XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Games / GTA - Vice City, San Andreas

 

GTA - Vice City, San Andreas

GTA - Vice City, San Andreas

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Super hry!
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: vuldobrej

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž gangster622 (gangster622@seznam.cz) ... 11.12.2014 14:20:01 ... (Strom/Strom)
Gta 5 bude!
Takze rockstar prohlasilo ze GTA 5 na PC vazne bude. Dokonce bude moznost hrat z prvni osoby. Uz to optimalizuji pro PC
vuldobrej Muž vuldobrej ... 16.12.2014 22:00:48 ... (Strom/Strom)
Re: Gta 5 bude!
Odpověď na příspěvek od gangster622 ( mailto:gangster622@seznam.cz ) z 11.12.2014 14:20:01:

GTA z první osoby?
To zní dost divně, co?
Ebisek Muž Ebisek ... 06.05.2015 10:17:22 ... (Strom/Strom)
Re (2): Gta 5 bude!
Odpověď na příspěvek od vuldobrej z 16.12.2014 22:00:48:

Nejhorší na tom je to, že ta první osoba je prostě jiná než v jiných hrách. Těžko popsat čím, ale hrozně špatně se mi to hraje. Snad jen míření zbraní z první osoby je tak nějak přirozenější, že se dá hrát.
vuldobrej Muž vuldobrej ... 13.05.2015 19:57:06 ... (Strom/Strom)
Re (3): Gta 5 bude!
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 06.05.2015 10:17:22:

A nemůže to být jenom tím, že nejsi zvyklý hrát GTA v pohledu první osoby?

Naštěstí se to ale dá libovolně přepínat a nemusíš to používat, ne?

Přemýšlím, jestli si to mám opatřit, nebo ne. Naposledy jsem hrál GTASA a docela mě to bavilo.

Ale mezitím jsem hrál Saints Row a nevím, jestli by mě ještě bavilo hrát GTA...
Ebisek Muž Ebisek ... 13.05.2015 21:53:44 ... (Strom/Strom)
Re (4): Gta 5 bude!
Odpověď na příspěvek od vuldobrej z 13.05.2015 19:57:06:

Jestli jsi zvyklý hrát single, tak ten je až na drobné věci dost podařený. Mi na něm vadí akorát to, že pouliční kriminalita je na úroveň hry podprůměrná. A stejně tak život ve městě. V SA byly fastfoody, kde ses mohl nažrat a fitka, kde jsi to vyběhal. V 5ce jsou obchody jenom na vykrádačky, je jich pár a v single dokonce ani nejsou zaznačené na mapě. Restaurace nic.
Oproti tomu stále zůstaly kraviny, které mě šíleně nudí a pro 100% je musíš udělat. Sbírat radioaktivní sudy, části vesmírné lodě, útržky dopisu a pak ještě nějaké vojenské součástky. Dále lítání pod mostními oblouky, skokánky po městě, seskoky padákem...

Dále mi vadí hloupé respawnování policajtů v singlu, kde se třeba pokusíš schovat v oblasti s jediným přístupem a prostě to kosit, ale poldové se zázračně rodí i za tebou a střílejí ti do zad.

Pokud si to budeš kupovat v krabicové verzi, tak ty vycházejí celkem levně, tam bych neváhal. Jestli to koupit přes Steam? Přijde mi to zbytečně drahé a sám jsem překvapen, že jsem se dokázal tak odpoutat, abych si to koupil za 60€ *40*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: