XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Osobní / Ano, moje království :-)

 

Ano, moje království :-)

Ano, moje království :-)

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
píšu si jen tak před usnutím, myšlenky co mi plynou hlavou, můžeš se přidat.....
Zalezu si do postele po rušném dni, vezmu telefon a jen tak si přemýšlím... Dnes jsem byla v domově důchodců, měli výzvu že hledají dobrovolníky kteří by měli alespoň hodinu týdně čas na návštěvu opuštěných starých lidí. Já jako aktivistka jsem se šla hned přihlásit :-), ale celkem mně zchladili....prý bude výběrové řízení! Musím se přihlásit do dobrovolnického centra, přinést výpis z rejstříku trestů a když budu mít jo štěstí, budou mi babička či dědeček přiděleni a mým úkolem bude jim předčítat....tak to asi ne :-(....představovala jsem si to jinak.

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž StastnaMysLenka (Pampelisak@seznam.cz) ... 26.02.2010 20:36:28 ... (Strom/Strom)
Podle mne
Je osobní a soukromé totéž. Proč jsou tu tedy ty rubriky rozdělené? Dnes jsem byla s pěti dětmi v bazénu. Je to veselé být s nimi. Ještě že jsou větší, protože někdy už ztrácím přehled :-). A teď z jiného soudku :-), mám rada básničky Jiřího Žáčka. Třeba Mne se stejska. Kup si pejska! On ti zavejska ať se ti nestejska. Nebo tahle. Pejskové, ti se mají, v zimě v létě, venči pány, aby byli zdraví.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: