XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Osobní / Deleatur

 

Deleatur

Deleatur

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Osobní fórum.
K čemu to tu je? Údiv   *9*Hroznej smích   *3*
Pro srandu králíkům! Veselý   *1384*

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 14.03.2020 19:27:49 ... (Strom/Strom)
Držím palce...
.
...abychom to ustáli. Hezky spořádaně, solidárně a důstojně. Žádná hysterie jako někde na Ukrajině, kde nechtěli ani nechat prohlédnout vlastní lidi ( https://www.seznamzpravy.cz/clanek/ze-...rotila-policie-91930 ).

Ostatně právě proto to píšu takhle, než abych to lepil jako P. S. k postům, s jejichž vložením jsem otálel. A bez ohledu na to, že jsem se doválel smíchy nad epizodou Zpátky se Sobotou. *40*

Také se v klidu chystám na zítřejší šichtu, byť si myslím, že zaměstnavatel by už neměl jen mluvit, ale udělat i něco s tím, že nás jsou v podniku tisíce a jen na jednom oddělení i ke stovce. O hromadě cizinců nemluvě. (To bude asi nejhorší dědictví pandemie a voda na mlýn populistům, že multikulturalismus není ani zdravej.)
.
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 06.04.2020 23:15:59 ... (Strom/Strom)
Už je tady zas.
.
Jako bych to nepsal. Vyhrabal jsem toho, co se vyhrabal s něčím, co někde vyhrabal. *40**3**3*

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/vac...2_174846_domaci_cern

Čína je součástí Schengenského prostoru od kdy? A jak pomohlo Íránu, že je jednou z nejizolovanějších zemí na světě?

Globalizací myslí globalizovanou ekonomiku, ale co kritizuje eventuální "dalšího potlačení trhu", když by ho implicitně sám omezoval? Nebo má ten bájnej "trh" nějaký hranice? Vlastně má, v Asii a Africe je spousta neglobalizovaných ekonomik a podle toho to tam taky vypadá, že? A to nemám ani zbla ekonomického vzdělání, pane profesore.

Aspoň se trefil někde uprostřed: "Měli bychom znovu přijmout, že je lidský život podobným hrozbám vystaven a že s nimi musíme umět žít." (Což se hodí i k nejaktuálnějšímu nápadu epidemiologů nás všechny promořit.)

A když končí o "národě", já končím o neúctě k výsostnému znaku národa - rodnému jazyku: příkopy se snad zasypávaj, ne?
.
Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 09.04.2020 20:21:35 ... (Strom/Strom)
Re: Ještě, že máme rozumné vloggery.
.
Vyhrabal jsem jen o málo starší (než páně Klausův pamflet) videopříspěvek Kovyho:



Tak rozumnej a střízlivej člověk a najmě v takovém věku je dle mého skutečná elita národa. (Někde jsem zachytil, že je to aji gay, takže je i elitou komunity.) *14**1*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: