XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Osobní / Pobřežní hlídka

 

Pobřežní hlídka

Pobřežní hlídka

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Mitch_ikova pláž
Máš možnost jednu,
skrz tuhle bednu,
jít s Mitchem mořem,
Pamely hoře prožívat znovu
a díky klávesám být s námi a ne sám.
A tak ve chviličce světem
můžem plovat s naším chatem.
Přijď sem honem !
Nebo bičík vezme na Tě Baywatch mitch_ik Ďáblík   *66* Hroznej smích   *3* Hroznej smích   *3*

Moderátoři: mitch_ik

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

mitch_ikČerná hvězdička Žena mitch_ik (mitch.buchanon@centrum.cz) ... 03.10.2015 11:09:59 ... (Strom/Strom)
O tři měsíce později ..
Nazdárek *40*

Tákže bych se chtěla pochlubit, že dne 6.8. 2015 se v 10:43 narodil krásnej a zdravej kluk *82*. Jmenuje se Šimon a téměř do 30 minut nás stihl vyfakovat *19* *3*. To mu zůstalo a je to jeho nejoblíbenější gesto *3*.

Klidně bych se tu rozpovídala a nemám problém popsat do detailu porod, ale myslím, že by to nikoho nezajímalo *40*. Ve zkratce mohu říct, že od příjezdu do porodnice byl do necelých pěti hodin na světě *18*.

Za tři dny mu budou už dva měsíce a je to fakt síla, jak to hrozně utíká. Nejvíc je to znát na oblečení a taky se dost pronese *3*. Za ten jeho krátký čas, co už s námi je, stihl tři svatby a podařené návštěvy v lese. Přesto, že celkem často pláče, zvládl tyto události bravurně :-).

Za týden nám ho děda pokřtí a za další dostane první očkování, na který se teda moc netěším *8*.

No nic, to fakt ve zkratce a jelikož se mi za chvíli probudí, vypiju si (snad v klidu) čaj *40*.


Mějte se bájo a zase někdy piiiiiic *49*.
ElzaModrá hvězdička Muž Elza (elza@post.cz) ... 05.10.2015 16:14:27 ... (Strom/Strom)
Re: O tři měsíce později ..
Odpověď na příspěvek od mitch_ik ( mailto:mitch.buchanon@centrum.cz ) z 03.10.2015 11:09:59:

Ahoj, někdo mi o tom tuším říkal na Drahouši, připojuji velké gratulace, hodně štěstí, zdraví a ať z něj vyroste hodný velký kluk :).

E. *54*
mitch_ikČerná hvězdička Žena mitch_ik (mitch.buchanon@centrum.cz) ... 08.11.2015 19:58:35 ... (Strom/Strom)
Re (2): O tři měsíce později ..
Odpověď na příspěvek od Elza ( mailto:elza@post.cz ) z 05.10.2015 16:14:27:

Děkuji :-). Jako pohrávala jsem si s myšlenkou, že bych na čumendu zajela, ale už to bylo náročný :-).
ElzaModrá hvězdička Muž Elza (elza@post.cz) ... 09.11.2015 09:49:05 ... (Strom/Strom)
Re (3): O tři měsíce později ..
Odpověď na příspěvek od mitch_ik ( mailto:mitch.buchanon@centrum.cz ) z 08.11.2015 19:58:35:

Tak snad někdy příště. Pozvánky posíláme minimálně 3-4 měsíce předem tady na XChatu i na Facebooku, takže určitě se o tom všichni dozvědí :-). Letos se nám povedlo pěkné počasí a nebylo to ani tak náročné, jako jindy. Alespoň pro mě ne. A příští rok to bude už kulatá 20. Drahouš v pořadí, takže si dáme o to více záležet a připravujeme i nějaké překvapení. Tu a tam někdo přijede třeba jen přes den i s dětmi a večer zase jede domů. Záleží, jak náročné by asi pro něj bylo cestování :-).
mitch_ikČerná hvězdička Žena mitch_ik (mitch.buchanon@centrum.cz) ... 06.02.2016 07:53:09 ... (Strom/Strom)
Re (4): O tři měsíce později ..
Odpověď na příspěvek od Elza ( mailto:elza@post.cz ) z 09.11.2015 09:49:05:

Ó, tak to se na pozvánku těším. Ty já dostává ráda, kor teď *1* *3*.
ElzaModrá hvězdička Muž Elza (elza@post.cz) ... 08.02.2016 15:14:15 ... (Strom/Strom)
Re (5): O tři měsíce později ..
Odpověď na příspěvek od mitch_ik ( mailto:mitch.buchanon@centrum.cz ) z 06.02.2016 07:53:09:

Tak ono kdybys jela i jen na čumendu, tak sviště můžeš vzít s sebou, že jo ;). Popř. spoustu lidí jezdí jen přes den a večer jedou třeba zase domů. My se taky těšíme, že Tě po delší době uvidíme :-).

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: