XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Sexuální úchylky

 

Sexuální úchylky

Sexuální úchylky

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Jakékoliv - pokec, zkušenosti, odborná literatura, atd.
Sexuálních úchylek jsou mraky. Čím víc o tom člověk čte, tím víc se kolikrát taky nestačí divit. Asi snad první knihou, kterou by se dala považovat za celkem slušný soupis úchylek bylo 120 dnů sodomy od Markýze de Sade, Jistě je však i mnoho dalších knih i novějších a to ať o úchylkách legálních, tak o úchylkách ilegálních. Pište svoje zkušenosti, pište co můžete doporučit a proč, pište svoje názory na cokoliv, co se daného tématu může týkat.:))

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

mitch_ikČerná hvězdička Žena mitch_ik (mitch.buchanon@centrum.cz) ... 08.04.2009 22:09:15 ... (Strom/Strom)
Očista
Smazala jsem celý strom na téma animal sex - má-li někdo zájem o zálohu, může si říct. Každopádně to sem vůbec nepatří.


*4220* Plováček *4652*
Rozhov Muž Rozhov (Rozhov@centrum.cz) ... 09.04.2009 09:25:58 ... (Strom/Strom)
Re: Očista
Odpověď na příspěvek od mitch_ik ( mailto:mitch.buchanon@centrum.cz ) z 08.04.2009 22:09:15:
Zajímavý.Co už jinýho patří do sexuálních úchylek,když ne tohle?Nebo to někomu,jako úchylka nepřipadá?Že by se to někomu zdálo úplně normální?No to snad ne... :-)
guest Muž nedira (nedira@centrum.cz) ... 09.04.2009 09:31:10 ... (Strom/Strom)
Re (2): Očista
Odpověď na příspěvek od Rozhov ( mailto:Rozhov@centrum.cz ) z 09.04.2009 09:25:58:..

Jenomže v týhle úchylce je i moc hnusných věcí ........zrovna tobě nevadí, když se ubližuje zvířatům??........Když to tu budou veřejně rozebírat, odvážou se ještě víc a budou ubližovat , protože budou mít pocit, že je to legální .

Stačilo to, co za hnus tu předváděli ti dva pedofilové ............a přesně měli zmáklý, co směj a co nesměj ...........co už je trestný .............a využívali toho.
Rozhov Muž Rozhov (Rozhov@centrum.cz) ... 09.04.2009 14:28:09 ... (Strom/Strom)
Re (3): Očista
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 09.04.2009 09:31:10:
Ty víš dobře,že mě se dost hnusí,když se ubližuje zvířatům.A zoofilii tady klidně veřejně odsoudím.Ale tady byla debata (a je to i název fóra),o sexuální úchylce.Nezlob se na mě,ale to by se tu nesmělo diskutovat skoro o žádné úchylce.Něco jinýho je o tom psát a něco jinýho to dělat.A za sebe ještě jednou:zoofilii odsuzuju,je to hnus,ale bohužel děje se to.Proto nevím,proč by se o tom nemohlo diskutovat.(Pouze diskutovat).
guest Muž nedira (nedira@centrum.cz) ... 09.04.2009 16:53:41 ... (Strom/Strom)
Re (4): Očista
Odpověď na příspěvek od Rozhov ( mailto:Rozhov@centrum.cz ) z 09.04.2009 14:28:09:..

No tady byly detaily ..........Giggi napsal :podle toho, jak se diskutuje ............a tohle byly detaily ............prostě zoofilie je trestná..........chceš tu rozebírat pedofilii...........jenom rozebírat s detaily ??..............Běž se podívat na Doktorku.cz , kde není moderace, co se na takových tématech děje...............víš, co to je pro spoustu lidí, jenom diskutovat ??Předehra........ti úchylové se tam rozrajcují a zvířata jsou bezbranná.
Rozhov Muž Rozhov (Rozhov@centrum.cz) ... 09.04.2009 21:23:50 ... (Strom/Strom)
Re (5): Očista
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 09.04.2009 16:53:41:
To je sice možný,ale zrovna tak se můžou rozrajcovat pedofilové u debaty o pedofilii,nekrofilové při debatě o nekrofilii atd.Tím ale nechci říct,že nemáš v něčem pravdu.Jen se mi to zdá trošku přehnaný,ten výmaz.Trošku dost přehnaný.O čem jiným by se mělo na sexuálních úchylkách debatovat,když ne o sexuálních úchylkách?
guest Muž Rozcilena ... 09.04.2009 22:12:43 ... (Strom/Strom)
Re (6): Očista
Odpověď na příspěvek od Rozhov ( mailto:Rozhov@centrum.cz ) z 09.04.2009 21:23:50:..

A kde je teda ta hranice podle tebe ??Prostě tyhle úchylky sou trestný, tak se i nich mluvit nemůže na seriozních serverech ...........ani pedofilové ani nekrofilové ...ani zoofilové ........co je ti na tom divnýho??..

Jako to že pes někomu líže lasturku a visí to tady, ti přijde úplně normálka???Mě teda né............
Rozhov Muž Rozhov (Rozhov@centrum.cz) ... 10.04.2009 08:29:03 ... (Strom/Strom)
Re (7): Očista
Odpověď na příspěvek od Rozcilena z 09.04.2009 22:12:43:
No tak teď jsi mi to teda dala.Třeba vraždy jsou taky trestný a píše se o nich dokonce i v novinách.Ono něco jinýho je o tom debatovat,protože ten problém existuje a něco jinýho je to propagovat nebo to dělat.A DEBATA NENÍ PROPAGACE!!!To se rovnou může tady jmenovat Sexuální úchylky s cenzurou.A když už se ptáš,normální mi to teda nepřijde a odsuzuju to,jak už jsem psal,kdyby jsi pořádně četla.Ale přijde mi normální diskutovat o nějakém problému,který existuje a bude existovat i když se o tom bude pokrytecky mlčet.
guest Muž nedira (nedira@centrum.cz) ... 10.04.2009 08:35:23 ... (Strom/Strom)
Re (8): Očista
Odpověď na příspěvek od Rozhov ( mailto:Rozhov@centrum.cz ) z 10.04.2009 08:29:03:..

Ale je to přesně , jak psal Giggo...........kdyby tu diskutovali o závažném problému, šlo by to ...........ale oni se tu rajcovali , psali detaily a rochnili si v tom jak je animal skvělý ........a to je rozdíl...........proto byli smazaní..........to je jakoby v novinách někdo radostně rozebíral vraždu do detailů.........a říkal, jak je to skvělý (to tu bylo)
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 10.04.2009 13:16:29 ... (Strom/Strom)
Re (9): Očista
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 10.04.2009 08:35:23:

Psal jsem fakta. K faktům patřej i detaily. A faktem je například to, že moje zkušenost říká, že to dost holek zkoušelo, zkouší a zkoušet bude a některý na tom "ujížděj" pravidelně a pochvalujou si to. Též jsem psal, že jsem se na jiných forech (mimo xchat) setkal s tím, že tam je minimum těch, co přitom zvířata týraj a naopak drtivá většina těchhle lidí naprosto odsuzuje jakýkoliv týrání zvířat přitom a neberou je jako věc. To je další fakt a opět to není rochnění se v něčem a přesně proto říkám, že JE TADY CENZURA, protože SE NIC ZÁVADNÝHO NEPROPAGOVALO.

A tedy když se tady tak chytře a znalecky bavíte tím, jak byla naše diskuse závadná, tak bych tedy rád věděl, jak vypadá nezávadná diskuse o animal sexu - předveď mi ji prosím. Velmi rád bych znal příklad faktů, která se smějí uvádět a která už se nesmějí uvádět. Totiž až tady napíšu, že například hledám holku na sex pro mojeho vlčáka (ber to jako příklad, ani vlčáka nemám), tak si budu zasloužit smazat, protože to už bude závadný. Tohle závadný nebylo. Můžeš mi říct, jak chceš diskutovat o něčem, kde je zakázáno říkat fakta?
guest Muž nedira (nedira@centrum.cz) ... 10.04.2009 13:27:35 ... (Strom/Strom)
Re (10): Očista
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 10.04.2009 13:16:29:..

Takže podle tebe , když tu pedofil bude psát , že 5 letý holčičce líže lasturku, tak to taky bude v pořádku???...Jaký je v tom rozdíl???

Znova opakuju, že já jsem viděla nekolik nemoderovaných serverů, které vyloženě sloužily k tomu ,aby se ti lidi vzrušovali tím, že píšou ty hnusy .
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 10.04.2009 13:42:43 ... (Strom/Strom)
Re (11): Očista
Odpověď na příspěvek od nedira ( mailto:nedira@centrum.cz ) z 10.04.2009 13:27:35:

No to bude podstatnej rozdíl teda, protože já jsem psal o tom, s čím jsem se setkal a co si myslím o frekventovanosti animalsexu mezi holkama. Na tom nic závadnýho není. Cos napsala ty je totálně jiná sorta. Neumíš rozlišovat.

A je celkem jedno, s čím jsi se setkala jinde, protože tady jsme tady a řeší se tenhle server.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: