XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Games / GTA - Vice City, San Andreas

 

GTA - Vice City, San Andreas

GTA - Vice City, San Andreas

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Super hry!
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: vuldobrej

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První | « | 1 z 75 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 

vuldobrej Muž vuldobrej ... 20.04.2016 20:42:06 ... (742/742)
Re: Letadlo na Litoměřicku strhlo dráty vysokého napětí
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 20.04.2016 19:36:44:

No jo, je skoro zajímavé, že to tam není zmíněno.
Ty hry jsou hrozně zlé :).
Ebisek Muž Ebisek ... 20.04.2016 19:36:44 ... (741/742)
Letadlo na Litoměřicku strhlo dráty vysokého napětí
Když jsem viděl tento článek, vzpomněl jsem si na GTA5, když jsem jej začínal hrát. Při mém prvním letu jsem se vylekal drátů a začal to letadlo zvedat tak prudce, že jsem se málem převrátil na židli. Pak jsem zjistil, že tohle v GTA nepředstavuje žádný problém. Dneska lítám přes dráty jako kdyby tam nebyly. *3* Což mě vede k myšlence, jestli ten pilot taky neabsolvoval leteckou školu v Los Santos. *3*

http://www.novinky.cz/krimi/401070-le...vysokeho-napeti.html
Ebisek Muž Ebisek ... 17.09.2015 03:20:53 ... (740/742)
Poohlédnutí : Uvolnění GTA V na Steamu
http://img.fotoalba.centrum.cz/img13/...6811982_1_cck7pc.jpg

Screen jsem bohužel zatím nenašel, každopádně ten peak je zřetelný.
Ebisek Muž Ebisek ... 22.08.2015 17:19:13 ... (739/742)
Re (2): GT5 PC (První dojmy)
Odpověď na příspěvek od DonLaFontaine ( mailto:DonLaFontaine@centrum.cz ) z 22.08.2015 16:56:47:

Ve většině heistů (setupů) je napsáno o kterou část se jedná. Napříkald HumaneLabs - Deliver EMP. Není to napsáno akorát když se jedná o úplně úvodní a nebo začátek další fáze (video ukázku po které zakladatel teprve vybírá z tabule).

Pokud nechceš aby tě zabíjeli, tak si zapni Passive mode (nemůžeš ale používat zbraně) a nebo si někam vyjet v kurumě.

Horší je to s cheatarama.
guest Muž DonLaFontaine (DonLaFontaine@centrum.cz) ... 22.08.2015 16:56:47 ... (738/742)
Re: GT5 PC (První dojmy)
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 15.04.2015 11:17:28:

Mě osobně baví v GTA Online prostě dělat blbosti s lidmi. Nebaví mě, když přijede kretén, co mě přejede autem nebo jinak zabije. Ale je fajn, když k někomu přisedneš do auta, on tě sveze k sobě do garáže, tam ti ukáže, jaký auta má, ty si k nějakýmu stoupneš, on pochopí, že se chceš svézt, povolí ti přístup, proveze tě, vystoupí a nechá tě řídit... :)

Teď se snažím dělat loupeže, ale je to trochu zmatený, nikdy nevím, v jaké části které loupeže jsem a je to zmatečný a zbytečně si to třeba restartuju připojením do hry, ve které jsem už byl.
Ebisek Muž Ebisek ... 02.06.2015 03:57:28 ... (737/742)
New Update for Grand Theft Auto Online Coming Next Week
KONEČNĚ.

Jen doufám že krom nového zboží bude oprava obsahovat taky vylepšení stability. Dneska jsem celý den dělal to, že jsem čekal než nalákám čtyři lidi na loupež. Proč? Protože se hra chovala jako kdybych byl na session sám a na "pozvat všechny hráče ze session" nereagoval heist nijak. Ale hejtů je v diskusi pod článkem požehnaně. *14*

http://socialclub.rockstargames.com/n...ine-coming-next-week
Ebisek Muž Ebisek ... 13.05.2015 21:53:44 ... (736/742)
Re (4): Gta 5 bude!
Odpověď na příspěvek od vuldobrej z 13.05.2015 19:57:06:

Jestli jsi zvyklý hrát single, tak ten je až na drobné věci dost podařený. Mi na něm vadí akorát to, že pouliční kriminalita je na úroveň hry podprůměrná. A stejně tak život ve městě. V SA byly fastfoody, kde ses mohl nažrat a fitka, kde jsi to vyběhal. V 5ce jsou obchody jenom na vykrádačky, je jich pár a v single dokonce ani nejsou zaznačené na mapě. Restaurace nic.
Oproti tomu stále zůstaly kraviny, které mě šíleně nudí a pro 100% je musíš udělat. Sbírat radioaktivní sudy, části vesmírné lodě, útržky dopisu a pak ještě nějaké vojenské součástky. Dále lítání pod mostními oblouky, skokánky po městě, seskoky padákem...

Dále mi vadí hloupé respawnování policajtů v singlu, kde se třeba pokusíš schovat v oblasti s jediným přístupem a prostě to kosit, ale poldové se zázračně rodí i za tebou a střílejí ti do zad.

Pokud si to budeš kupovat v krabicové verzi, tak ty vycházejí celkem levně, tam bych neváhal. Jestli to koupit přes Steam? Přijde mi to zbytečně drahé a sám jsem překvapen, že jsem se dokázal tak odpoutat, abych si to koupil za 60€ *40*
vuldobrej Muž vuldobrej ... 13.05.2015 19:57:06 ... (735/742)
Re (3): Gta 5 bude!
Odpověď na příspěvek od Ebisek z 06.05.2015 10:17:22:

A nemůže to být jenom tím, že nejsi zvyklý hrát GTA v pohledu první osoby?

Naštěstí se to ale dá libovolně přepínat a nemusíš to používat, ne?

Přemýšlím, jestli si to mám opatřit, nebo ne. Naposledy jsem hrál GTASA a docela mě to bavilo.

Ale mezitím jsem hrál Saints Row a nevím, jestli by mě ještě bavilo hrát GTA...
Ebisek Muž Ebisek ... 06.05.2015 10:17:22 ... (734/742)
Re (2): Gta 5 bude!
Odpověď na příspěvek od vuldobrej z 16.12.2014 22:00:48:

Nejhorší na tom je to, že ta první osoba je prostě jiná než v jiných hrách. Těžko popsat čím, ale hrozně špatně se mi to hraje. Snad jen míření zbraní z první osoby je tak nějak přirozenější, že se dá hrát.
Ebisek Muž Ebisek ... 15.04.2015 11:17:28 ... (733/742)
GT5 PC (První dojmy)
Tak zkoušel jsem den hrát GTA Online a asi půl dne jsem hrál klasicky single.

Single pro tuto chvíli hodnotím celkem dobře. Snad jediné co mám, tak je celkem pošahané ovládání na klávesnici, které jde ale přenastavit.

GTA Online je na tom mnohem hůře. Nějak mi neustále uniká pointa, proč bych to měl hrát? Milión teček na mapě, kde jde závodit, zabíjet se a skákat padákem s ostatními hráči. Neustále se objevují nové, ale staré nemizí. No fajn. Odměnou jsou prachy, ale co s prachama? Koupil jsem jeden barák, kde je stejně akorát prázdná garáž. A to je tak asi vše.
Reálnost GTA5 online? Rockstar to přehnal i nad poměry daného titulu. Honička pro sáček s drogama, no fajn. Jenže v okamžiku se vyrojí čtyřicítka policajtů a většinou se to celé sesype uprostřed ulice v jedno velké vrakoviště, přes které se ani nedá projít. A neustále přijíždějí noví policajti, zastřelení hráči se respawnujou neomezeně krát od místa zabití a hratelnost jde do sraček.

A to nemluvím o tom, že když se pokusím skrýt Q, tak u některých aut se přikrčí, ale spousta vyšších aut (SUV, dodávky) se pouze otočí zády k voze, stojí vzpřímený a ukazuje všem kokos, aby ho do něj mohli střelit. *38*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První | « | 1 z 75 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: