XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Závislost

Závislost

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Závislost? Slovo, pod kterým si každý představí něco rozdílného. Nikdo ale nemůže říci, že není na ničem nebo na nikom závislý.
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 z 11 | » | Poslední

 

guest Muž zapem (zapem@seznam.cz) ... 06.02.2006 16:22:42 ... (6/106)
Re: závislosti??
Z tohoto příspěvku jasně vyplynulo,že závislost se dá vytvořit praktiky na všem...Nejen na drogách nebo cigaretách,ale dá se říci,že závislí jsme prakticky na všem co zahrnujeme do našeho denního programu a bez čeho bychom si svůj den ani nemohli představit.Ne vždy je závislost špatná věc,ale měli bychom se bez té činnosti,někdy i osoby umět obejít..
guest Muž T.H.C.manka ... 05.02.2006 23:03:00 ... (5/106)
pisnicka
zavislost vystihuje song od zony A z alba na predaj- Závislí.velice hezká písnička a závislost celkem vystihuje..
guest Muž eneja (Enea@seznam.cz) ... 03.02.2006 09:22:48 ... (4/106)
závislosti??
jak to sleduju jde být závislý na spoustě věcí néjen dgogy a hazard když sem ještě chodila na základku měla sem období kdy jak jsem přišla domů tak sem si ještě ani nesundala boty a běžela sem zapnout televizi ..... nešbylo tam vůbec nic co bych chtěla vidět .... koukala sem na ni ale úplně celý den ... prostě pořád ... byla sem k tomu jako přivázaná .... rodiče si toho pak všimli a nechtěli abych na ni kukala ....... takže vždycky těsně předtím než přišli sem ji vypla a zalezla do pokoje jako že se učím
bylo to děsný období nevim co to bylo ale já sem s tim nemohla nic dělat
potom se nám rozbyla a já sem myslela že doma začku okusovat nábytek ... pořád sem ji zkoušela zapínat ale prostě byla rozbytá a to trvalo asi měsíc ... pak se koupila nová a začalo to znovu ale já už sem se nějak víc kontrolovala a snažila sem se dělat i něco jinýho ... no a teď ji nemůžu vystát
guest Muž Minas_Tirith. (Denzel_Washington@centrum.cz) ... 19.01.2006 14:32:04 ... (3/106)
Re: ...
Odpověď na příspěvek od zapem ( mailto:zapem@seznam.cz ) z 18.01.2006 15:38:51:
jo souhlasim drogy atd. ale i na pc hracha podobne myslim ze nekdy to jde taky az do zavislosti nebo automaty ruleta vsazeni a podobne ale nekdo muze byt zavisli i n asvych blizkych zavislost ma strasne moc odvetvi
eskan Muž eskan ... 18.01.2006 16:50:55 ... (2/106)
Re: ...
Odpověď na příspěvek od zapem ( mailto:zapem@seznam.cz ) z 18.01.2006 15:38:51:

třeba .... drogy, cigarety, alkohol ..... /// a taky dobrý byznis :-))
guest Muž zapem (zapem@seznam.cz) ... 18.01.2006 15:38:51 ... (1/106)
...
ahojky zajímalo by mě co si představíte pod pojmem závislost???

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 z 11 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: