XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Osobní / Ano, moje království :-)

 

Ano, moje království :-)

Ano, moje království :-)

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
píšu si jen tak před usnutím, myšlenky co mi plynou hlavou, můžeš se přidat.....
Zalezu si do postele po rušném dni, vezmu telefon a jen tak si přemýšlím... Dnes jsem byla v domově důchodců, měli výzvu že hledají dobrovolníky kteří by měli alespoň hodinu týdně čas na návštěvu opuštěných starých lidí. Já jako aktivistka jsem se šla hned přihlásit :-), ale celkem mně zchladili....prý bude výběrové řízení! Musím se přihlásit do dobrovolnického centra, přinést výpis z rejstříku trestů a když budu mít jo štěstí, budou mi babička či dědeček přiděleni a mým úkolem bude jim předčítat....tak to asi ne :-(....představovala jsem si to jinak.

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž StastnaMysLenka ... 26.02.2010 20:42:38 ... (Strom/Strom)
Mám malou holčičku
Ta holčička je řada pořád se mnou. Hraje si a já u ní skládám prádlo. Vstanu a jdu do jiné místnosti, hned jde za mnou. Hledá mne. Je krásná. Někdy legrační, jak chce všechno machat v záchodě, skončil v něm i můj mobil, ale když pro ní je ta voda tak zajímavá :-). Nerada ji, musím ji zabavit a nenápadně ji to soupat do pusy aby si toho moc nevšimla. Umí říkat jo. Jsi unavená? Jo! Půjdeme ven? Jo! Něco nakoupíme. Jo! Často to řekne i v nevhodné situaci a to se tomu pak smejeme. Mám čtyři děti a bydlím s nimi sama. Je to náročné ale i štěstí. Oni jsou moje štěstí. Jsem moc šťastný člověk.
guest Muž cerna22.alena (alena.cerna22@seznam.cz) ... 25.04.2010 15:05:05 ... (Strom/Strom)
Re: M
JSI stastna/maminka mam/dve/deti v puberte a tet se mi narodilo po patnacti letech miminko je to fakt uzasne drz se

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: