XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Kecy o všem / Depresivní sklony

 

Depresivní sklony

Depresivní sklony

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
...pocity k zbláznění
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 z 9 | 8 | 9 | » | Poslední

 

guest Muž calla_white.wolf (kulitschka@seznam.cz) ... 01.02.2007 18:56:05 ... (21/81)
Re (3): ...
Odpověď na příspěvek od mioe ( mailto:mioe@seznam.cz ) z 01.02.2007 17:45:44:
Na mne hodně působí vztahy doma...dvakrát jsem to pořešila útěkem z domu a zažila jsem mnohem větší peklo venku, jsem si tehdy rozřezávala ruce shora, abych myslela na tělesnou bolest...taky jsem skončila u psychiatra, naštěstí bez Deprexu*169*..tak nevim, krajní řešení jsou vždycky na ho**o*4* BTW nevim, jestli se to smí, ale když jsi mluvil o sebevraždě http://tvorba.greneia.com/view.php?cisloclanku=2006031001 *4* Tohle by si měl přečíst každej, kdo nad tím uvažuje..jeden kluk si kvůli mně přímo přede mnou rozřezal rameno, demonstrativní sebeubližování..na to tehdy pomohlo, že jsem mu dala pár facek, vyčistila mu to a poslala ho spát jak malýho sviště(já mu fakt nic neprovedla)*47**72* Třeba být s přáteli mne v tu chvíli děsí, stavim si na tom, že můj pláč nepatří mezi ostatní (leda když se někde ztřískáme, to pak slzíme všichni, že jo*47*) a ať je mi jak chce, mezi kamarádama sršim humorem a "nic mi není":) Na ICQ se vykecám, ale v reálu to o mně snad lidi ani netuší:))

*54*wolf
guest Muž mioe (mioe@seznam.cz) ... 01.02.2007 17:45:44 ... (20/81)
Re (2): ...
Odpověď na příspěvek od calla_white.wolf ( mailto:kulitschka@seznam.cz ) z 01.02.2007 16:47:59:

to už mě bylo tolikrát řečeno at nesedím na prdeli a něco aspon dělám at přijdu na jiné myšlenky ale když to prostě v ten moment nejde *105* a na nekom si vylit jen tak zlost se mi taky nechce...neřeknu kdybych měl tu depku třeba kvůli bývalce, to bych si ji vylil a to dost, já si od ní taky pořád neco vyslíchám ale takhle...*71* když ani kolikrát nevím co je přesně důvodem deprese, diky pokusu o sebevraždu jsem skončil u psichiatra a ten mě předepsal cipralex ale podle mě vůbec nepůsobil tak jsme ho po pár měsicích vysadil...podle mě je asi nejdůležitější v tu chvíli nebýt sám, aspon pro mě, at řvu jak chci že nikoho nechci ani vidět tak opak je pravdou, chci být s přáleli , s lidma co mám rád ale to bohužel taky kolekrát nejde...a tak doma sedím, blbe hledím ,občas brečím , skoro nic nejim a piju nějaký alkohol i když vím že mě to nepomůže *8*

mioe*2724*
guest Muž calla_white.wolf (kulitschka@seznam.cz) ... 01.02.2007 16:47:59 ... (19/81)
Re: ...
Odpověď na příspěvek od mioe ( mailto:mioe@seznam.cz ) z 01.02.2007 03:52:16:
Depka není příjemná věc, najednou je všechno prostě v prdeli a nikdo nás nemá rád a nikdo nás nechápe a je jedno, jestli nás dojala reklama na prací prášek nebo jsme zažili rozchod. Mně pomáhá zašít se do postele, obejmout obrovskýho plyšovýho medvěda, kterýho tam mám a potichu si bečim, až usnu...po probuzení to bývá krapet lepší, ne-li úplně, pokud šlo o přechodnej stav*52* Nedávno mě z depky vyléčil bývalej, taky jsem se doma už tak týden válela v zoufalství a pochopitelně to věděli všichni od xchatu po ICQ, kde si napíšu LIFE SUX nebo podobný stručný sdělení...nastavil mi chápavý rameno, já mu všechno povykládala, načež mi napsal, že jsem rozmazlenej fracek a měla bych (doslova) zvednout prdel a začít taky něco dělat, ne jen sedět doma a furt cébit jak děcko atd atd atd....první reakce byla, že mě rozeřval úplně nejvíc, noc jsem nespala a vůbec..no klasika...*19* Druhej den se mi to rozleželo v hlavě, oslovila jsem ho na ICQ a vyslechl si všechno od prolhaných dě**ařů přes přerostlý smrady a pány světa až po líbání pr...no atd atd, jsem byla hrozně sprostá*72* Nato mi napsal "Tak se mi líbíš, když se vztekáš, všechno jde." A najednou to šlo.*369**3*

*54*wolf
guest Muž mioe (mioe@seznam.cz) ... 01.02.2007 15:27:52 ... (18/81)
Re (2): ...
Odpověď na příspěvek od vassek ( mailto:senza@centrum.cz ) z 01.02.2007 09:05:07:

jak kdy*105* někdy něco řeknu a pak se pohadáme a zase nálada na bodu mrazu....a teď mám kvůli tomu částečně depky protože mám strach že to asi brzy skončí*71* no uvidím jak dopadne víkend.. bohužel častěji to ani nejde aby jsme se vidali protoze jsme od sebe pres 180 km *21*

mioe*2724*
guest Muž vassek (senza@centrum.cz) ... 01.02.2007 09:05:07 ... (17/81)
Re: ...
Odpověď na příspěvek od mioe ( mailto:mioe@seznam.cz ) z 01.02.2007 03:52:16:
Jenže ještě tak mít tu drahou polovičku, které se může říct fakt všechno *20*

*1098*
guest Muž mioe (mioe@seznam.cz) ... 01.02.2007 03:52:16 ... (16/81)
...
já teda depresema trpím poslední dobou víc než bych si přál ale to je ze strachu co bude a problémy doma , ve vztahu nejistota atd..no je toho hodně*71* bohužel v depresích mám sklony vše hrotit a dávat si za vše vinu takže díky tomu se se všema jen dohádám čehož pak moc lituju a brečím,
Věřím že kdyby mě někdo poprvé potkal ve stavu deprese tak by mě už asi nikdy potkat nechtěl, občas mi pomůže se někomu svěřit dostat to ze sebe ale jen částečně...
Kolikrát jsem byl v hodně těžké depresi a brečel jsem a nevím čím to je ale co mě vždy uklidnilo byl hlas mé druhé polovičky..ne hled ale během pár minut a ať to bylo treba jen bezcenné tlachání mě to moc pomohlo...*100* a říká se ráno moudřejší večera ale co dělat když prostě ta depka není že se z toho člověk vyspí? *105*

btw: že uhodnete v jakém stavu jsem teď *88**3*


mioe*2724*
guest Muž bloodkrev ... 30.01.2007 17:05:54 ... (15/81)
Re (5): :)
Odpověď na příspěvek od Usagi_s ( mailto:usagi.s@seznam.cz ) z 30.01.2007 16:42:35:
To tedy jo. Ale já mívám někdy krátkodobý deprese, jako třeba chvilku jsem veselá a za chvíli je moje nálada na bodě mrazu.. Většinou si někam zalezu a poslouchám muziku. Ve většině případů to pomohlo
guest Muž Usagi_s (usagi.s@seznam.cz) ... 30.01.2007 16:42:35 ... (14/81)
Re (4): :)
Odpověď na příspěvek od bloodkrev z 30.01.2007 15:03:38:

Nejhorší ovšem je, když ti nepomůže ani to ani ono...občas to chce prostě jen čas..hodně moc času..

*2**1367*
guest Muž bloodkrev ... 30.01.2007 15:03:38 ... (13/81)
Re (3): :)
Hudba je víc než good. Nemám pro to slov. Music is my deep dope, a world without music word be nothing, and me too. Jinak papír je taky v pohodě až do tý doby, dokud si to někdo nepřečte O:-
guest Muž vassek (senza@centrum.cz) ... 28.01.2007 21:30:16 ... (12/81)
Re (2): :)
Odpověď na příspěvek od bloodkrev z 28.01.2007 20:49:28:
Právě proto taky spíš preferuju ten papír.
A hudba je taky good *52**18*

*1098*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 z 9 | 8 | 9 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: