XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Těžké dětství

Těžké dětství

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Měli jsme těžké dětství a jak zdolávat následky.
Měli jsem těžké dětství a musíme nějak zdolávat následky. Není to lehké. Jsme nejistí, úzkostní, depresivní, nesebevědomí, nedůvěřiví. Ale musíme bojovat.

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

Ebisek Muž Ebisek ... 14.04.2012 15:21:21 ... (Strom/Strom)
tábory
Osobně musím konstatovat, že těžké dětství má ten, kdo má jako otce vedoucího skautského/turistického oddílu *20*
Už od narození jsem byl na technologie, proto když jsem se v patnácti rozhodoval, co dál dělat, programování a počítačové sítě pro mě byly jasná volba. Problém co jsem ale měl byl ten, že můj tatínek měl pocit, že musím být takový jako on a proto mě neustále bral na nějaké tábory a na chaty, kde jsem to nenáviděl. Ikdyž tam bylo spousta lidí, kteří mohli být mí potencionální kamarádi, já netoužil po kamarádství, ale po ovládnutí techniky, počítače doma....nebo alespoň nebýt na akcích, kde je budíček, pak se hrajou trapné hry, pak je přesně v tolik a tolik oběd. .... Chtěl jsem si to zorganizovat sám *40* Chtěl jsem být na prázdniny doma, jezdit s kamarádem na kolo a ne být buzerovaný za to, že běhám pomalu a proto má družina prohrála *105*

Kdybych tak dlouho nebyl nucen zakrňovat v oddíle, mohl jsem dneska být daleko dále a mohl jsem již umět to, co se naučím až za pár let *4565*
Lingali Muž Lingali ... 14.02.2013 16:12:25 ... (Strom/Strom)
Re: tábory
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 14.04.2012 15:21:21:

*369*
Tomu vážně říkám-těžké dětství *3880*

Chudinko Ebísku *215*

*21*
Ebisek Muž Ebisek ... 14.03.2013 16:41:39 ... (Strom/Strom)
Re (2): tábory
Odpověď na příspěvek od Lingali z 14.02.2013 16:12:25:

Pro mě to bylo těžké, protože já jsem se pro to prostě nenarodil a nedává mi to pocit štěstí... *4*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: