XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Osobní / JaneDowe plkárna

 

JaneDowe plkárna

JaneDowe plkárna

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
experimentální fórum zvědavé Jane
Dobrý den, po přečtení různých fór, zejména stálých místností a osobních, jsem se rozhodla založit fórum jako takový malý experiment, jakým směrem se vyvine nějaká debata tady a zda-li se tu něco vyvine, pozitivní či negativní, hezké, nebo ošklivé. Sama jsem velice zvědavá.

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž JaneDowe ... 30.12.2010 12:01:14 ... (Strom/Strom)
Konec roku
Dnes je konec roku a já zjišťuji, že se díky lidem z Xchat zase cítím jako v Děčíně před skokem z mostu. Tentokrát mě šikanují tady. Byla hloupost začít si psát Fórum a říkat pravdu. Chodila jsem do místnosti Zralé ženy a muži. Vytahali ze mě všechny moje osobní informace, včetně zdravotních a osobních a když je měli, začalo kolektivní šikanovaní na čele s nickem Sarinkaa a zejména Cherrie_1 a Jajina. Tyhle tři osoby pokojně překračují beztrestně nejenom pravidla Xchat ale i několik zákonů zejména ten o menšinách rasách a skupinách, a taky zveřejňování soukromých informací. Ano jsem nedokončený transsexuál a proto se chci zabít a zabiju se. Mezi lidma jako jsou ti, co jsem tu vzpomínala život nemá cenu. Prochází jim úplně všechno pod ochrannou rukou adminů jako Safety nebo Jardys. Já se nesmím bránit nijak, jinak jsem okamžitě vyhozena z místnosti. Takže všem přeju z celého srdce do dalšího roku jenom to nejhorší a zejména aby se jim tohle chování vrátilo na jejich vnoučatách. Přeju si aby každé jejich vnouče v pubertě prohlásilo že žije v nesprávném těle. Já už budu mrtvá a je mi to ukradené.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: