XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Chyby XChatu

 

Chyby XChatu

Chyby XChatu

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
forum o chybach Xchatu
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž skeptik (skeptik1@centrum.cz) ... 02.11.2007 21:03:40 ... (Strom/Strom)
vysouvání Flexiframe
Je prosím skutečně nutné, aby po příchodu do místnosti každého automaticky přepadl Flexiframe? Ti , kteří ho znají, ho otráveně zasunou. Ti, kteří ho neznají, ho časem ze zvědavosti objeví.
Myslím, že to chatování spíš znepříjemňuje...*105*
guest Muž muni-172562 (v.dol@seznam.cz) ... 03.11.2007 03:03:43 ... (Strom/Strom)
Re: vysouvání Flexiframe
Odpověď na příspěvek od skeptik ( mailto:skeptik1@centrum.cz ) z 02.11.2007 21:03:40:

mě se už nevysunuje... myslim že to zpravili... nebo to blokuje ABP?
guest Muž fragnatic (pavelkubelka@centrum.cz) ... 03.11.2007 10:17:59 ... (Strom/Strom)
Re (2): vysouvání Flexiframe
.
*459* Odpověď na příspěvek od muni-172562:
Mě už taky dlouhodou dobu nevyskakuje *18*

______
fragnatic
guest Muž skeptik (skeptik1@centrum.cz) ... 03.11.2007 14:36:23 ... (Strom/Strom)
Re (2): vysouvání Flexiframe
Odpověď na příspěvek od muni-172562 ( mailto:v.dol@seznam.cz ) z 03.11.2007 03:03:43:
Právě jsem prověřil několik stálých i nestálých místností ve všech kategoriiích, vyskakuje mi to všude.
No tak není to asi funkční chyba, ale uživatelsky nasírací stav a trochu to příchod do cimry zbytečně zdržuje.
Možná, že když si někdo umí pohrát se stylishem, přidělat nějaký ocásek k URL adrese nebo dokonce ovládá CCS či co, třeba to zmákne.
Ale myslím, že by běžní uživatelé neměli být nuceni si xchat doprogramovat vlastní pílí na koleně, nebo jo?*105* A co je to proboha ABP? Až Bohdá Později?*3*
feainne Muž feainne ... 03.11.2007 15:01:30 ... (Strom/Strom)
Re (3): vysouvání Flexiframe
Odpověď na příspěvek od skeptik ( mailto:skeptik1@centrum.cz ) z 03.11.2007 14:36:23:

ABP je Adblocku plus.

Na otvírání nebo neotvírání flexiframu mají vliv cookies. Tedy, pokud se staráš o svůj prohlížeč, hlídáš si své soukromí (tedy pravidelně mažeš cookies nebo je máš zakázané) a staráš se o bezpečnost počítače, bude se ti flexiframe otevírat stále. Jak se říká: It's Not A Bug, It's A Patented Feature!

Přes Stylish a uživatelské CSS lze flexiframe shovat, ale to nepomůže s jeho vtipnou vysouvací funkcí, terá zúží prostor pro text. To jde samozřejmě také napravit a to uživatelským javascriptem, jenže i pak se napřed musí napřed načíst vše na stránce (do té doby se flexi otevře), aby mohl zafungovat uživatelský javascript a flexiframe sám zmiznul.
To je tedy zatím má zkušenost navíc aplikovaná pouze v prihlížeči Opera ( který zde kromě mě nikdo nepoužívá - zdravím Aliena a Wencu *1*).

Na druhou stranu, pokud si člověk chce hrát s těmi novými javascripty, tak nabízejí spoustu zajímavých možností. Třeba jsem si zvětšil počat řádek na skle na 800 :)
guest Muž skeptik (skeptik1@centrum.cz) ... 04.11.2007 15:57:34 ... (Strom/Strom)
Re (4): vysouvání Flexiframe
Odpověď na příspěvek od feainne z 03.11.2007 15:01:30:
Njn, jasně. Ale to by měl každý uživatel při registraci rovnou fasovat programátorský verpánek, aby si vše potřebné dodělal sám na koleni:-)))
Jedna oprava. spletl jsem si CSS s kartou na benzin*8*

Jinak jako já si hraju s lecčíms, ale javaskripty mě ještě nenapadly, budu to muset zkusit:-)))Ohledně počtu řádek na skle: matně si vzpomínám, že tady proběhly před lety nějaké hádanice kolem toho....poslyš, není těch 800 nakonec trestné?*9* A vůbec, co se všemi těmi řádky po večerech dělááš?*3*

Dík za vysvětlení. Vidím, že budu dál zasouvat ručně:-)))*5*
feainne Muž feainne ... 04.11.2007 20:52:37 ... (Strom/Strom)
Re (5): vysouvání Flexiframe
Odpověď na příspěvek od skeptik ( mailto:skeptik1@centrum.cz ) z 04.11.2007 15:57:34:

Já ti ten skript klidně pošlu, jen nemůžu slíbit, že ti bude fungovat.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: