XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Sexuální úchylky

 

Sexuální úchylky

Sexuální úchylky

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Jakékoliv - pokec, zkušenosti, odborná literatura, atd.
Sexuálních úchylek jsou mraky. Čím víc o tom člověk čte, tím víc se kolikrát taky nestačí divit. Asi snad první knihou, kterou by se dala považovat za celkem slušný soupis úchylek bylo 120 dnů sodomy od Markýze de Sade, Jistě je však i mnoho dalších knih i novějších a to ať o úchylkách legálních, tak o úchylkách ilegálních. Pište svoje zkušenosti, pište co můžete doporučit a proč, pište svoje názory na cokoliv, co se daného tématu může týkat.:))

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž HOT-DOG35 (kocicak100@gmail.com) ... 11.07.2010 11:39:39 ... (Strom/Strom)
Úchylománie*47*
Kdo je bez úchylky,nechť po mně hodí šutr*3* Vážení,úchylové jsme v podstatě všichni,když né skutkem,tak aspoň ve svých snech.Takže se divím,proč úchyly tak houfně zavírají,vždyť už Eva v ráji byla těžkou úchylačkou včetně Adama,bo to byli sourozenci.A dle Bible jsme přeci všichni bratři a sestry,čili celosvětový incest jak prase*3* Ano,pocházíme všichni z Adama and Evy a ti byli sourozenci,takže co jiného můžeme být my?Možná na tuto krutou pravdu Církev příjde,nebo už o ní dávno ví,jen taktně radši drží hubu.Takže ůchylujte všichni vesele dál,však vám to pak někdo už spočítá*161* Jo a na závěr ještě dodatek: já sám jsem úchyl jak to prase,denně koukám totiž na svůj ksicht,neboť co člověk může mít nejraději než sám sebe?*47*-(pozn.redakce: prachy,ty vole*3* )

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: