XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

30 a více

30 a více

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
volná jízda 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 329 | 330 | 331 | 332 | 333 z 343 | 334 | 335 | 336 | 337 | 338 | » | Poslední

 

guest Muž LADYRAGTIME-PULITZER ... 02.07.2008 14:41:56 ... (110/3430)
CON GRATULATION,MA DEAR:
Odpověď na příspěvek od CHEORCHIA ( mailto:eva.f14@centrum.cz ) z 02.07.2008 12:51:13:
A JAKE JMENO MA TEN HOŠAN? *1* tleskám mamině i synkovi,at se daří a hošík se má k světu!!!!! *1*
Doufam,ze otec radne zapil prichod svého syna i zdárný porod sve krásné ženy. *1*
lejdyna.
guest Muž LADYRAGTIME-PULITZER ... 02.07.2008 14:40:00 ... (109/3430)
Re (2): KURVA JA VIM.....
Odpověď na příspěvek od netopejl z 01.07.2008 21:43:47:
nehazej to zase vsechno do pejorativniho štylu,drahá. .-)
JA SI CENIM TVE STAROSTI A TAKE MAM STALE PRED OCIMA TV OU VETU-ONEHDA NA ČETU :
"SERU NA LÚZU,LEJDY TED POTREBUJE POMOCT."
LEJDY SICE TRPÍ KRÁTKODOBOU PAMĚTÍ-ALE TYTO FATALNI VECI NEZAPOMÍNÁ......
ASI TE TO UZ NEZAJIMA-ALE ZKOUSÍM TED NĚCO PRES MÍSTNÍ PEJSKAŘE......JOB....
NECHCI TO ZAKŘIKNOUT-PROTO O TOM TED NECHCI PSAT VÍC.... .-)
Každopádně zkusím využít možnosti-ze se me začínají místní Irove ptát-jak to,že Rose vypada tak,jak vypada-jakou ma skvelou srst a co vse pro to dělám,atd......tady me prave napadla další možnost-ohledně prace....Bud vyjde nebo ne-ale zkusit to CHCI-nic za to nedam,nez prejdou prazdniny a swnimi plonkova sezona na praci.....
lady.
guest Muž CHEORCHIA (eva.f14@centrum.cz) ... 02.07.2008 12:51:13 ... (108/3430)
MÁME KLUKA :-))
28.6.2008 ve 23h :-) Vazil 3900g a 51cm.Uz jsem doma,musela jsem z toho "babince" zdrhnout :oD.
guest Muž netopejl ... 01.07.2008 21:43:47 ... (107/3430)
Re: KURVA JA VIM.....
Odpověď na příspěvek od LADYRAGTIME-PULITZER z 01.07.2008 21:10:47:

já to vím ty to víš a proto mě to mrzí Majko. ale co, co mi je po tom, mám svejch problémů dost, práce nad hlavu tak co se starám. stejně si to za ty svý průsery odsereš jen ty sama tak je vlastně pravda co mi je do toho.

tak ať se ti tam daří, snad seženeš nějakou tu práci a bude to v pohodě.
guest Muž LADYRAGTIME-PULITZER ... 01.07.2008 21:14:16 ... (106/3430)
Re (2): TAK ÁLO:
Odpověď na příspěvek od Alaiva ( mailto:Alaiva@centrum.czz ) z 01.07.2008 20:28:00:
JSEM TO NAPSALA JEŠTĚ JAKO POSLEDNI INFO ZDE-VÍŠ? :-)) SLIBUJU,ŽE ODTED VŠE DODRŽÍM,JAK JSME O TOM SPOLU MLUVILY....ale když už tu netopejlka načla moje poklesky,atd....musela jsem na to reagovat-aby se to jaksi nepatrně srovnalo-aspon.... .-)
Zminuju TĚ proto,že TĚ mám kurva RÁDA a VÁŽÍM SI TVÉHO PŘÁTELSTVÍ K TE NESTOUDNÉ A SOBECKÉ LEJDY.Stejně jako KAZANKY A DALŠÍCH.
dobře,dobře,už tě nezmíním-leda v kontextu s nějakym parfémečkem,ju? :-)) papa,lejdy a Rose.
guest Muž LADYRAGTIME-PULITZER ... 01.07.2008 21:10:47 ... (105/3430)
KURVA JA VIM.....
Odpověď na příspěvek od netopejl z 01.07.2008 15:52:54:
JE KURVA TEZKY MENIT SVOJI POVAHU ALE VIM,ZE S TIM LZE PRACOVAT....NEKDY MI TO KLAPNE ,JINDY NE.JA VIM.....
A UZNAVAM TO......proto si rikam,abys me nesoudila-PROTOŽE KAŽDY JSME NEJAKY-SE SVYMI NEJAKYMI JIŽ HOTOVYMI POVAHOVYMI RYSY-HOTOVE OSOBNOSTI-KTERE NEJDOU ZMENIT ZE DNE NA DEN JEN PROTO,ZE TO TAK SNAD MA BYT NEBO SI TO NEKDO PREJE.Vis,jak to myslím...
Ovšem jistě se dá pracovat s mými chybami-clovek,ktery byl kdysi muj pritel-a jehoz jsem dost pejorativne nazvala-vime obe ,kdo to byl-se pro mne definitivne zblaznil-a nejen pro mne-proto jsem ho nazvala tak,jak jsem ho nazvala-již TOUTL NASRANÁ,co to mele-nejen tady za šity,proto,že obhajuje dávno neobhajitelné,proto,že si sere do vlastni kapsy a kope kolkem sebe a DO MNE BLÍZKYCH LIDI-KTERE OBVINUJE A STAVI NA HRANICI-jen proto-ze ON NABYL VEDOMI-ZE JEHO VIZE JE REALITOU.PROTO JSEM HO TAK NAZVALA.NIKOLI PROTO NEBO ZA TO,ZE BY MI POMOHL-A PAK SE MU DOSTALO MYHO FAKU.
NIKDY JSEM SVYM PRATELUM VEDOME NEUBLIZILA-A POKUD NEVEDOME-A uvedomila jsem si to DIKY JEJICH REAKCI-sla jsem do sebe....THATS FACT.
STALE DELAM CHYBY a nejsem na ně hrdá..
OF COURSE,MUSÍM se dívat nejen egocentricky na sebe-což mam ve zvyku.OF COURSE.
Tak me nesud,Lenko,jsem hovado,který produkuje bambilion kiksů a seků....ALE NEJSEM HOVADO,KTERY JE ZABEDNĚNÝ A NEPŘIZNÁ SI TO-NEBO BY NEDOKÁZALO PŘEMÝŠLET A ANALYZOVAT SVÉ KOPANCE.....
TOT VŠE.
LEJDYNA.
guest Muž Alaiva (Alaiva@centrum.czz) ... 01.07.2008 20:28:00 ... (104/3430)
Re: TAK ÁLO:
Odpověď na příspěvek od LADYRAGTIME-PULITZER z 01.07.2008 14:57:26: :D .. ale lejdy, my spolu fakt o něčem po telefonu mluvily, pamatuješ? tak už to přestaň furt dokola omílat jo?.-)) a prosím Tě nepoužívej můj nick ve všech svých článcích .. už jsem nějaká očtená :-)
guest Muž jas.min.ka (jas.min.ka@centrum.cz) ... 01.07.2008 18:09:03 ... (103/3430)
Re (6): a vvvvo tom to je
Odpověď na příspěvek od aaron2 ( mailto:racekpavel@centrum.cz ) z 01.07.2008 12:08:29:
Ahooooooooj výhro moje, musím ti říct, že svou práci děláš skvěle a nenech se odradit a rovnou smaž, co je třeba. Myslím, že těch výlevů, kde je dobře a kde ne, je už dost a každý , tudíž i benny, si může založit svou místnost a být tam třeba i sám. Zatím ahoooooooj a drž se.........
ka.zanka Žena ka.zanka ... 01.07.2008 16:26:26 ... (102/3430)
Re (8): a vvvvo tom to je
Odpověď na příspěvek od ex_benny37 ( mailto:vlada.benes@centrum.cz ) z 01.07.2008 11:59:35:

Vymazal a dobře udělal, bylo tu hnoje, že by se s tím dalo zúrodnit celé Polabí...
guest Muž netopejl ... 01.07.2008 15:52:54 ... (101/3430)
Re: SO:
Odpověď na příspěvek od LADYRAGTIME-PULITZER z 01.07.2008 14:30:31:

Milá Majko,
já mám samozřejmě upřímnou radost že se snažíš a moc bych ti přála aby se to už konečně přestalo obracet tím posraným navrch, nicméně.....když čtu tvé řádky vidím pouze a jen já jsem taková, berte mě tak a jiná nebudu.Na Lady se musí umět jít, jsem horkokrevná blá blá blá - pořád jen to, že ty jsi nějaká a ostatní ať se přizpůsobí a neustále omlouvají tvé excesy. To mě na tobě mrzí, to a nic jiného. Proč to někdy nezkusíš obrátit a než ze sebe cokoliv vychrlíš nejdřív nevypneš net, nepromyslíš to a vyplivneš první co máš na jazyku? Ani my ostatní nemáme nervy jako špagáty a dřív nebo později nám dochází trpělivost - a nejsem to jen já, je nás takových více, jen...ne všichni ti to napíší nebo poví.

Mívala jsem tě vždycky moc ráda už jen proto že jsi jiná. Už jen proto, že když si na tebe někdo houkne nescvakneš paty a nezalezeš, ale bráníš se. Jsi mi tím tolik blízká že to ani netušíš. Ale ...."Mylis se v tom,ZE BYCH SVE PRATELE NAZYVALA NUKELÁTY POTOM-CO MI POMOHLI-NEZOBECNUJ MOU POVAHU V TOMTO PŘÍPADĚ....DÍKY." nezobecňuji, ale stejně jako já víš, že tvý bývalí přátelé jsou tebou i přesto, že ti někdy v minulosti pomohli nyní nazýváni nukleáty. Nebudu jmenovat sama víš koho konkrétně mám na mysli - je to hlavně jeden člověk, kterému už (bohužel pro tebe) došla trpělivost definitivně. Už několikrát jsem já sama viděla že ti, co ti stáli nejblíž byli kolikrát spraženi tvým výbuchem a ne všichni to ustáli. Víme to obě a proto nejmenuji konkrétně.

Majko, mívala jsem tě moc ráda, nekaž si život a šance tím že "s Lejdy se to musí umět" zkus to někdy umět s Lejdy i ty sama. A až budeš umět sama sebe ukočírovat, teprve pak budeš dokonalá.

Je mi jasné že mě opět a zase pošleš do řiti, budiž, já to unesu a tobě se uleví, ale zkus se nad tím někdy zamyslet Marie, Kateřino LEJDY!!!

Přeji abys uspěla a teď už se opravdu nebudu dále k tvým příspěvkům vyjadřovat. Hodně štěstí Majko.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 329 | 330 | 331 | 332 | 333 z 343 | 334 | 335 | 336 | 337 | 338 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: