XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Závislost

Závislost

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Závislost? Slovo, pod kterým si každý představí něco rozdílného. Nikdo ale nemůže říci, že není na ničem nebo na nikom závislý.
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 z 11 | 9 | 10 | 11 | » | Poslední

 

guest Muž P.A.N.D.O.R.A. (P.A.N.D.O.R.A@centrum.cz) ... 04.10.2006 21:49:31 ... (36/106)
Re (3): nezávislost:)
Odpověď na příspěvek od jamajkagirl z 03.10.2006 19:37:14:
Můžeš se zeptát. Přejídala jsem se, protože asi v tom jídle jsem viděla uklidňující prostředek. Neuvědomovala jsem si, že jsem otrokem jídla. Tudíž každý stres, nebo nějakou bolest jsem léčila jídlem. Nemohlo to dopadnout dobře. Protože na jednu stranu jsem se na chvilku uklidnila, ale na druhou jsem měla další stresy a problémy z toho jak vypadám. Byl to tzv. začarovaný kruh jak se říká. Vyléčila mě z toho drastická nemoc, mám obdobu Crohna, a dnes při pomyšlení jak mi je kolikrát zle a jak musím polykat léky, tak si říkám, škoda, že jsem se takhle zhuntovala a nemyslela jsem na své zdraví dříve.
Přeju Ti, abys ten návrat vydržela a hlavně aby se Ti dařilo a vedlo velmi dobře. *15*
guest Muž jamajkagirl ... 03.10.2006 19:37:14 ... (35/106)
Re (2): nezávislost:)
Odpověď na příspěvek od P.A.N.D.O.R.A. ( mailto:P.A.N.D.O.R.A@centrum.cz ) z 02.10.2006 22:52:15:
jo máš pravdu...... ono je to na jednu stranu dobrá zkušenost já si třeba teď vážim konečně věcí který sem dřív brala jako samozřejmost a až teď vidim co mám a kolik lidí mi to závidí.....no ale je to risk....návrat zpátky stojí teda za to:( a to to ještě zdaleka nemám za sebou.....
hm a ty ses přejídala jakoby za trest? řikala sis že naschvál budeš tlustá? nebo jak? jestli teda se můžu zeptat.....je to zajímavá závislost
guest Muž P.A.N.D.O.R.A. (P.A.N.D.O.R.A@centrum.cz) ... 02.10.2006 22:52:15 ... (34/106)
Re: nezávislost:)
Odpověď na příspěvek od jamajkagirl z 02.10.2006 20:30:34:
Jsem také závislá, sice jsem neprošla drogami, moje sebepoškozování bylo v tom, že jsem se třeba hodně svého času přejídala.
Každý máme nějaké zkušenosti, sice někdy bych některé vymazala z paměti a začala znova, ale to by asi nešlo. Důležité je, že v současnosti si uvědomují plno věci, které jsem dělala špatně, je dobře vědět, že to jde změnit. Nikdy, ale nikdy si člověk nesmí říkat nemá to cenu.
Má cenu si uvědomovat, že vše špatné je k něčemu dobré. *6*
guest Muž jamajkagirl ... 02.10.2006 20:30:34 ... (33/106)
nezávislost:)
no závislost.....nesnášim už jen to slovo..... něco co tě omezuje..... no ale závislej musí bejt na něčem každej takže neni úniku...... ale máme na výběr ne? radši bejt závislá na kafi než na piku:) já sem zrovna taková blbka že sem si prošla všim možnym od sebepoškozování až po drogy...... no ale svym způsobem je to dobrá zkušenost..... teď si vážim věcí který mi dřív přišli normální....nudný. sem spokojená z maličkostí a už vidim to co mám....... tim ale nechci říct že kdybych mohla začít znova s tim že bych si to pamatovala tak bych to udělala znova...... ten risk a všechno to těžký a špatný za to nestojí..... ale dobře mi tak no:) když sem si potřebovala nabít tlamu a zkoplikovat život tak mám vlastně kliku že sem teď kde sem.....
guest Muž P.A.N.D.O.R.A. (P.A.N.D.O.R.A@centrum.cz) ... 23.09.2006 01:45:51 ... (32/106)
Jsem závislá ;*-)))
Jsem závislá na hodně věcech. Postupně, jak u psychologa je všechny na sebe bonznu, protože jsem názoru, že nejlepší je být psychologem sám sobě. *4*
guest Muž M.E.L.Y.S.A ... 22.09.2006 20:25:14 ... (31/106)
Re: Závislost
Odpověď na příspěvek od wildcatginger ( mailto:wildcatginger@centrum.cz ) z 16.09.2006 08:38:15:
Tý jooooo, já sem teda taky dřív docela četla, ale tak max. knížku za týden (tenkou).Ted nemám moc čas, nebo si ho spíš neumim udělat.To mě mrzí!!!!
Ale myslim, že sem když sem se do něčeho začetla, tak sem byla taky závislá.
Vůbec mě nezájímal svět okolo mě, byla sem do toho tak zabraná , že sem si to musela brát všude sebou.Když sem tu knížku nemohla zrovna číst, tak sem na ni furt myslela a nemohla sem se dočkat, až si sní někam zalezu kde mě nikdo nebude rušit! V noci sem nemohla spát a brzo sem se budila!Tím příbehem sem žila a když se děj blížil do finále úplně sem se potila.Pak sem vždycky došla na poslední stranu, přečetla sem poslední větu, pak ještě jednou poslední stranu několikrát poslední větu.Zaklapla sem knížku a když to bylo zrovna někde mezi lidma (dost často někde v čerárně , nebo v autobuse) rozhlídla sem se po místnosti jestli se někdo náhodou nedívá, chtěla sem se o to podělit, protože sem měla radost a zárověn se mi chtělo brečet, protože sem si nedokázala představit co ted budu dělat!Jakoby život na chvíly ztratil smysl, když skončil ten příběh.Nikdy sem ale nikoho cízího neoslovila asi by si myslel, že sem blázen!!!
Je to krásné číst knížku, ale pak sem přišla na to, že život má i jíne hodnoty!!!! :)
ELfkaMČerná hvězdička Muž ELfkaM (elfkam@elfkam.net) ... 16.09.2006 13:32:19 ... (30/106)
Re: Závislost
Odpověď na příspěvek od wildcatginger ( mailto:wildcatginger@centrum.cz ) z 16.09.2006 08:38:15:

No, tuhle závislost bych spoustě lidem naordinvoal jako léčebnou kůru...na jakou "nemoc" asi nemusim říkat *40*

Elfik *88*
guest Muž wildcatginger (wildcatginger@centrum.cz) ... 16.09.2006 08:38:15 ... (29/106)
Závislost
Tak závislá jsem byla strašně na knížkách...nepřečít každý den aspoň jednu, tak jsem měla hrozný stavy...jednou za týden do knihovny a dotáhnout čerstvou zásobu, dělalo mi to problémy i na dovolené nebo když jsem byla s dětma v lázních..první co bylo, když jsem někam přijela, že jsem šla obhlídnout místní knihovnu a zaregistrovat se...V současné době se mi to již daří zvládat, když jsem zalezlá u počítače, i když je to asi jen přesedlání na četbu něčeho jiného:)))
guest Muž Lenyczka666 (juice.misha@centrum.cz) ... 28.08.2006 11:00:09 ... (28/106)
závislost
ja sem zavislá na svych skvelých kamaradech a na svém přítelovi... :-)
guest Muž Citim_pach_tve_krve (Citim_pach_tve_krve@centrum.cz) ... 27.08.2006 13:25:44 ... (27/106)
hmm,zajimave tema..
ja jsem zavisla na jedne kamosce jmenem Lucka,ktera je strasne fajn a zivot bez ni si uz neumim predstavit:).

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 z 11 | 9 | 10 | 11 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: