XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Osobní / Plukasovo blok

 

Plukasovo blok

Plukasovo blok

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
z různých mých zájmů a náázorů
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První | « | 1 z 21 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 

guest Muž plukovnikoneill (plukovnikoneill@seznam.cz) ... 01.08.2010 12:21:22 ... (206/206)
nojo, tak hračka moc neletí
a co takhle pohádka?

Jaká je, nebo byla vaše oblíbená? - moje je jednoznačně Krteček - moje dcerka Lucinka v tom pokračuje a pak mám rád Maxipsa fíka, Červená karkulka, Bob a Bobek, Pat a mat a mnoho dalůších, z těch filmových - taneček přes dvě pekla, Honza málkem králem, S čerty nesjou žerty.
Camyla Žena Camyla (camyla@centrum.cz) ... 30.06.2010 14:04:59 ... (205/206)
Re: Byla jedna hračka
Odpověď na příspěvek od plukovnikoneill ( mailto:plukovnikoneill@seznam.cz ) z 29.06.2010 19:09:03:
Měla jsem bílou plyšovou kočku Micku. Jednou se mi ztratila a tuhle se mi zdálo, že jsem ji našla doma a bylo mi divné jak jsem ji mohla tolik let nevidět (že se mi ztratila cca 100km od domova je malý detail pro sny zanedbatelný ) .Těším se docela na film Kuky se vrací...mám pocit, že "vo tom to je"
guest Muž dronty (potrosek@seznam.cz) ... 29.06.2010 20:57:11 ... (204/206)
Re: Byla jedna hračka
Odpověď na příspěvek od plukovnikoneill ( mailto:plukovnikoneill@seznam.cz ) z 29.06.2010 19:09:03:
Tak u mě to nebyly panenky, ale starý tátovo kolo, tzv."baloňák". Přes štangli jsem nedosáhla, tak jsem jezdila pod štanglí. A pak kmížky, i když to není hračka, ale já je milovala.
guest Muž deny-dj (zacky1985@email.cz) ... 29.06.2010 19:16:45 ... (203/206)
Re: Byla jedna hračka
Odpověď na příspěvek od plukovnikoneill ( mailto:plukovnikoneill@seznam.cz ) z 29.06.2010 19:09:03:
tak moje oblíbená hračka byla dřevěná kostka s obrázky zvířat ( dokonce ji ještě mam)
guest Muž plukovnikoneill (plukovnikoneill@seznam.cz) ... 29.06.2010 19:09:03 ... (202/206)
Byla jedna hračka
jojo, každý měl v dětském věku nějakou hračku a věřte nevěřte, každý jí měl rád. A víte co je zvláštní, že někdo na ní zapomene a pak - po letech si na ní vzpomene a začne tomu člověku chybět.

Jaké byly vaše oblíbené hračky? na jakou si vzpomínáte? Byla hračka, kterou jste rádi neměly??

Já osobně jsem měl rád autobus na dálkový ovládání,dále oranžového velkého psa - momnetálně nevím kde je,ale Alík mi chybí.
Zklamaný jsem byl z dárku - sada stavebních vozidel. - přál jsem si hasiče - no ty dostal brácha - páč Ježíšek to popletl. A z čeho jsem měl kdy radost? Z modelu lokomotivy ve velikosti H0 - 1:87
guest Muž dronty (potrosek@seznam.cz) ... 29.06.2010 07:32:15 ... (201/206)
Re: Dneska jsem málem jedné paní
Odpověď na příspěvek od plukovnikoneill ( mailto:plukovnikoneill@seznam.cz ) z 28.06.2010 21:08:50:
Dopadlo to ještě dobře. Nedávno, bohužel nevím kde, šla babička s kočárkem ne po chodníku, ale po silnici pod chodníkem. Tam stálo nákladní auto a chtělo něco vykládat. Řidič si zacouval, ale za sebou měl tu babku s kočárkem. Děcko bylo na místě mrtvé! Policie snad obvinila toho řidiče, že neměl zajištěno couvání, teda osobu, která by mu ukazovala!!!! Ale co dělala baba s kočárkem mimo chodník, to nikdo nepsal.
guest Muž PaoloPavel ... 28.06.2010 22:22:37 ... (200/206)
Re: Dneska jsem málem jedné paní
Odpověď na příspěvek od plukovnikoneill ( mailto:plukovnikoneill@seznam.cz ) z 28.06.2010 21:08:50: To je hrozny. ale dobre ty. :) jen pochybuju ze si z toho takovej clovek vezme ponauceni.. ...btw ja bych ji dal jeste dejchnout. *3*
guest Muž plukovnikoneill (plukovnikoneill@seznam.cz) ... 28.06.2010 21:08:50 ... (199/206)
Dneska jsem málem jedné paní
natrhnul úsměv. Stála s kočárkem u rušné křižovatky, kde stálo u chodníku auto. Co mysléte, že tu krávu napadlo? Kočárek strčila do silnice, zastavila se v půlce toho vozidla a koukala,zda za ním něco nejede. Auto je - resp. autobus, těsně kolem kočárku. rozdíl max, 5 cm. a ta ženská, začla hulákat na toho řidiče. Tak jsem se tak trochu nasral a řekl - ty krávo - co na něj řveš? Dyk jsi stím kočárkem tam najela. Ona se na mě podívala a řekla, _ no to mám nejradši, nějakej zasranej žák mě bude poučovat. Takl jsem jí řekl : s kočárkem jezdím už dva roky,ale nikdy jsem s ním, kromě možnosti na zelenou, nešel do silnice první. Koukala jak blbá a já šel do práce.
guest Muž PaoloPavel ... 26.06.2010 16:38:24 ... (198/206)
Re: minulost - přítomnost - budoucnost
Odpověď na příspěvek od plukovnikoneill ( mailto:plukovnikoneill@seznam.cz ) z 26.06.2010 13:35:30: Presne. S timhle nemuzu nez souhlasit.
guest Muž plukovnikoneill (plukovnikoneill@seznam.cz) ... 26.06.2010 13:35:30 ... (197/206)
minulost - přítomnost - budoucnost
Sedí odsouzený na křesle smrti. A farář mu nabídne,že ho vyzpovídá. Vězeň souhlasil - Víte otče,to bylo tak, kdysi o mě jeden kamarád napsal - že jsem hloupý. to bylo před 5 lety. A tak jsem ho pak zabil. Ale proč po pěti letech? ptá se farář. protože dřív se mi to nehodilo. A nemyslíte,že je hloupé vytahovat minulost kvůli přítomnosti a tím si kazit budoucnost? - ptá se otec. No, možná je,ale teď už to nezměním a budoucí čas už pro mě není.

Někdo něco napsal - já taky toho napsal dost,ale proč bych měl po každé vytahovat to co bylo před nějakou dobou? Pokud o to někdo stojí, omlouvám se za výroky které padly, a to už při jakékoliv situaci. To co jsem řekl a napsal plynulo z mého přesvědčení a taky z práva na svobodnou mluvu.

Dřív jsem měl kamaráda, s tím jsme se rozešli ve zlém a po čase začal zase komunikovat - omluvil se a já se mu omluvil za to,že jsem mu jednu vrazil. nakonec jsme se tomu u piva zasmály, protože není dobře, když kamarády rozdělí spor.

nechte už toho vytahování screenů na každé slovo co kdo řekl, užívejme si pokecu, dokud budeme moci, nekažme si život blbostmi.

---------------------------------------- ---------------------------------------- ---------------------------------
jednejme tak, aby pro nás nemusely jezdit tyto vozy a ti co je potřebují, těm, pomoci zkusme. Na nohách vám ten zvuk příjde jako každý jiný,ale z polohy vleže na chodníku jej budete čekat s každou vteřinou http://www.youtube.com/watch?v=FRD9Yz0qq7c

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První | « | 1 z 21 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: