XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Rasimus

Rasimus

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Vše o této problematice - genocidní a extrémně rasitické příspěvky nechejte za dveřmi
Zde je možno se vyjádřit svobodně na toto téma samozřejmě v rámci určité slušnosti

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

Prc3k Muž Prc3k ... 08.09.2012 16:06:25 ... (Strom/Strom)
#
Nesnášim, když vyjádřim svůj názor na cikány a někdo mi začne oponovat, že všichni nejsou stejní, že někteří jsou hodní, chodí do práce, do školy a umí se chovat. Ale upřímně. Vezete kamion plný brambora víte že 89% brambor je plesnivých, ale budete to přebírat? K nesnášení cikánů mam svoje důvody a nezmění se to ani kdyby předemně někdo postavil 100 bezproblémových cikánů.

#

Nebojuju proti asiatům,nebojuju proti černochům,nebojuju proti židům.Bojuju proti cigánům a proto nebojuju proti lidem.
Ebisek Muž Ebisek ... 15.09.2012 02:26:53 ... (Strom/Strom)
Re: #
Odpověď na příspěvek od Prc3k z 08.09.2012 16:06:25:

Já používám přirovnání, že je to jako ve volbách, jde je to navíc ještě více nerozhodné. Já jsem ODS ani TOP09 nevolil, takže se mě schválené zákony netýkají? Ne, prostě je to všechno postavené na základě většiny. Kdyby se na celém světě zaváděly ty cikánské práva výjimek, tak by jsme nemohli udělat vůbec nic, protože vždycky je někdo jiného názoru. Tak jako v zahraničních televizích oznamují "Češi si zvolili pravicovou vládu". A když teda ne všichni volili pravici, tak já v obchodě koupím chleba za 22 a Joe73 za 28 i s vyšší daní?
Kulové, prostě zákon většiny. Proto taky když většina cikánů krade nebo bere dávky a přiživují se, nevidím jediný důvod, proč by jsme je měli přebírat po jednom a hledat jediného hrdinu v celém ghettu...
To je princip demokracie, ne? Že většina rozhoduje...
guest Muž Joe73 ... 17.09.2012 11:27:20 ... (Strom/Strom)
Re (2): #
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 15.09.2012 02:26:53:
Pleteš si demokracii s diktaturou uplatňující kolektivní vinu .V demokracii by naopak měly mít menšiny zaručeny svá práva.
guest Muž SHADOWCAST (honza.antares@centrum.cz) ... 19.09.2012 11:21:32 ... (Strom/Strom)
Re (3): #
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 17.09.2012 11:27:20:
To mi teda vysvětli proč by se většina měla podřizivat menšině. Copak se ten dobytek cikánskej nemá líp než normální šlušnej pracujcí člověk? Tobě nevadí že se válí doma za tvoje daně a přitou berou dvakrát víc než ty?
To seš potom buď blázen nebo trpíš extrénmí formou smaritánského syndromu:-DD
guest Muž Joe73 ... 20.09.2012 13:18:45 ... (Strom/Strom)
Re (4): #
Odpověď na příspěvek od SHADOWCAST ( mailto:honza.antares@centrum.cz ) z 19.09.2012 11:21:32:
Pokud se má ta menšina líp než většina,pak jedině díky té většině,která ji to umožňuje,takže kritizovat je třeba hlavně tu bílou většinu. Nebo snad dle tebe ve vládě, v parlamentu, na úřadech atd.sedí samí cikáni,kteří nadržují svým souvěrcům?
guest Muž SHADOWCAST (honza.antares@centrum.cz) ... 22.09.2012 12:12:32 ... (Strom/Strom)
Re (5): #
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 20.09.2012 13:18:45:
Ale tu většinu přece zastupuje politická suita flákačů, vyžírků, zlodějů a podvodníků. Proč zrovna oni by měli mít zájem dělat nějaký napopulární proticikánský kroky.
I když teď od nového roku se jim docela skrouhnou dávky a hlavně se zruší ten příspěvek podnikatelům který ubytovávají tenhle černej parazitující hmyz.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: