XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Osobní / Deleatur

 

Deleatur

Deleatur

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Osobní fórum.
K čemu to tu je? Údiv   *9*Hroznej smích   *3*
Pro srandu králíkům! Veselý   *1384*

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

Deleatur Muž Deleatur (deleatur@centrum.cz) ... 19.11.2010 21:22:55 ... (Strom/Strom)
Tokijští kmotři (anime)
.
Hana: Já už toho mám dost!
Mijuki: Hano!
Hana: Říkals, žes závodil!
Gin: Byl jsem pořád na dráze.
Hana: To určitě! Dluhy se ti hromadily a nemohl ses rodině podívat do očí, tak ses schoval do krabice!
Gin: Jo!
Hana: Takový je[, Kijoko,] tvůj otec. Neumí vsadit, nemá charakter, smrdí mu nohy a neumí pít! Pohřbil svou ženu a dceru, aby získal náš soucit! Říkal, že máš nevyléčitelnou chorobu! Kvůli takovýmu tátovi tě lituju.
Gin: Takhle se mi odvděčuješ?
Hana: ’Odvděčuju’? Slyším dobře? Vděčnost. Vděčný máš být ty. Vděčnost pro tebe neexistuje. Ty se umíš jen hrabat v popelnicích! A nasekat dluhy a děti. Ale na jejich výchovu už dobrej nejseš, co? A svý dluhy hodíš na svou ženu. Pořád před někým utíkáš a nikdy nic neuděláš správně! Útěk je jedinej závod, kterej si vyhrál! Mijuki! Odcházíme!

Sice nijak pronikavý (obecně) rozhovor, ale úžasné je, že zazněl právě v anime. Z mého pohledu jsou Tokijští kmotři tragikomedie. Za další je otázkou, jestli postava transvestity Hany je mimořádnou odvahou tvůrce (postavy v mužsko-mužském vztahu - což je v tomto případě nejpřesnější popis - jsou doménou ženských autorek a gay autoři jsou spíše okrajoví), nebo byla afektovaná "královnička" ideální pojítko mezi civilní a obvykle hysterickou anime, zvláště pro výše citované velké sólo. Ale nešť, charakterově je to nádherná postava s velkým srdcem a (v nejvážnější chvíli) královskou důstojností.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: