XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / XChat / Chyby XChatu

 

Chyby XChatu

Chyby XChatu

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
forum o chybach Xchatu
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž skeptik (skeptik1@centrum.cz) ... 02.11.2007 21:03:40 ... (Strom/Strom)
vysouvání Flexiframe
Je prosím skutečně nutné, aby po příchodu do místnosti každého automaticky přepadl Flexiframe? Ti , kteří ho znají, ho otráveně zasunou. Ti, kteří ho neznají, ho časem ze zvědavosti objeví.
Myslím, že to chatování spíš znepříjemňuje...*105*
guest Muž muni-172562 (v.dol@seznam.cz) ... 03.11.2007 03:03:43 ... (Strom/Strom)
Re: vysouvání Flexiframe
Odpověď na příspěvek od skeptik ( mailto:skeptik1@centrum.cz ) z 02.11.2007 21:03:40:

mě se už nevysunuje... myslim že to zpravili... nebo to blokuje ABP?
guest Muž fragnatic (pavelkubelka@centrum.cz) ... 03.11.2007 10:17:59 ... (Strom/Strom)
Re (2): vysouvání Flexiframe
.
*459* Odpověď na příspěvek od muni-172562:
Mě už taky dlouhodou dobu nevyskakuje *18*

______
fragnatic
guest Muž skeptik (skeptik1@centrum.cz) ... 03.11.2007 14:36:23 ... (Strom/Strom)
Re (2): vysouvání Flexiframe
Odpověď na příspěvek od muni-172562 ( mailto:v.dol@seznam.cz ) z 03.11.2007 03:03:43:
Právě jsem prověřil několik stálých i nestálých místností ve všech kategoriiích, vyskakuje mi to všude.
No tak není to asi funkční chyba, ale uživatelsky nasírací stav a trochu to příchod do cimry zbytečně zdržuje.
Možná, že když si někdo umí pohrát se stylishem, přidělat nějaký ocásek k URL adrese nebo dokonce ovládá CCS či co, třeba to zmákne.
Ale myslím, že by běžní uživatelé neměli být nuceni si xchat doprogramovat vlastní pílí na koleně, nebo jo?*105* A co je to proboha ABP? Až Bohdá Později?*3*
feainne Muž feainne ... 03.11.2007 15:01:30 ... (Strom/Strom)
Re (3): vysouvání Flexiframe
Odpověď na příspěvek od skeptik ( mailto:skeptik1@centrum.cz ) z 03.11.2007 14:36:23:

ABP je Adblocku plus.

Na otvírání nebo neotvírání flexiframu mají vliv cookies. Tedy, pokud se staráš o svůj prohlížeč, hlídáš si své soukromí (tedy pravidelně mažeš cookies nebo je máš zakázané) a staráš se o bezpečnost počítače, bude se ti flexiframe otevírat stále. Jak se říká: It's Not A Bug, It's A Patented Feature!

Přes Stylish a uživatelské CSS lze flexiframe shovat, ale to nepomůže s jeho vtipnou vysouvací funkcí, terá zúží prostor pro text. To jde samozřejmě také napravit a to uživatelským javascriptem, jenže i pak se napřed musí napřed načíst vše na stránce (do té doby se flexi otevře), aby mohl zafungovat uživatelský javascript a flexiframe sám zmiznul.
To je tedy zatím má zkušenost navíc aplikovaná pouze v prihlížeči Opera ( který zde kromě mě nikdo nepoužívá - zdravím Aliena a Wencu *1*).

Na druhou stranu, pokud si člověk chce hrát s těmi novými javascripty, tak nabízejí spoustu zajímavých možností. Třeba jsem si zvětšil počat řádek na skle na 800 :)
guest Muž skeptik (skeptik1@centrum.cz) ... 04.11.2007 15:57:34 ... (Strom/Strom)
Re (4): vysouvání Flexiframe
Odpověď na příspěvek od feainne z 03.11.2007 15:01:30:
Njn, jasně. Ale to by měl každý uživatel při registraci rovnou fasovat programátorský verpánek, aby si vše potřebné dodělal sám na koleni:-)))
Jedna oprava. spletl jsem si CSS s kartou na benzin*8*

Jinak jako já si hraju s lecčíms, ale javaskripty mě ještě nenapadly, budu to muset zkusit:-)))Ohledně počtu řádek na skle: matně si vzpomínám, že tady proběhly před lety nějaké hádanice kolem toho....poslyš, není těch 800 nakonec trestné?*9* A vůbec, co se všemi těmi řádky po večerech dělááš?*3*

Dík za vysvětlení. Vidím, že budu dál zasouvat ručně:-)))*5*
feainne Muž feainne ... 04.11.2007 20:52:37 ... (Strom/Strom)
Re (5): vysouvání Flexiframe
Odpověď na příspěvek od skeptik ( mailto:skeptik1@centrum.cz ) z 04.11.2007 15:57:34:

Já ti ten skript klidně pošlu, jen nemůžu slíbit, že ti bude fungovat.
GymJWMČerná hvězdička Muž GymJWM (gymjwm@jaw.cz) ... 05.11.2007 08:36:38 ... (Strom/Strom)
Re: vysouvání Flexiframe
Odpověď na příspěvek od skeptik ( mailto:skeptik1@centrum.cz ) z 02.11.2007 21:03:40:

Pokud mas povolene cookies, tak by mel zustat ve stavu, v jakem jsi ho naposledy mel... tedy pokud ho zavres, pak pri pristim vstupu do mistnosti zustane zavreny. Pokud si cookies zakazes, nebo je mazes, pak se bude holt neustale otevirat...
guest Muž skeptik (skeptik1@centrum.cz) ... 05.11.2007 12:07:49 ... (Strom/Strom)
Re (2): vysouvání Flexiframe
Odpověď na příspěvek od GymJWM ( mailto:gymjwm@jaw.cz ) z 05.11.2007 08:36:38:

No právě, že cookies povolené mám a nemažu je. Tak uvidíme, no. Dík:-)
guest Muž a2b ... 05.11.2007 21:09:12 ... (Strom/Strom)
Re (3): vysouvání Flexiframe
Odpověď na příspěvek od skeptik ( mailto:skeptik1@centrum.cz ) z 05.11.2007 12:07:49:
a neblokuje, nebo nemaže ti cookies firewall, nebo antispyware?

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: