XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Osobní / Deleatur

 

Deleatur

Deleatur

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Osobní fórum.
K čemu to tu je? Údiv   *9*Hroznej smích   *3*
Pro srandu králíkům! Veselý   *1384*

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 21.11.2010 21:51:13 ... (Strom/Strom)
Odkladiště linků
.
DVD Rental / DVD půjčovna / DVD video klub

Nemůžu "vysvítit" ani blíže specifikovat, bo je to komerční link; v případě zájmu musíte googlit (ověřeno). Půjčovna je v likvidaci, dělá výprodej (do středy 24. 11.). Objevil jsem ji kdysi jako velkou půjčovnu (min. 3 pobočky) s báječnou nabídkou hlavně "klubových" filmů a chystal se, že někdy v budoucnu se tam určitě přihlásím. Než jsem se k tomu dostal, uteklo moře vody, začaly vycházet filmy v pošetkách, na "klubové" se specializovat Levné knihy... a krachuje jedna půjčovna za druhou. Čirou náhodou jsem se dověděl o tom výprodeji a než se prokousal celým katalogem (když jsem začal, měl ještě 100 stran, tj. 6000 titulů), někdo mi to tam vykoupil a jako na potvoru taky "klubák" (kompletního Kurosawu, ty nejatraktivnější Hitchcocky a filmy zlaté éry Hollywoodu). Já se taky nežinýroval, ale můžu napsat, že tam zajímavé tituly pořád ještě jsou, protože jsem si vypsal asi 100 ještě dnes dostupných a pak to s krvácejícím srdcem zredukoval na 50, protože moje diskotéka (sbírka DVD) už mi přerůstá přes hlavu. *40*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: