XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

30 a více

30 a více

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
volná jízda 
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 328 | 329 | 330 | 331 | 332 z 343 | 333 | 334 | 335 | 336 | 337 | » | Poslední

 

guest Muž LADYRAGTIME-PULITZER ... 07.07.2008 20:12:22 ... (120/3430)
DRAHÁ BRIXÍ,
Odpověď na příspěvek od brixiska z 06.07.2008 17:07:55:
JÁ VÍM.....A MOC DĚKUJU ZA RADU...ZKUSIM TO TAK,JAK ZDE PISES....HELE-JA POUZE ZATIM NABIDLA SLUZBY PRO MISTNI PEJSKARE VE SMYSLU A PODOBE TAKOVETO:
HLÍDÁNÍ VASICH PEJSKŮ,VENČENÍ,ČESÁNÍ,KOUPÁNÍ A ZABAVU.VÍŠ?NA NIC JINEHO SI ZATIM ANI NETROUFAM,ZLATÍČKO MOJE.VŽDYT VÍŠ,že lady-co se týče této veci-ZCELA RESPEKTUJE A DBÁ TVÝCH RAD...
Oni si už i sousedi všimli-v nasi ctvrti-ze uz psi pravidelně LÍTAJ ZA MNOU-JAK MNE UVIDI U NASICH VRAT U DOMU-A NEHNOU SE ODE MNE-DOKUD JSEM U NICH.Taky chodíme s Rose k jednomu moc milemu a hezkemu,ale tezce zanedbanemu retrivrovi-a majitelka KVITUJE(POVESILA BYCH JI ZA VAGINU DO PRUVANU),ZE JEJI PES JE STASTNY ZA TO-ZE SE U NEJ OBJEVIME KAZDY DEN S ROSE- NA CHVILKU-A HRAJEME SI SNÍM...VÍŠ? :-)Zkrátka-VERIM SI-CO SE TYCE HLÍDANÍ PSŮ-NOTA BENE-TADY NEJSOU AGRESIVNI PSI-PROTOŽE I LIDE JSOU VELMI SLUŠNÍ....SKUTECNOST JE TAKOVA-ZE V IRSKU JE VZTEKLY PES-TAK JEDEN ZE STA... :-)) A TO JESTE MOŽNÁ. :-)
Neboj se zlatíčko,nepujdu dal-nez na co mam. .-) zatím.Co se pejsků týče...A kdyz muze hlídat VELKE PLEMENO HOLKA-CO ABSOLUTNE NEZNA ZAKLADY-JAK PRIVOLAT PSA-A JEJI HLAS SE PRI POVELU PODOBA VÁNKU-A ME ONEN PES POSLECHNE-JEN CO NA NEJ KOUKNU-tak víš,jak.... .-) zKRATKA jen mam vsude po meste u majitelu obchodu a lekařu inzerat,ze rada pohlidam pejsky v dobe absence jejich majitelu-apod.
Já vím....ta moje nechutně horkokrevna povaha.....
Budu se snažit o to,co mi píšeš...
Jen me berou čerti,kdyz si dovolí rozebirat lejdy nekdo-kdo NIKDY NEBYL VYSLOVENE MUJ PRITEL-a rozebira to zde na foru-aniz by na to mel pravo-jen si MYSLI-ze kdyz "zná" lejdy-že ho už jen to opravnuje lejdy řešit.
TY TO PRAVO MAS-STEJNĚ JAKO BRIXÍSKA A KAZANKA I ÁLA...
Hele-takovej ciglista-kolikrat me zachranil-A NIKDY JSEM OD NEJ NESLYSELA KÁZÁNÍ NEBO PRUDKÉ "VYŘEŠENÍ" MÉ OSOBNOSTI.
Psal mi nedavno,stejně jako ted ty-at se snažím davat vic sanci-a hned zamestnavatele neposlu do hajzlu,ze vi,jak je to pro mne tezke se ucit zrovna tohle-ale zkratka TO UMI PODAT TAK-ZE TO MUSIM CHCA NECHCA VZÍT A BRÁT A JESTE MU ZA TO UPRIMNE PODEKOVAT.
A TOHLE SI JISTÍ LIDÉ-CO ME TU ZAČLI REŠIT JEN PROTO,ze si dovolím se svym chlebodarcem jet na vylet-a snažit se fungovat v miru-protože to JINAK NELZE-A NEVEDI ZBLA O TOM,CO SE DEJE-NEUVEDOMUJÍ.TAK JSOU RYCHLE HOTOVÍ SE SVYM IRACIONALNIM SOUDEM-přičemž mi muj rychly soud-jenž mam v povaze davaji za vinu.K SMÍCHU.
Moc na TEBE a Terku vzpomínam....NEBOJ SE SRDÍČKO MOJE-KAZDY DEN SE UČÍM BYT TRPĚLIVEJŠÍM CLOVEKEM A KROTIT SVUJ TEMPERAMENT-VE SMYSLU NEGATIVNICH DOPADŮ....A S TEMI IRY TO FUNGUJE.JSEM ZA TO RÁDA...
DRŽ SE,KOČINO MOJE.Ozvu se.JSEM RADA,ZE TE MAM...
PUSU A PA OD ROUZÍ. *4288*
guest Muž netopejl ... 07.07.2008 11:38:58 ... (119/3430)
Re: DIKY za pranicka :-))
Odpověď na příspěvek od CHEORCHIA ( mailto:eva.f14@centrum.cz ) z 04.07.2008 10:30:35:


no... koukala jsem na fota a je to takový malý miminko *3* ale hezký malej Tomášek. Jen ti přeju aby ti z toho nevyrosto stejné monstrum jaké mám doma já, koukni do profilu jak vypadá můj Tomášek *3* . Ten tvuj je nějak hezčí čím to ?
guest Muž brixiska ... 06.07.2008 17:10:19 ... (118/3430)
Re: MÁME KLUKA :-))
Odpověď na příspěvek od CHEORCHIA ( mailto:eva.f14@centrum.cz ) z 02.07.2008 12:51:13:
i já se přidávám k té spoustě gratulací,i když s malým zpožděním, dlouho jsem nebyla.....tak ať se vám život daří celé rodince a hodně zdraví mamince i miminku a i té malé princezničce, na kterou za čas bude malý bráška halekat segro a ji nebude bavit hlídat malýho bráchu;-))))......brixií
guest Muž brixiska ... 06.07.2008 17:07:55 ... (117/3430)
Re (3): KURVA JA VIM.....
Odpověď na příspěvek od LADYRAGTIME-PULITZER z 02.07.2008 14:40:00:
Ahojky divoženko...co to zas provádíš? Stále z průšvihu do průšvihu?? Nebyla jsem teď chvíli k mání( nemoc si vybírá svou daň),ale to co tu čtu, z toho se mi docela točí hlava. Četla jsem, že chceš zkusit cosi s pejsky......jestli si můžu dovolit ti maličko poradit, protože vím, že nemáš žádnou licenci k téhle práci, zkus si najít někoho, pro koho budeš pracovat a on ti k licenci dopomůže, je to jako když si u nás děláš něco na způso rekvalifikačního kursu. Ono se řekne práce se psy,ale ani to není tak jednoduché, všechno má svůj řád.....musela by jsi složit zkoušky z 11ti výcvikových řádů(a to mluvím jen o česku,pro zahraničí jsou další,pár jich je mezinárodních, ale každá země má ještě svůj tzv.základní), zdravověda,samozřejmě by se každý díval na tvou trpělivost a psychologickou práci se psem, na to se hodně dnes hledí(je to modní trend),kvalitní péče o psa jako takového. A když bys nějakého takového člověka našla..je jedno jestli solo výcvikáře, nebo klub,tak on má možnost tě k těmhle zkouškám připravit..oba na tom vyděláte, on si zvýší kvalifikaci na výchovu výcvikářů a lidí pracujících se psy a ty budeš mít svou licenci na určitou činnost . A i od tety brixxí jen jedno maličké přání.....Majdalénko , nepokoušej trpělivost svých přátel,není bezbřehá a souhlasím s tím co tu bylo řečené, ty musíš(i když to slovo nenávidíš),zatnout zuby a fungovat, i když tě to někdy vytočí ,tak že jsi zralá na pořádný výbuch, jsi taková jaká jsi,a to je dobře...ale měla by jsi umět svou divokou povahu trošku ovládat,i vzhledem k budoucnosti, ne vždy každý to bude chápat(o zaměstnavatelích nemluvě....ne každému šéfovi po třech dnech práce je dobré říct, co si o něm myslíme, i když je to blb, kterej by zasloužil nakopat, hned jak ráno otevře oči...ono něco na tom přísloví je.....koho chleba jíš, toho píseň zpívej.....i když toho máš tak akorát dost)...Zlatí držím všechny tlapky, co jich v domě mám..ať se štěstí na tebe usměje a začne se dařit.....měj se pokud možno jen sluníčkově......páček.....teta brixií:-)

..jo a díky za fotky:-)
guest Muž Alaiva (Alaiva@centrum.czz) ... 04.07.2008 11:20:15 ... (116/3430)
Re: DIKY za pranicka :-))
Odpověď na příspěvek od CHEORCHIA ( mailto:eva.f14@centrum.cz ) z 04.07.2008 10:30:35: holt bůh je žena:-)) hned bych si pochovala.
ka.zanka Žena ka.zanka ... 04.07.2008 11:08:44 ... (115/3430)
Re: DIKY za pranicka :-))
Odpověď na příspěvek od CHEORCHIA ( mailto:eva.f14@centrum.cz ) z 04.07.2008 10:30:35:

Kouzelné miminko to je - to ne jen že názor hrdé matky - prostě krásnej chlapeček. *1009**148*
guest Muž CHEORCHIA (eva.f14@centrum.cz) ... 04.07.2008 10:30:35 ... (114/3430)
DIKY za pranicka :-))
Jmenuje se Tomas po svem otci :-)
Tady jsou los fotos.:
http://fotoalba.cz/fotky/13689883
http://fotoalba.cz/fotky/13689885

Jako kazda matka si myslim,ze je uzasnej a krasnej.Starsi dcerka ho "vzala na milost" ,takze seznameni probehlo uplne v klidku.
Uz se tesim na jejich pubetru (jezisi to budu stara :oDD )

Jeste jednou diky za pranicka :-))
guest Muž netopejl ... 02.07.2008 20:22:00 ... (113/3430)
Re: MÁME KLUKA :-))
Odpověď na příspěvek od CHEORCHIA ( mailto:eva.f14@centrum.cz ) z 02.07.2008 12:51:13:



gratulace obrovská - další chatový blázen je na světě to je krása. jakpak se chlapec jmenuje? hlavně zdravíčko a pevné nervy, ostatní se už samo nějak...
guest Muž Alaiva (Alaiva@centrum.czz) ... 02.07.2008 18:49:32 ... (112/3430)
Re: MÁME KLUKA :-))
Odpověď na příspěvek od CHEORCHIA ( mailto:eva.f14@centrum.cz ) z 02.07.2008 12:51:13:
Hurá!Hurá!Hurá!!! mamce, tatkovi , krasnemu miminku i jeho sestricce!! Konecne krasna informaceee!:-)
ka.zanka Žena ka.zanka ... 02.07.2008 16:00:09 ... (111/3430)
Re: MÁME KLUKA :-))
Odpověď na příspěvek od CHEORCHIA ( mailto:eva.f14@centrum.cz ) z 02.07.2008 12:51:13:

VÉÉÉÉÉÉÉÉLKÉ BLAHOPŘÁNÍ - HLAVNĚ ABYSTE OBA BYLI ZDRAVÍ A CHLAPEČEK VÁM DĚLAL JEN SAMOU RADOST...
*2463**2463**188*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 328 | 329 | 330 | 331 | 332 z 343 | 333 | 334 | 335 | 336 | 337 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: