XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Osobní / Plukasovo blok

 

Plukasovo blok

Plukasovo blok

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
z různých mých zájmů a náázorů
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž plukovnikoneill (plukovnikoneill@seznam.cz) ... 28.06.2010 21:08:50 ... (Strom/Strom)
Dneska jsem málem jedné paní
natrhnul úsměv. Stála s kočárkem u rušné křižovatky, kde stálo u chodníku auto. Co mysléte, že tu krávu napadlo? Kočárek strčila do silnice, zastavila se v půlce toho vozidla a koukala,zda za ním něco nejede. Auto je - resp. autobus, těsně kolem kočárku. rozdíl max, 5 cm. a ta ženská, začla hulákat na toho řidiče. Tak jsem se tak trochu nasral a řekl - ty krávo - co na něj řveš? Dyk jsi stím kočárkem tam najela. Ona se na mě podívala a řekla, _ no to mám nejradši, nějakej zasranej žák mě bude poučovat. Takl jsem jí řekl : s kočárkem jezdím už dva roky,ale nikdy jsem s ním, kromě možnosti na zelenou, nešel do silnice první. Koukala jak blbá a já šel do práce.
guest Muž dronty (potrosek@seznam.cz) ... 29.06.2010 07:32:15 ... (Strom/Strom)
Re: Dneska jsem málem jedné paní
Odpověď na příspěvek od plukovnikoneill ( mailto:plukovnikoneill@seznam.cz ) z 28.06.2010 21:08:50:
Dopadlo to ještě dobře. Nedávno, bohužel nevím kde, šla babička s kočárkem ne po chodníku, ale po silnici pod chodníkem. Tam stálo nákladní auto a chtělo něco vykládat. Řidič si zacouval, ale za sebou měl tu babku s kočárkem. Děcko bylo na místě mrtvé! Policie snad obvinila toho řidiče, že neměl zajištěno couvání, teda osobu, která by mu ukazovala!!!! Ale co dělala baba s kočárkem mimo chodník, to nikdo nepsal.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: