XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Kecy o všem / Depresivní sklony

 

Depresivní sklony

Depresivní sklony

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
...pocity k zbláznění
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 z 9 | 9 | » | Poslední

 

guest Muž bloodkrev ... 28.01.2007 20:49:28 ... (11/81)
Re: :)
Hmm, to by možná taky pomohlo a nebo ještě lepší je se vyřvat a dostat to ze sebe touhle formou. A nebo taky si zalíst do kouta a poslouchat muziku, to je zase něco pro mě O:). Když se někomu vypovídám tak mě buď to nepochopí..radši si to nechávám pro sebe
guest Muž vassek (senza@centrum.cz) ... 28.01.2007 11:13:10 ... (10/81)
:)
Nejlepším lékem proti depresi je vzít papír a vypsat to ze sebe *52* a nebo se někomu vypovídat. Ale pro mě, jakožto introverta, je papír snesitelnější *1*

*1098*
guest Muž bloodkrev ... 26.01.2007 19:24:16 ... (9/81)
Re: Stesk
tovární objekt? jj, depku můžeme mít z čehokoli
guest Muž simmira (simmira@centrum.cz) ... 25.01.2007 19:43:15 ... (8/81)
Stesk
Mě přepadne hrozná depka a kolikrát i brečim , když vidim nějakej opuštěnej tovární objekt, nebo vidim v televizi záběry z nějkého už neexistujícího provozu. To mi činí opravdu strašnou bolest.
guest Muž forestez (forestez@centrum.cz) ... 25.01.2007 16:34:48 ... (7/81)
Re (2): depka
Odpověď na příspěvek od mitch_ik ( mailto:mitch.buchanon@centrum.cz ) z 15.01.2007 08:45:40:
nevim jestli je to přímo depka já tomu radši říkám melancholický záchvat mám ho zrovna ted a nevím cítím se jako když mi něco chybí taky se nikomu moc nesvěřuju a když tak leda svému papíru prostě si napíšu básničku nebo tak něco nevim jestli mi to pomáhá ale prostě to občas dělám
mitch_ikČerná hvězdička Žena mitch_ik (mitch.buchanon@centrum.cz) ... 15.01.2007 08:45:40 ... (6/81)
Re: depka
Odpověď na příspěvek od xna ( mailto:xna@centrum.cz ) z 14.01.2007 20:14:05:

Jak si ubližuješ? Tak je pravda, že počasí má taky solidní vliv na změnu nálad *8*.
guest Muž xna (xna@centrum.cz) ... 14.01.2007 20:14:05 ... (5/81)
depka
jo já jima trpim poslední dobou dost ale myslím si že se to dá přežít jen se trošku snažit . třeba v létě jima netrpím , ale ted si i tak trošku ubližuju je to na prášky ale dá se .
mitch_ikČerná hvězdička Žena mitch_ik (mitch.buchanon@centrum.cz) ... 14.01.2007 10:55:53 ... (4/81)
Re (2): Já
Odpověď na příspěvek od bloodkrev z 14.01.2007 09:50:23:

Já si myslím, že náladová nejsem, maximálně na bráchu a někdy na mamku. U mamky mě to pak třeba mrzí, ale já za to v tu chvíli nemůžu. Ono se říká, že není dobrý v sobě problémy dusit, něco na tom je, třeba když už je mi fakt hodně špatně, tak něco naznačím, ale kdybych to neřekla, tak si myslím, že se nic nezmění. Ale někdy mě překvapí reakce druhého člověka, řekne něco, co mě uklidní a je mi o něco líp. I to, že má někdo pochopení pro tebe, je dobrý. Úlevu pak pocítím.
guest Muž bloodkrev ... 14.01.2007 09:50:23 ... (3/81)
Re: Já
Odpověď na příspěvek od mitch_ik ( mailto:mitch.buchanon@centrum.cz ) z 13.01.2007 19:58:01:
já jsem na tom podobně.já se taky nesvěřuju, radši si to nechám pro sebe.stejně by mi nikdo nepomohl. a pak je to zas dobrý, nebo se to za chvíli vrátí zase, jsem docela náladová..
mitch_ikČerná hvězdička Žena mitch_ik (mitch.buchanon@centrum.cz) ... 13.01.2007 19:58:01 ... (2/81)

'
Já depresema zase tak moc netrpím. Jsem veselej člověk, ráda se směju a bavím se. Ale kolikrát se mi stalo, že jsem ráno vstala, šla do práce - prostě klasický pracovní den, a když jsem přišla domů, tak to na mě padlo. Pocit úzkosti a smutku, nálada pod psa... Pustím si nějakou písničku a ta mě rozbrečí... Není nálada na nikoho a na nic. Jen sedím doma a nic mě nebaví...

Jsem typ člověka, co se nesvěřuje, všechno si nechávám pro sebe, tak si to kolikrát pěkně užívám, ale zase přijde den, kdy je mi líp a pak fajn *18*. Nejlepší je si říct DOST! a dál žít. A ne se litovata a říkat si: "Já jsem chudáček...". To k ničemu nevede, jen to otráví lidi kolem. Ale jak říkám, o mých depkách nikdo neví *40*.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 z 9 | 9 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: