XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

30 a více

30 a více

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
volná jízda 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 334 | 335 | 336 | 337 | 338 | 339 z 343 | 340 | 341 | 342 | 343 | » | Poslední

 

guest Muž jas.min.ka (jas.min.ka@centrum.cz) ... 18.06.2008 17:56:47 ... (50/3430)
Re (2): Ahoj holky :-))
Odpověď na příspěvek od ka.zanka z 13.06.2008 21:36:13:
Děvče máš pravdu ve všem, můj kluk měl v 7 měsících 17 kg, kdy mi i doktorka říkala, že to chce dietu, ale neměla jsem to srdce mu nedat jíst, když ječel hlady a nespal. A po čase byl jak říkáš, jako reklama na Dachau, až jsem se styděla, vypadalo to, že mu nedám najíst. Hlavní je, že jsou děti zdravé a spokojené, to je největší výhra pro mamči.
guest Muž InMyIsTotalBastard ... 18.06.2008 17:42:13 ... (49/3430)
Re: Ahoj holky :-))
Odpověď na příspěvek od CHEORCHIA ( mailto:eva.f14@centrum.cz ) z 13.06.2008 19:29:50:


Mimochodem mohl bych vědět jak vypadá ta moudrá dáma,jež povídala o Tvé dcři ,že je tlustá..
P.S. docela se ve svetě výživy a sportu pohybuju a jen podle prvního dojmu bych rád podotknul,že ta paní na mě působí jako kráva.
Toť vše a moc nekřič na doktory-jsou to taky lidi*3* *3* *3* držím pěsti
guest Muž Alaiva (Alaiva@centrum.czz) ... 16.06.2008 14:45:40 ... (48/3430)
:o)
Stojí v parku dvě sochy naproti sobě. Stojí 1 rok, 2 roky, a přiletí za
nimi anděl a povídá:
"Když tady tak dlouho stojíte, dám vám pro radost půl hodiny lidského
života. Můžete si dělat, co chcete."
Sochy obživnou, mrknou na sebe a už upalují do křoví. Po chvíli se ozývají
různé zvuky, pochechtávání a za čtvrt hodiny sochy rozesmáté vylezou.
Anděl jim říká: "Ještě máte čtvrt hodiny, můžete jít znovu".
Tak sochy jdou znovu a ta jedna povídá: "Ale teď to uděláme obráceně! Ty
budeš držet holuba a já se na něj vyseru!"*1*
ka.zanka Žena ka.zanka ... 16.06.2008 09:41:47 ... (47/3430)
Re: :o)
Odpověď na příspěvek od Alaiva ( mailto:Alaiva@centrum.czz ) z 14.06.2008 16:02:08:

Máš pravdu - už došly fotky Růženy od moře a je to vysloveně prototyp skutečně šťastného psiska... A Irsko zelené až oči přecházejí. Krása...
*1009*
guest Muž Alaiva (Alaiva@centrum.czz) ... 14.06.2008 16:02:08 ... (46/3430)
:o)
tak jsem před chvilkou dožvanila s ladynou a Bandonem .. O2 a moje účetní se bude divit :o))))))) Jsou na velkém výletě po Irsku.. campují u moře a kochaj se. Rose bude mít za chvilku křídla, jak je šťastná .-)))
ka.zanka Žena ka.zanka ... 13.06.2008 21:36:13 ... (45/3430)
Re: Ahoj holky :-))
Odpověď na příspěvek od CHEORCHIA ( mailto:eva.f14@centrum.cz ) z 13.06.2008 19:29:50:

Všechny, včetně kamarádčiny matky, pošli do háje - bože, kdy jindy by děti měly vypadat jako děti a ne jako kostrouni, když ne takhle malé??? Ta baba má vyštracháno - velkej mozek malej, malej žádnej... Máš normální zdravé dítě, buď za to ráda a nenech se rozhodit nějakou vypatlanou kreaturou... Ony z toho děti vyrostou, z té dětské baculatosti - kámoščin kluk byl takovej macek, že měl v půl roce 12 kg, tvaroh ládoval po celých kostkách, a dneska je jak reklama na hlad - dlouhej a tenkej jako tyčka... to vůbec nejde nějak předem odhadovat, do jaké podoby se dítě pozdějí "vykulí". A pokud si někdo udělá z vychrtlé figury modlu, je to jeho tanec, ne tvůj, a už vůbec ne takhle malého dítěte. Tuhle bylo na Bleskově pár fotek modelek, co se nechaly nahé fotit pro jakýsi prý prestižní časák - no to bylo hotové Dachau, a ty reakce pod tím nebyly taky žádnou chválou - jeden chlap tam dokonce napsal, že to nebylo pro módní časopis, ale pro časopis "Pes, přítel člověka", protože to nejsou ženské, ale chrti.
Takže se hoď do klidu, kdyby tvoje dítě mělo nějaký problém s váhou, řekla by ti to dětská lékařka. Na baby, co jedí jeden list salátu k obědu a půl listu k večeři, a je to to jediné, co je uspokojuje, se normálně vykašli s přehledem. Takové prázdné hlavy můžeš mít leda tak v patě - nebo ještě dál...
*148*
ka.zanka Žena ka.zanka ... 13.06.2008 21:28:57 ... (44/3430)
Re (9): FROM IRELAND:
Odpověď na příspěvek od LADYRAGTIME-PULITZER z 13.06.2008 01:10:07:

Fotečky supéééér, trajekt jak kráva, Růžena čím dál krásnější - vůbec se nedivím, že Bandon šišlá *3**3* No a ty až dospíš ty kruhy pod očima, tak ošlehaná mořským vzduchem budeš taky za perlu Irska... *148*
guest Muž Alaiva (Alaiva@centrum.czz) ... 13.06.2008 20:55:31 ... (43/3430)
Re: Ahoj holky :-))
Odpověď na příspěvek od CHEORCHIA ( mailto:eva.f14@centrum.cz ) z 13.06.2008 19:29:50: ahoj Cheorchi! zase se tu moc křením !.-)))
my matky jsme na děti citlivé. Pořád mám na paměti, jak jsem si dovezla moje předčasně narozené malounkaté miminko domů po dost dlouhé době útrap v kojeneckém ústavu. Jako hrdá matka jsem vyjela na procházku a ke kočárku se vrhla nejstrašnější vesnická čarodějnice, špinavými nehty odhrnula krajku a dívala se malému do tváře... tolik hrůzy v tom okamžiku jsi nikdy nezažila :-)) Nebo .. když jsem si s tímhle miminkem užívala nádherný slunečný den.. slunili jsme se a já jsem říkala, jak je svět nádherný .. a pak jsem zapnula televizi a on zrovna vybuchl Černobyl. A moji tchánové, jako správní komouši nás v tom opalování nechali ještě další den ... :-) Nebo když můj druhý synek se narodil s mozkovou obrnou a nikdo mu nedával naději .. :-)ještě v roku ležel na zádech a jenom spal :-) Mno .. a teď hraje závodně fotbal a jde a baví ho matematika :-)) Kašli na tlustá bříška a dopřej malé čokoládku, šlehačku i jahůdky dohromady.. mají krásnou maminku a chytrého tatínka, co ji podporuje, aby se z té domácí péče nezbláznila .. :-))) Moc na Tebe myslím .. Ala :-)
guest Muž CHEORCHIA (eva.f14@centrum.cz) ... 13.06.2008 19:29:50 ... (42/3430)
Ahoj holky :-))
Zrejme posledni prispevek pred vyskytem dalsiho clena rodiny :-))
V nedeli odjizdime s manzelem smer Jablonec nad Nisou,mnou vybrana porodnice se jevi jako pristupna k mym neurotickym stavum z doktoru.tak snad to dobre dopadne a ja neporodim ve zdejsi nemocnici.
Mame konecne novy pisitac,manzel je moc hodny a chape,ze zena na materske "dovolene" potrebuje styk s verejnosti :-).Firmu Acer (rozbity notebook) jsem zatim neatakovala,mam strach,ze bych na ne musela zacit sproste jecet,takze si to necham na pondeli,ted jsem mela plno starosti,jak sbalit dcerku k babicce a svoji tasku .
To bych nikdy neverila,kolik ty haranti potrebuji kramu :oD.
Taky jsem byla na navsteve u svagrove,poprat jejimu dvouletemu synkovi k svatku a sedela tam jeji matka,ktera mi rekla,ze mam tlustou dceru.
Bylo mi z toho do breku,zvlast kdyz mala pri koupani rekla,ze nechce bonbonky ve skolce ,protoze ma velky brisko.
Fakt me to nastvalo(rozbrecelo,ty hormony se mnou proste mlati).
Nektery lidi jsou proste hnusny.Mimo to si myslim,ze tlusta neni,ale treba je to pouze subjektivni pocit matky :-)
Mejte se prima
Eva
guest Muž Alaiva (Alaiva@centrum.czz) ... 13.06.2008 18:10:57 ... (41/3430)
Re (9): FROM IRELAND:
Odpověď na příspěvek od LADYRAGTIME-PULITZER z 13.06.2008 01:10:07:děkan za fotky, jsou neskutečně kýčovitě krásný !.-))))

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 334 | 335 | 336 | 337 | 338 | 339 z 343 | 340 | 341 | 342 | 343 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: