XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

30 a více

30 a více

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
volná jízda 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž CHEORCHIA (eva.f14@centrum.cz) ... 13.06.2008 19:29:50 ... (Strom/Strom)
Ahoj holky :-))
Zrejme posledni prispevek pred vyskytem dalsiho clena rodiny :-))
V nedeli odjizdime s manzelem smer Jablonec nad Nisou,mnou vybrana porodnice se jevi jako pristupna k mym neurotickym stavum z doktoru.tak snad to dobre dopadne a ja neporodim ve zdejsi nemocnici.
Mame konecne novy pisitac,manzel je moc hodny a chape,ze zena na materske "dovolene" potrebuje styk s verejnosti :-).Firmu Acer (rozbity notebook) jsem zatim neatakovala,mam strach,ze bych na ne musela zacit sproste jecet,takze si to necham na pondeli,ted jsem mela plno starosti,jak sbalit dcerku k babicce a svoji tasku .
To bych nikdy neverila,kolik ty haranti potrebuji kramu :oD.
Taky jsem byla na navsteve u svagrove,poprat jejimu dvouletemu synkovi k svatku a sedela tam jeji matka,ktera mi rekla,ze mam tlustou dceru.
Bylo mi z toho do breku,zvlast kdyz mala pri koupani rekla,ze nechce bonbonky ve skolce ,protoze ma velky brisko.
Fakt me to nastvalo(rozbrecelo,ty hormony se mnou proste mlati).
Nektery lidi jsou proste hnusny.Mimo to si myslim,ze tlusta neni,ale treba je to pouze subjektivni pocit matky :-)
Mejte se prima
Eva
guest Muž InMyIsTotalBastard ... 18.06.2008 17:42:13 ... (Strom/Strom)
Re: Ahoj holky :-))
Odpověď na příspěvek od CHEORCHIA ( mailto:eva.f14@centrum.cz ) z 13.06.2008 19:29:50:


Mimochodem mohl bych vědět jak vypadá ta moudrá dáma,jež povídala o Tvé dcři ,že je tlustá..
P.S. docela se ve svetě výživy a sportu pohybuju a jen podle prvního dojmu bych rád podotknul,že ta paní na mě působí jako kráva.
Toť vše a moc nekřič na doktory-jsou to taky lidi*3* *3* *3* držím pěsti

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: