XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Závislost

Závislost

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Závislost? Slovo, pod kterým si každý představí něco rozdílného. Nikdo ale nemůže říci, že není na ničem nebo na nikom závislý.
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 z 11 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 

guest Muž Weninka (Pawka.T@centrum.cz) ... 27.04.2008 17:43:38 ... (66/106)
Piko je svinstvo!
Sleduju diskuzi o piku taky o tom vim svoje mam kamosku na piku je zni troska hlavne jede uz i buchny snazim se ji pomoct je to ale velmi slozity! Ja osobne sem byla prevazne kuly drogam na detoxu a pak v pastaku. . A piko je fakt psycho droga
guest Muž Zlegalizovana (zlegalizovana@seznam.cz) ... 21.04.2008 06:55:38 ... (65/106)
Re (4): Závislost na piku
Odpověď na příspěvek od RomiPussynka z 20.04.2008 22:08:43:

Piko jsem taky párkrát zkusila,..vždycy,když jsem se snažila usnout,tak ve mě začal stoupat adrenalin..hnus,hnus,hnus..stydim se za to..O těch testech jsem s ní mluvila,ale nechce o tom slyšet,nepřipouští si,že by to mohla mít..ou,teď jedu do toho provařenýho města s nádechem drog..
guest Muž RomiPussynka ... 20.04.2008 22:08:43 ... (64/106)
Re (3): Závislost na piku
Odpověď na příspěvek od Zlegalizovana ( mailto:zlegalizovana@seznam.cz ) z 20.04.2008 18:49:28:

Přesně, ta psychika jde postupně uplně do hajzlu.. a ty náladičky po TOM.. a nejhorší je, když tělo je unavený a ce spát a mozek furt jede naplno.. Akurát já prostě nikdy nepochopim, jak může někdo čmažit v tejdnu to musí bejt hrozný psycho.. :( zkus svojí kámošce nějak pomoct..vim, určitě to nejni jednoduchý když je skoro pořád vyjetá..a co takle s ní zajít na testy, jestli nemá tu žloutenku..alespoň,zatím :(??
guest Muž Zlegalizovana (zlegalizovana@seznam.cz) ... 20.04.2008 18:49:28 ... (63/106)
Re (2): Závislost na piku
Odpověď na příspěvek od RomiPussynka z 20.04.2008 14:18:39:
Díky za povzbuzení,slečno))..piko je hnus,ta nejhorší droga..horší než herák,páč vzniká rychlá závislost,psychika je víc rozpolcená,a je to líp k sehnání..vlastně bych mohla psát dál a dál..nejhorší je,že se mi ten příběh odehrává podruhý...má dost dobrá kámoška začala smažit zhruba před půl rokem.Tvrdě čelí naražkám,a nepřipouští,že je závislá.....Pokaždý,když přijede z domova na intr,těší se,jak si koupí psaníčka..přes víkend doma taky smaží..a přes ten tejden na intr,a z těch 5 nocí,4 noci nespí...je vyhublá,kost a kůže..navíc párkrát spala s jednim vařičem o kterym se řiká,že má žloutenku..tentokrát jí ale musim pomoc,..jakkoliv..ta škola,na který jsme,teda celý to maloměsto,kde sídlý,je pověstný fetem..každej tu aspoň hulí,když nesmaží...znám tu 7 vařičů,pár lidí co si píchaj,pár,co si dávaj herák...najde se tu cokoliv,je to dost smutný,vidět ty trosky,co tu bezduše choděj a žijou jinýma světama,v jinejch dimenzích...
guest Muž RomiPussynka ... 20.04.2008 14:18:39 ... (62/106)
Re: Závislost na piku
Odpověď na příspěvek od Zlegalizovana ( mailto:zlegalizovana@seznam.cz ) z 20.04.2008 10:52:05:

Tak to je smutnej příběh.. Ale Ty za to přece vůbec nemůžeš! Když je člověk závislej tak musí chtít skončit sám..začít u sebe..těžko mu budeš dávat rady a pomáhat mu, když je zrovna vyjetej.. A jinak, piko je pěkný svinstvo..
guest Muž Zlegalizovana (zlegalizovana@seznam.cz) ... 20.04.2008 10:52:05 ... (61/106)
Závislost na piku
Nikdy bych neřekla,že mě se tohle může týkat...můj nejlepší přítel byl závislý na pervitinu..nejdřív jsem to brala a řikala jsem si "jo,když si to dá občas,nic se neděje"..jenže pak to měl každej den,čimdál větší lajny,nakonec si začal i pleskat do žíly..vědělo to o něm dost lidí a koukali na něj dost povýšeně..ztrácel se mi před očima,já se mu snažila pomoc,ale bylo to málo...doteď si vyčítám svojí hloupost..nenávidim se za to,že jsem mu nepomohla víc..jednou to už nezvládl,zajel do prahy k jednomu dealerovi pro herák a střelil si zlatou dávku,páč už to nezvládal..našli ho mrtvýho na squatě..
guest Muž RomiPussynka (ROMANA_D@seznam.cz) ... 06.04.2008 22:59:27 ... (60/106)
Re (2): Závislost!!!!!!!!!!! !!!!
Odpověď na příspěvek od JacksonM z 22.03.2008 07:24:54:

Jojo, závislost na chatování, to je něco !!! Sice s takovym člověkem nežiju a ani nemám takovýho závisláka ale mám nejlepší kámošku, která u noťase na chatu dokáže vykydnout třebas 10hodin !! Je to krutý a nejhorší je že se z ní stává hrozně línej a mrzutej člověk, kterej už ani nece moc chodit mezi lidi :(
guest Muž YumY ... 03.04.2008 14:02:54 ... (59/106)
Re (2): Závislost!!!!!!!!!!! !!!!
Odpověď na příspěvek od JacksonM z 22.03.2008 07:24:54:

No jejej...hodně z nás si tím prošlo...já taky sedávala na chatu třeba od osmi do večera do pěti do rána ...každej den a ráno vstávala do práce :D
Ale každej z toho někdy vyroste :-))
guest Muž JacksonM ... 22.03.2008 07:24:54 ... (58/106)
Re: Závislost!!!!!!!!!!! !!!!
Odpověď na příspěvek od neum z 27.06.2007 00:41:44:

A co závislost na chatování? Žít s někým kdo je na tom závislý?
Máte o tom ponětí? Nová doba - nové závislosti...
guest Muž HankaKahlan (hankaKAHLAN@gmail.com) ... 01.02.2008 00:17:51 ... (57/106)
Re: Závislost!!!!!!!!!!! !!!!
Odpověď na příspěvek od neum z 27.06.2007 00:41:44:

Představ(te) si,že mám to ponětí,i když asi nemám stejně pocity jako Vy...
Jsem sice starší než Ty(Vy...už jsem to vyřešila,budu dál Tykat),s notorem jsem žila dřív a teď žiju "dokonce" s feťákem a je to "dokonce" můj manžel a představ si, protože ho miluju (kromě jiných věcí), vůbec mi to nevadí...
Možná to někomu připadá divné,ale zvyknout se dá na vše (hlavně se nesmí pořád chovat jako hovado a to by neměl nikdo,kdo vás má rád) a pokud se mají 2 lidé rádi,rozumí si a hlavně se tolerují, jde všechno - AŤ UŽ JE ZÁVISLOST NEBO NE !!!
Abych řekla pravdu, u nás je v tom ještě něco jiného (ještě jeden fígl),ale o tom někdy jindy...
Kdo nás zná... ví, jak to je, a cizím do toho nic není (zatím nechci lézt ven se vším) jen si hlavinku lámejte teď zase Vy!

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 z 11 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: