od ViLLe_VaLO ( mailto:ville_valo@centrum.cz ) z 08.03.2008 22:45:58:


jůůů lamíííštáááá *82* čawes *161* jsem hrozne ukecanej na netu :/ v normalu nemuzu mluvit....trhaj mi postupne moudraky *161* si to kompenzuju
guest Muž o-Dira-o (l.slepr@gmail.com) ... 28.02.2008 12:11:35 ... (Strom/Strom)
Re (17): Jak hm?
Odpověď na příspěvek od feainne z 28.02.2008 11:39:45:
btw ta diskuse tady me nejak nici *3* neces se radsi sejit nekde v roomu nebo o tom pokecat nejakym jinym zpusoben "online"? *3*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: