XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Ateismus

Ateismus

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Jak, kdy a proč jsem se stal ateistou. Proč nevěřím v bohy.
Fórum pro všechny ateisty a jejich současné názory tu bylo a dnes chybí.

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Pehosaman (Pehosaman@centrum.cz) ... 14.11.2013 10:46:23 ... (Strom/Strom)
Oznámení pořadu
Převzato
Hosamen, 11.11.13 08:31:59
Televizní dokument Náboženství versus ateismus - výzva pro všechny
datum: 31. 12. 2013
místo konání: Místo a čas bude všem včas sděleno

Vážené dámy a pánové.
Vracíme se k myšlence projektu televizního dokumentu, jehož význam se zvyšuje s rostoucí pravděpodobností přijetí zákona o obdarování církví penězi a majetkem nás všech.
Na nového generálního ředitele ČT pana Petra Dvořáka jsem se obrátil tímto dopisem:

Česká televize
Generální ředitel pan Petr Dvořák
Kavčí hory
140 70 Praha 4


Břeclav 26. 8. 2012
http://www.humanistictiateiste.cz/ind...rb=7&akc=detail2
http://jdem.cz/82sc9

******

Ondi, 11.11.13 14:10:58
Vynikající.

Hezký úryvek z jedné reakce :
"Pane humanistický atejisto V..., laskavě mi nenabízejte svůj bezbožný atejistický výplod. S apoštolem Pavlem, musím prohlásit i Vám, že vím, komu jsem uvěřil. Chlubit se i dnes svým bezbožectvím, je politovánihodné, jako kdyby se slepec chlubil svou bílou holí. Pán může i Vám, protože je všemocný, pomazat koliriovou mastí i vaší nevidoucí mysl a vy spatříte, koho jste ve své slepotě pronásledoval."

Co k takové aroganci prosťáčka podotknout? Dávat bacha, aby se nedostal k sirkám, jinak je nebezpečí, že začne zapalovat hranice. A za ty prachy, které církev dostává a dostane se dá koupit moc sirek.

Si dovedu živě představit, jak se bohověrci na svém foru poplácávaj po zádech a soutěží v hloubce své bohovíry. Když se tam objevý rušivý element, jakým ateista bezesporu je, tak se na něj radostně vrhnou za účelem rozsápání.

To mi připomělo příběh Karla Maye líčící pohřební karavanu kdesi mezi Bagdádem a Kerbelou provázenou neskutečným smradem z hnijících mrtvol. Pozůstalí z karavany se také okamžitě vrhnou na nevěřícího psa a nadělaj z něj šašlíky.
guest Muž Listonos ... 15.11.2013 01:48:33 ... (Strom/Strom)
Re: Oznámení pořadu
Odpověď na příspěvek od Pehosaman ( mailto:Pehosaman@centrum.cz ) z 14.11.2013 10:46:23:
radostne mozna tak antikristicke organizace jako ve vatikanu ale ne pravi nasledovnici Jezise krista ti nemaj radost z utrpeni jako vy ateistictihumaniste*2303* ,satan vam zamoril mysl a ja jsem VYVOLENY pravy nasledovnik Jezise krista*200*on je Syn ziveho Boha muj spasitel ,muj Pan Jezis,amen.*290*
guest Muž Pehosaman (Pehosaman@centrum.cz) ... 15.11.2013 11:09:03 ... (Strom/Strom)
Re (2): Oznámení pořadu
Odpověď na příspěvek od Listonos z 15.11.2013 01:48:33:
Hledám pravdu, chci pravdu ale v křesťanství není. Pravda je prokazatelná.
guest Muž Pukavec ... 08.12.2013 19:51:52 ... (Strom/Strom)
Re (3): Oznámení pořadu
Odpověď na příspěvek od Pehosaman ( mailto:Pehosaman@centrum.cz ) z 15.11.2013 11:09:03:
mas oci a nevidis,mas usi a neslysis ale pravim ti ze uvidis syna cloveka prichazet po oblacich s velikou moci a slavou a sedet po pravici OTCE.ti verni budou po pravici krista a ti neverni po jeho levici, a Pan rekne tem na pravici radujte se smrt nad vami nema zadnou moc ,milovani obdrzeli jste dar vecneho zivota.a tem na levici rekne jdete ode mne prokleti do vecneho ohne ktery je pripraven pro dabla a jeho demony.vecna smrt ze ktere neni dalsi vzkriseni.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: