XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Osobní / Deleatur

 

Deleatur

Deleatur

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Osobní fórum.
K čemu to tu je? Údiv   *9*Hroznej smích   *3*
Pro srandu králíkům! Veselý   *1384*

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 05.11.2016 13:26:04 ... (Strom/Strom)
Z filmů kdysi zhlédnuto:
.
2 filmy s tehdy ještě vycházející komickou hvězdou Melissou McCarthyovou. [1]

Ženy sobě (2011)

Souhlasím s průměrným hodnocením [2] 73% (4*), kam ho vytáhli především kritici (na RT bylo dokonce neuvěřitelných 90% [ https://www.rottentomatoes.com/m/b ridesmaids_2011 ], což je i při mé nejlepší vůli hodně nadsazeno. Ale vysvětluje to oscarovou nominaci McCarthyové).

SPOILERY:

Hlavní hrdinka byla dost fňukna, McCarthyová ve své obhroublosti okouzlující, ale těžko na Oscara (za vedlejší roli), a ta nehoda se zkaženým jídlem se hodila do jiného druhu komedií, nicméně nasmál jsem se, typově byly herečky do svých rolí vybrány dobře, nakonec žádná z hrdinek nebyla zlá a Ch. O’Dowd vytvořil pro mě překvapivě civilními prostředky velmi sympatického policistu.

Drsňačky (2013)

Za sebe nesouhlasím s průměrným hodnocením 62% a zvyšuju ho na 72% (4*).

SPOILERY:

Nejdříve se mi to nelíbilo, nepřišlo mi to moc vtipné. Pak mi začalo vrtat hlavou, jestli to není tím, že S. Bullocková s McCarthyovou své role zase tak neodlehčovaly. A nakonec oceňuju právě to, že je obě vybalancovaly tak, aby to bylo lehce vtipné i lehce smutné. Že jejich postavy měly prostě smůlu, že nebyly úplně sympatické, často i trapné, ačkoli byly velmi morální.

*54*

[1] Chyběl mi 3. film s ňou, podle toho, zda bych v nepřepsaných poznámkách narazil dříve na Šéfku, Miluj souseda svého nebo Tammy.
[2] Z hodnocení na ČSFD.cz, IMDb.com, RottenTomatoes.com a Metacritic.com.
.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: