XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Osobní / Ano, moje království :-)

 

Ano, moje království :-)

Ano, moje království :-)

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
píšu si jen tak před usnutím, myšlenky co mi plynou hlavou, můžeš se přidat.....
Zalezu si do postele po rušném dni, vezmu telefon a jen tak si přemýšlím... Dnes jsem byla v domově důchodců, měli výzvu že hledají dobrovolníky kteří by měli alespoň hodinu týdně čas na návštěvu opuštěných starých lidí. Já jako aktivistka jsem se šla hned přihlásit :-), ale celkem mně zchladili....prý bude výběrové řízení! Musím se přihlásit do dobrovolnického centra, přinést výpis z rejstříku trestů a když budu mít jo štěstí, budou mi babička či dědeček přiděleni a mým úkolem bude jim předčítat....tak to asi ne :-(....představovala jsem si to jinak.

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž StastnaMysLenka (Pampelisak@seznam.cz) ... 25.02.2010 21:15:35 ... (Strom/Strom)
Děti
Úžasné, objevující, nádherné pořád překvapující a dojemné bezprostřední stvoření. Prý jsou čtyři hodně. Říkají lidé kteří místo děti mají psa, televizi, práci, počítač atd. Pro mne jsou děti nejvíc. Budoucnost. Přítomnost. Můžu jim předat to nejlepší že mne. Není to těžký. Těší mne to s nimi.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: