XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Kecy o všem / Depresivní sklony

 

Depresivní sklony

Depresivní sklony

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
...pocity k zbláznění
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž mioe (mioe@seznam.cz) ... 01.02.2007 03:52:16 ... (Strom/Strom)
...
já teda depresema trpím poslední dobou víc než bych si přál ale to je ze strachu co bude a problémy doma , ve vztahu nejistota atd..no je toho hodně*71* bohužel v depresích mám sklony vše hrotit a dávat si za vše vinu takže díky tomu se se všema jen dohádám čehož pak moc lituju a brečím,
Věřím že kdyby mě někdo poprvé potkal ve stavu deprese tak by mě už asi nikdy potkat nechtěl, občas mi pomůže se někomu svěřit dostat to ze sebe ale jen částečně...
Kolikrát jsem byl v hodně těžké depresi a brečel jsem a nevím čím to je ale co mě vždy uklidnilo byl hlas mé druhé polovičky..ne hled ale během pár minut a ať to bylo treba jen bezcenné tlachání mě to moc pomohlo...*100* a říká se ráno moudřejší večera ale co dělat když prostě ta depka není že se z toho člověk vyspí? *105*

btw: že uhodnete v jakém stavu jsem teď *88**3*


mioe*2724*
guest Muž vassek (senza@centrum.cz) ... 01.02.2007 09:05:07 ... (Strom/Strom)
Re: ...
Odpověď na příspěvek od mioe ( mailto:mioe@seznam.cz ) z 01.02.2007 03:52:16:
Jenže ještě tak mít tu drahou polovičku, které se může říct fakt všechno *20*

*1098*
guest Muž mioe (mioe@seznam.cz) ... 01.02.2007 15:27:52 ... (Strom/Strom)
Re (2): ...
Odpověď na příspěvek od vassek ( mailto:senza@centrum.cz ) z 01.02.2007 09:05:07:

jak kdy*105* někdy něco řeknu a pak se pohadáme a zase nálada na bodu mrazu....a teď mám kvůli tomu částečně depky protože mám strach že to asi brzy skončí*71* no uvidím jak dopadne víkend.. bohužel častěji to ani nejde aby jsme se vidali protoze jsme od sebe pres 180 km *21*

mioe*2724*
guest Muž karkulka.s.r.o ... 16.02.2007 20:58:07 ... (Strom/Strom)
Re (2): ...
Odpověď na příspěvek od vassek ( mailto:senza@centrum.cz ) z 01.02.2007 09:05:07:to není pravda někdy ti přátelé rozumí víc než tvá tzv.drahá polovička

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: