XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Osobní / Deleatur

 

Deleatur

Deleatur

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Osobní fórum.
K čemu to tu je? Údiv   *9*Hroznej smích   *3*
Pro srandu králíkům! Veselý   *1384*

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 07.02.2011 21:07:47 ... (Strom/Strom)
Hannah Montana 3.13: Co se mi na tobě nelíbí
.
Lilly: No, byli jsme na mejdanu na pláži...
Oliver: ...a Wally Pískálek s ní chtěl tančit ploužák...
Lilly: ...jo, tak jsem popadla Olivera, no a hlava mi tak nějak akorát zapadla jemu pod bradu...
Oliver: ...vlasy jí voněly po jablkách. Mám jablka rád.
Miley: Takže to znamená, že teď máte svou píseň. Co hráli?
Oliver & Lilly současně: Coldplay. Radiohead.
Lilly: Radiohead, Olivere.
Oliver: Lilly, určitě hráli Coldplay.
Lilly: To bych si asi pamatovala, Radiohead je má oblíbená kapela.
Miley: Na tom nesejde. Hlavní je, že se máte rádi.
Oliver: Jo. Počkej dvě vteřiny, Miley. Lilly, ty si fakt myslíš, že Radiohead jsou lepší než Coldplay?
Lilly: Jasně.
Miley: Radioplay nebo Coldhead, hlavní je, že jste spolu, ne? Kde jste měli první rande?
Oliver: Vzal jsem ji do kina.
Lilly: Šli jsme bruslit!
Miley: Řekla jsem "první"? Myslela jsem druhé.
Lilly: Nemůžu uvěřit, že si nepamatuješ naše první rande!
Oliver: Já zas tomu, že Radiohead je podle tebe lepší než Coldplay!
Lilly: Kolik ti je, 12? Nech toho!
Oliver: Promiň, že jsme si dovolil mít vlastní názor! Ano, zlato. Jak si přeješ, zlato.
Miley: Heleďte, mrzí mě, že jsem se ptala. Vždyť je to jedno.
Lilly: Víš co, Olivere? Když tolik miluješ Coldplay, měl bys chodit s nima. Mohl bys s nima jít bruslit a pak na to zapomenout!
Oliver: Vezmu je bruslit a pak na to zapomenu! Tak komu je tu teď 12?!
Lilly: Pořád tobě!
Oliver: Miley, mohla bys jí prosím říct, aby dospěla?
Lilly: “Jí”?! To už si zapomněl i moje jméno? Pojď, Miley, jdeme.
Miley: Ne. Nikam nejdu.
Oliver: Jo, nikam nejde, protože jsi evidentně na omylu.
Lilly: Řeknu ti, co byl omyl - začít s tebou chodit!
Miley: Prosím vás, přestaňte se hádat. Je to směšný. Čím dřív se tomu zasmějeme, tím líp. Začínám. Háááhahaha. Vzpomínáš si...haha...jak...haha. Tak nic.

(Pochybuju, že by si fanynka Radiohead měla co říct s Hannou Montanou a taky si nějak nemůžu vzpomenout na nějaký ploužáček od Radiohead, který by se hodil na středoškolskou plážovou párty, ale líbí se mi to latentní záškodnictví scénáristů. I když dlužili i Hanně Montaně - ta nejdříve naprosto přesvědčivě zkomolí názvy kapel a pak ještě pod závěrečné titulky odfrkla: “Coldplay? Radiohead? Ale prosím vás! Tady je Hannah Montana!”
Taky mám dojem, že snad každý název epizody je parafází nějakého známého a zdaleka ne jen popíkového fláku - pravda, What I Like About You jsem si musel najít a nejspíš to bude ta verze od Poison, ale u You Give Lunch a Bad Name mě hned napadlo You Give Love a Bad Name od Bon Jovi, Cheat It je jasné Beat It, nad Knock Knock Knockin’ on Jackson’s Head jsem úplně slyšel Axla skandovat: “Knock, Knock, Knockin’ on Heaven’s Dooooor”, i když je to samozřejmě původně Bob Dylan, atd. apod. Škoda jen, že českým překladatelům nestálo za práci, aby našli české ekvivalenty. Tím spíš, že u nás by to lépe sedlo, protože hranice mezi popem a rockem je u nás zřetelnější. Třeba tahle by se mohla jmenovat "Láska je láska (Když choděj Radiohead s Coldplay)").
*47**3**3*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: