XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

30 a více

30 a více

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
volná jízda 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 332 | 333 | 334 | 335 | 336 z 343 | 337 | 338 | 339 | 340 | 341 | » | Poslední

 

ka.zanka Žena ka.zanka ... 01.07.2008 01:37:15 ... (80/3430)
Re (2): a vvvvo tom to je
Odpověď na příspěvek od aaron2 ( mailto:racekpavel@centrum.cz ) z 01.07.2008 00:43:25:

Protože tam, kam chodí, se to poštěkalo tak, že se oddělila skupina, co si zakládá vlastní nestálou místnost (viz fórum Pohodárny, tam se to hádá velmi usilovně)... ono to prostě nikde nebude podle růžových představ, v každém roomu najdeš někoho, kdo ti prostě sedět nebude. Viděla bych to na možnost, aby si ex-benny zakládal vlastní room, kde by si už ošéfoval, koho tam chce a koho ne a hádavé selektoval kickem... snad by pak našel kýžený klid. Ale kde je víc lidí pohromadě, tam to dřív nebo později zajiskří, dojde k tříbení názorů, k někdy až plamenné diskusi, a NIKDY to nebude nirvána a dokonalá selanka totálního souznění duší. Na rozháranou duši bych doporučila spíš lázně (Jeseník např.), ale rozhodně ne chat - tady to je spíš na opačný efekt, když už si to, co se na chatu odehrává, někdo takhle připouští, že to pak nemůže rozdýchat a chodí si vylejvat ublíženůstky na fóra těch místností, kde se mu hrubě nelíbilo a které tak teatrálně několikrát po sobě opouštěl...
Btw - je hodně zvláštní, že se to štěká všude, kam chodí, všude jsou rozvratníci, odpadlíci, nesnášenliví a hádaví jedinci - čímpak to tak asi bude?
*88**3*
guest Muž aaron2 (racekpavel@centrum.cz) ... 01.07.2008 00:43:25 ... (79/3430)
Re: a vvvvo tom to je
Odpověď na příspěvek od ex_benny37 ( mailto:vlada.benes@centrum.cz ) z 30.06.2008 16:22:27: K Tvým obavavám ohledně mazání Tvého příspěvku.... Zatím není proč mazat.... A to i přesto že přijít si sem postěžovat jak je jinde fajn a tady špatně mi přijde stejně zcestné jako jet do Paříže, postavit se doprostřed Place de la Concorde a vyřvávat jak nemám rád Paříž.... Ono těm pařížanům to bude asi tak jedno jako je to jedno lidem zde.... Jenže chápu že si nemáš kde jinde postěžovat na neutěšený stav zde protože tam kam chodíš to pochopitelně zase nezajímá je.... Takže přeji hodně úspěchů v hledání chápavého posluchačstva pro Tvé křivdy a křivdy světa jako takové vůbec....

S pozdravem
dosazený moderátor aaron2
guest Muž netopejl ... 30.06.2008 23:55:23 ... (78/3430)
Re (5): POZDRAV Z IRSKA, DÁMY:
Odpověď na příspěvek od Alaiva ( mailto:Alaiva@centrum.czz ) z 30.06.2008 21:20:53:
jo holka já asi nikam, vysekala jsem se na kole a na pravém stehně mám několik záseků a obrovskou modřinu, na levé holeni skoro nemám kůži a jsem ráda že chodím - ale v sobotu jsem dala 62 kilásků jupííííííí. Jak se zahojím zase se na ten pekelnej stroj zvanej kolo naložím a budu šlapat jako o život.
guest Muž netopejl ... 30.06.2008 23:53:29 ... (77/3430)
Re (5): POZDRAV Z IRSKA, DÁMY:
Odpověď na příspěvek od LADYRAGTIME-PULITZER z 30.06.2008 17:42:11:
Milá zlatá, ty tvé výrazy typu shit a bejby si strč do ...! Sama dobře víš, že bys mu jeho pomoc nesplatila - ba naopak, při první příležitosti by se od tebe dozvěděl že je nukleární hovado a trogloditní sráč - jak je u tebe dobrým zvykem a již tolikrát to bylo tak monstózně předvedeno TEBOU SAMOU. Jenže.........ty sama sobě ani okolí nikdy nepřiznáš, že to tak je. Tedy - měj se tak jak si zasloužíš a dále se k tvým výlevům nehodlám vyjadřovat, je to pod mou úrověň a věř, že na rozdíl od tebe ji mám.
Přiznávám, jsi originální, nejsi tuctová ale.........to nestačí Majko, to pro život prostě NESTAČÍ. Raději budu tuctová a neoriginální šedá myš, ale slušně a spořádaně žijící bez problémů, než být dobrodruh žijící ze dne na den a z ruky do huby, bez jistoty a zajištěné budoucnosti.To je totiž život jaký já chci žít.Vědět, že když se něco nepovede je kam sáhnout a komu zavolat o pomoc a mít lidi kteří pomocnou ruku rádi podají už jen proto že ví, že jim nezůstanu nic dlužna a budu za jejich pomoc vděčná, namísto toho aby mi třeba finančně pomohli se slovy, že peníze které mi půjčili aby mi pomohli rovnou odepsali a ještě se báli toho, že na ně budu sprostě řvát že jsou to hovada a sráči.. Nespoléhat na to, že se jiní postarají když já něco poseru.ale vědět, že mám kam sáhnout a že se mohu o sebe postarat i bez pomoci těch druhých i přesto, že mám kolem sebe lidi kteří jsou připraveni pomoci když je třeba. Já si svých přátel totiž vážím.

Toto je má poslední reakce na tvou vzteklinu a přesvědčení, že ty to víš nejlépe sama a já jsem jen pitomeček který neví a nerozumí ničemu.
guest Muž jas.min.ka (jas.min.ka@centrum.cz) ... 30.06.2008 23:12:54 ... (76/3430)
Re: a vvvvo tom to je
Odpověď na příspěvek od ex_benny37 ( mailto:vlada.benes@centrum.cz ) z 30.06.2008 16:22:27:
Nechtěla jsem odepsat, ale tvůj příspěvek mne donutil. Jsou lidé, kteří se neustále dohadují a nesnaží se vyjít s ostatními, když couráš po chatu, tak to musíš vidět všude. Forum se neotrávilo moderátorem, ba naopak a jsem ráda, že rádoby vstřícné příspěvky smaže a je klid. Já konkrétně si do kapsy nelžu a ani nemusím, protože nejsem člověk hádavý, jen vždy reaguji na příspěvky jako jsou tvé. Snažím se vyjít s lidmi a říkám nebo píšu jim pravdu, ale představ si, málokdo pravdu unese. Já držím palce tobě, aby už ses nemusel jen courat chatem, ale našel pro sebe vhodnou místnost a nemusel jsi psát své výlevy kdo je jaký a tak.
ka.zanka Žena ka.zanka ... 30.06.2008 22:47:21 ... (75/3430)
Re: NEPREPISKLA JSEM NAPROSTO NIC,KAZÍ....
Odpověď na příspěvek od LADYRAGTIME-PULITZER z 30.06.2008 17:38:40:

Sorry, Majči, ale já vám soudce vašich sporů dělat nebudu. To, co jsem ti tu napsala, bylo míněné jako víceméně obecná rada, abys nebyla takovej pruďas a nehledala pořád za vším útok, zejména u těch lidí, kteří se ti snažili pomoct aspoň nějak v době, kdy jsi byla v tísni.... nic víc, nic míň.
Co máte mezi sebou s Lenkou je vaše věc - a myslím, že na vcelku klidně položený dotaz reaguješ hodně neadekvátně - ale to je jen MŮJ pocit, který nemusí nutně korespondovat s tím tvým.
ka.zanka Žena ka.zanka ... 30.06.2008 22:34:26 ... (74/3430)
Re: a vvvvo tom to je
Odpověď na příspěvek od ex_benny37 ( mailto:vlada.benes@centrum.cz ) z 30.06.2008 16:22:27:

No oni ti děsně velcí pohodáři, co se vyselektovali z Třicítek, už se pohádali taky a vznikla nová místnost Odpadlíci zatím mezi nestálými - čili asi všude je něco a nemyslím si, že by tohle byla specialita Třicítek - je to specialita nesnášenlivých, že se pohádají všude, kam vlezou...
Btw - nerozloučil ses už na tomhle fóru asi tak 150x????
*3*
guest Muž Alaiva (Alaiva@centrum.czz) ... 30.06.2008 21:20:53 ... (73/3430)
Re (4): POZDRAV Z IRSKA, DÁMY:
Odpověď na příspěvek od netopejl z 30.06.2008 14:37:17: Léňo .. tož kam vyjedem? :o)))
guest Muž Alaiva (Alaiva@centrum.czz) ... 30.06.2008 21:20:14 ... (72/3430)
Re (2): POZDRAV Z IRSKA,DÁMY:
Odpověď na příspěvek od Alaiva ( mailto:Alaiva@centrum.czz ) z 30.06.2008 06:01:48: Budu raději reagovat sama na sebe, abych se někoho necitelně nedotkla.. :o))Takže práce nic, Bandon má momentálně svoje střízlivější období(doufám, že nepanuje idealistická představa: "kvůli mně přestane" :-)) . Prostě hezké léto! Jen já blbec pořád stejně chodím do "kolbenky" :o)))) Ponaučení dne: každý svého štěstí strůjcem.
guest Muž LADYRAGTIME-PULITZER ... 30.06.2008 17:42:11 ... (71/3430)
Re (4): POZDRAV Z IRSKA, DÁMY:
JSES MIMO JAK DALEKO VIDIS,DRAHA-zrovna od tebe bych tak unahlene a rychle zavery necekala-notabene,kdyz skutecně víš HOVNO.
MELES TADY NESMYSLY-NEJDRIV SE TADY PTAS-CO NOVYHO S LADOU-TED Z TEBE VYPADNE-ZE DEFUCKTO TVUJ DESNE "FÉR" KAMOS NEBYL SCHOPEN MI NA ROVINU RICT-HELE LEJDY-JA NEVIM,JESTLI BYS MI TO KDY VRATILA-coz bych samozrejme chapala-ja jeho kamoska nejsem.A na rovinu jsem LADOVI REKLA-ZE NELZE JEN TAK SI OD NEJ ZAPLATIT CESTU-A POKUD ANO-Z VYPLAT SI TO BUDE BRAT KEŠ.
NEVIM,PROC SEM PLETEŠ NEJAKE ME FIONANCNI RESTY-TOBE NIC NEDLUZIM-A LIDEM,KTERYM DLUZIM-NENI TISIC-ALE NEKOLIK A NEMLUVI O TOM VEREJNE NA ČETU-jak mi pomohli-KONKRETNE KAZANKA,BRIXISKA,HGW,ALAIVA A Iannus.PROBER SE,BEJBY.
Takze tve radoby drsne usudky jsou k smichu-a nema smysl se zabyvat clovekem-jak rikas sama-ktery ANIŽ BY VEDEL DETAILNĚ KONKRETNI SITUACE-UCINI RAZNE DEFINITIVUM-A JESTE URAZENE A NASRANE S VÝCTEM MYCH POVAHOVYCH CHYB-coz bych dovedla taky.
JA TI NIJAK NEUBLIZILA,NEZRUSILA JSEM PRVOTNI DOHODU MEZI LADOU A MNOU-JEN JSEM CEKALA-CO DAL.TAK TU NEPLACEJ SHITY A NESPOJUJ DO JEDNOHO KONTEXTU VECI-KTERE JSOU OD SEBE NAPROSTO ODTRŽENY.
Tvé pejorativní narazky jdou mimo mě....
A protože vim,ze tys z lidi,kteri nikdy neuznaji svoji chybu-považuji toto za konec naši jakekoli komunikace.KDYBYS CHTELA-NAPISES A FORMULUJES TVUJ MSG ZCELA DIFERENTNE A PRATELSKY-A NEPISES O ME SCHÍZE-SILNĚ NEGATIVNĚ....
TOHLE JE TVUJ ERORR,zlato.
A DOST VELKEJ.TVUJ MAIL NEMAM-POKUD SI PAMATUJES-KDYSI SME PO MAILU SPOLU UZ JEDNOU SKONCILY.Ptala sem se LADY NA TVE CISLO-rikal,ze ho nema-ale je s tebou ve spojeni na ajsku-a ja mu pro tebe JASNE VYRIZOVALA VZKAZ.NEOBVINUJ LIDI Z NĚČEHO,CO JSIS VYKONSTRUOVALA JEN TY.
a co se bandona tyce-ANO,STAT SE OPET MUZE COKOLI-nicmene-KVULI TOBE MAM SNAD SPAT S ROSE NA PATNIKU U HIGH WAY?????
HOLKA,MYSLI,NEZ NECO NAPÍŠEŠ.
BYE.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 332 | 333 | 334 | 335 | 336 z 343 | 337 | 338 | 339 | 340 | 341 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: