XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Češi

Češi

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
co si myslíte o češích o jejich národnostním smýšlení, tradicích, náboženství, způsobu oblékání..?
Je naše národní sebevědomí mrtvé? Jste na svůj národ hrdí nebo se za něj stydíte? Jací jsme vlastně my češi?

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 z 12 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 

guest Muž Hawkeye_ (mash@xhodonin.net) ... 18.10.2008 10:06:13 ... (96/116)
Re (3): Češi a móda
Odpověď na příspěvek od N.Q ( mailto:N.Q@seznam.cz ) z 16.10.2008 00:24:21:
pro me obleceni nic nevyjadruje, je to jen nejaka slupka... pomucka aby mi nebyla zima a abych nesiril verejne pohorsneni svou nahotou

hawk *901*
guest Muž N.Q (N.Q@seznam.cz) ... 16.10.2008 00:24:21 ... (95/116)
Re (2): Češi a móda
Odpověď na příspěvek od Hawkeye_ ( mailto:mash@xhodonin.net ) z 13.03.2008 09:14:32:
Tak chod nahy, jinak budes vzdy vyjadrovat nejaky styl.
Zajimave by bylo, kdyby se modou stalo chodit nahy, takhle by sel nejaky pan reditel jen s kufrikem do prace, jeho ridic nahy, sekretarka, clovek by mnel asi strach, ze by to silenstvi nevydrzel a soulozil by od rana do noci + pro nekoho otresne zazitky, soky (ne kazdy z nas je pro jineho atraktivni, ze).
Jo takovy svet je asi Utopie, kdyz dnes v Americe cenzuruji vystrceny prostredni prst, trapaci.
guest Muž Hawkeye_ (mash@xhodonin.net) ... 13.03.2008 09:14:32 ... (94/116)
Re: Češi a móda
Odpověď na příspěvek od petrunka.slunicko ( mailto:petrunka.slunicko@centrum.cz ) z 12.03.2008 18:03:01:
moda a styl oblekani nic neznamna... je to jen povrchni a nic to nevyjadruje

hawk *901*
guest Muž petrunka.slunicko (petrunka.slunicko@centrum.cz) ... 12.03.2008 18:03:01 ... (93/116)
Češi a móda
Já bych nechtěla někoho nějak zvlášť odsuzovat, ale fakt si myslím že móda v čr je dost tragická. A myslím že už jsem jako modelka procestovalo dost zemí na to abych to mohla posoudit... Lidem záleží spíš na tom jak vipadají než spíš to aby se v tom cítili pohodlně a sví ( i když tohle platí skoro všude).
guest Muž Hawkeye_ (mash@xhodonin.net) ... 26.11.2007 23:47:42 ... (92/116)
Re: Připojte se k hlasování!!!
Odpověď na příspěvek od perstylove z 22.11.2007 14:50:31:
thooo jooo *3* takoveho pruzkumu se nezucastnim, jeste by me ta firma "donutila" si to pak kupit *3*

hawk *901*
guest Muž perstylove ... 22.11.2007 14:50:31 ... (91/116)
Připojte se k hlasování!!!
Vážení čtenáři,

ráda bych Vás vyzvala k účasti na vysokoškolském projektu zaměřeném na prací prášky. Věřím, že každý má v dnešní době stále vyšší nároky na vše, co se týká stylu - a to nejen osobního, ale i ve vztahu k domácím potřebám.
Každý Váš hlas je pro nás neocenitelný a vážíme si každého, kdo se rozhodne vyjádřit svůj názor. Věřím, že oceníte i originální zpracování titulního obrázku :o)
Dotazníček naleznete pod odkazem:
http://www.perstylove.cz

Děkuji všem za účast!
Mnoho úspěchů v osobním i profesním životě přeje Jana
guest Muž Vlastenec2810 ... 14.10.2007 14:12:05 ... (90/116)
Pozvánka na 28.10. do Ostravy
Dobrý den,

chtěli bychom Vás tímto upozornit, že v neděli 28. října proběhne v Ostravě slavnostní shromáždění pořádané k 89. výročí vzniku Československé republiky. Toto řádně nahlášené shromáždění pořádají vlastenecká uskupení Národní korporativismus a Národní čest. Sraz účastníků je v 15.00 na náměstí Svatopluka Čecha v Ostravě.

28. říjen je připomínkou vyvrcholení boje Čechů za národní a státní svébytnost. V roce 1918 byl díky legiím poražen starý mocnářský režim, který Čechům nedopřával plných politických práv. Vzpomínáme na muže 28. října a jejich duch nás bude doprovázet tento rok v Ostravě.

Propagační video je k dispozici zde: http://www.youtube.com/watch?v=oVoFfLDwSiQ

Celá pozvánka je ke shlédnutí zde: http://www.narodni-cest.cz/index.php?...;id=445&Itemid=2


Kontakty na pořadatele:
Mail: 2810ostrava@seznam.cz
Mobil: (+420) 731 225 472
WWW: http://www.narodni-cest.cz nebo http://www.narodni-korporativismus.org

S pozdravem Vlasti zdar!
Pořadatelé shromáždění 28.10. v Ostravě
guest Muž snowwily (m.ladinek@seznam.cz) ... 10.08.2007 17:22:46 ... (89/116)
Re (3): Cesi a Moda
Odpověď na příspěvek od N.Q ( mailto:N.Q@seznam.cz ) z 17.06.2007 20:30:36:
joo, tak přesně tohle nesnáším tanhle styl, z těch lidí které znám jenom asi 40 % se řídí svým stylem proto, že jím žijou a že o něj mají zájem. příklad dneška je EMO, objevilo se to zčista jasna páč si jeden týpek nechá narůst patku a vezme proužkované oblečko, na druhý to vidí blbec a páč se mu líbí tak si svlíkne svůj svetřík, mikinu, košili a sou všichni EMO a to jenom proto že je to moderní....
joo, holt proto já jako lišící se prvek který hulí si vezmu tu nejbarevnější košili, roztrhané žluté boty, pomalovanou kšiltku, nejšílenější tričko které najdu a všech mých 50 náramků na ruce, na krk nebo na kalhoty si uvážu palestinu, vezmu si můj hadrový batoh a kterém se vyjímá cheguevara a všemu dominují moje rasta copánky... a takto spokojeně si chodím měsíce, dokud nezjistím že pár lidiček bývalých EMO, skejtáků nebo dalších živlů si začně oblékat o samé... jaké je moje zděšení když zjistím si koupí stejně nové, žluté boty jako já a naschvál si je roztrhá protože se mu to líbí ?? ne, vy takzvaní čecháčkové, nikdy si nevymyslíte nic sami a budete jenom kopírovat....
takže co zbývá když se chce člověk lišit od úpadkových hodnot své společnosti ? zřejmě vzít si pytel od brambor nebo chodit nahý.... :-)
guest Muž N.Q (N.Q@seznam.cz) ... 17.06.2007 20:30:36 ... (88/116)
Re (2): Cesi a Moda
Odpověď na příspěvek od Hawkeye_ ( mailto:mash@xhodonin.net ) z 16.06.2007 18:40:53:
Ja se oblekam teze pohodlne, citim se v tom dobre a podle posledni mody to taky nekdy nemam, pokud se nosi neco co se mi nelibi, preci si to neoblecu, ze, dulezite je umnet kombinovat.
Neverim, ze ti je jedno co kdo ma na sobe, protoze pekne vymodelovana zena v prilehavych satech zaujme jinym zpusobem, nez treba v teplacich, at uz pozitivne ci naopak.
Ohledne presne nalajnovane mody jsem s tebou za jedno, nosit presne to co zrovna leti je jen pro ty co se zrovna zacinaji zajimat o modu a slouzi to spis jako napady, rady, ktere jsou dulezitym pomocnikem, kdyz se clovek pohybuje v urcite spolecnosti uznava jakysi styl, ale nevi presne jak nato.
Treba i u skejtaku, Hip-Hoperu.... Modni svet je, ale tak rozmanity, ze aktualne se nenosi jen jedna, dve barvy, nebo treba jen tricka do Vecka, je to jako
rici, ze je IN chodit do lesa a pri tom nepoznat dalsi krasy, ale cely zivot chodit do lesa, ne diky, jde mi o to, ze cesi nezkouseji nic noveho a to znamena zadny pokrok i v necem pro nekoho tak bezvyznamnem jako je Moda, prezentace sebe sama vy stylu oblekani, pred ostatnimi a pohybujici se mezi nimi, protoze clovek ma rad preci krasu-Lamborgini, Ferrari a ne rezaveho Trabanta, bez zadnich kol a hovnem na strese.
guest Muž Hawkeye_ (mash@xhodonin.net) ... 16.06.2007 18:40:53 ... (87/116)
Re: Cesi a Moda
Odpověď na příspěvek od N.Q ( mailto:N.Q@seznam.cz ) z 16.06.2007 16:05:21:
nevim jak ty, ale ja sa oblekam tak abych sa v tem citil dobre a je mi uplne u riti jestli to je nebo neni podle posledni mody a dvakrat jedno jestli se to (ne)nosi nekde v zahranici... a stejne tak je mi uplne jedno co kdo na sobe nosi, kdyz se mu to libi, at nosi na hlave aj nasrate. me osobne se treba vyslovene hnusi takove to davove silenstvi "ted se nosi to" a hento a toto a priste zas bude tamto a kdo ma to pred tim tak je spina... to je akurat tak na ranu.
p.s.: me jako jihomoravakovi kroje nevadi. ja sice zadny nemam, ale kdybych mel tak, jsem na nej pravem pysny a urcite si ho na hody vezmu a budu hrde reprezentovat tuto lidovou tradici. to pro tebe jako ostravaka (vychazim z udaju v profilu) je asi nepochopitelne (mmj. ja su ted v ostrave pac tu studuju), ale u nas (na slovacku) to neni zas tak neobvykle

hawk *901*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 z 12 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: