XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Sexuální úchylky

 

Sexuální úchylky

Sexuální úchylky

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Jakékoliv - pokec, zkušenosti, odborná literatura, atd.
Sexuálních úchylek jsou mraky. Čím víc o tom člověk čte, tím víc se kolikrát taky nestačí divit. Asi snad první knihou, kterou by se dala považovat za celkem slušný soupis úchylek bylo 120 dnů sodomy od Markýze de Sade, Jistě je však i mnoho dalších knih i novějších a to ať o úchylkách legálních, tak o úchylkách ilegálních. Pište svoje zkušenosti, pište co můžete doporučit a proč, pište svoje názory na cokoliv, co se daného tématu může týkat.:))

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Lil_Dogg (vojda1@seznam.cz) ... 03.02.2007 19:21:22 ... (Strom/Strom)
Poraďte.......
Zdarec Lidi. Sleduju že tu máte docela dobře rozjetý forum. Chtěl bych se vás na něco zeptat. Poslední dobou u sebe pozoruji že mě začíná vzrušovat pohled na punčochy či punčocháče na ženských nohou. Zpozoroval jsem to ve škole když si pár mých spolužaček oblékly punčocháče ke krátkým minisukním. Dokonce mě to vzrušuje když se se svojí holkou líbám, a ona mi při tom sedí na klíně.A tímto bych se chtěl zeptat.Dá se toto považovat za úchylku? Nevadí to opačnému pohlaví? Popř. neměl bych se toho nějak zbavit? Písněte mi prosím na mail......předem díky za odpověď všem kteří mi ji pomohou najít........
guest Muž Adriana.Ann (adriana.ann@gmail.com) ... 16.02.2007 20:38:57 ... (Strom/Strom)
Re: Poraďte.......
Odpověď na příspěvek od Lil_Dogg ( mailto:vojda1@seznam.cz ) z 03.02.2007 19:21:22:

Můj přítel to má taky rád, vzhledem k tomu že jámiluji když mi hladí nohy tak mu ráda vyhovým. *32*
guest Muž Lil_Dogg (vojda1@seznam.cz) ... 17.02.2007 21:10:51 ... (Strom/Strom)
Re (2): Poraďte.......
Odpověď na příspěvek od Adriana.Ann ( mailto:adriana.ann@gmail.com ) z 16.02.2007 20:38:57:
Mit tak někoho kdo by mě rád vyhověl.Ale nechodím s tím na veřejnost.Spíše to tajím se svém nitru.Asi neexistuje moc dívek které by toto akceptovaly že?
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 23.02.2007 02:01:30 ... (Strom/Strom)
Re (3): Poraďte.......
Odpověď na příspěvek od Lil_Dogg ( mailto:vojda1@seznam.cz ) z 17.02.2007 21:10:51:

Proč by to neměla nějaká holka akceptovat?..Já jsem taky ulítlej na nožky a ví to o mě snad každá a to byses divil, kolik holek už mi vyhovělo...a rádo:))

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: