XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Zvířátka a příroda / Draci, jednorožci a jiná mystická zvířata

 

Draci, jednorožci a jiná mystická zvířata

Draci, jednorožci a jiná mystická zvířata

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Obdivujete jejich krásu a moc? Mrzí vás, že nemůžou žít s námi? Pojďte nám to říct!
Toto je nové fórum o úžasných mystických zvířatech - hlavně dracích, ale vítáni jsou i zarytí obdivovatelé jednorožců a ostatních mystických zvířat. Jaké je vaše oblíbené mystické zvíře? Věříte, že takováto zvířata existovala? Proč je máte rádi? Vytvořili jste něco (kresba, malba, psaní,..), včem vystupovalo takovéto zvíře? Přijďte se svěřit :)

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 z 27 | 25 | 26 | 27 | » | Poslední

 

ELfkaMČerná hvězdička Muž ELfkaM (elfkam@elfkam.net) ... 13.09.2007 09:32:54 ... (36/266)
Re: ...
Odpověď na příspěvek od calla_white.wolf ( mailto:kulitschka@seznam.cz ) z 24.08.2007 18:21:17:

- Škoda, že nemám reagovat, napadlo mě hned několik odpovědí *3*
- A proto je důležité rychle přestat být pannou, aby Tě žádný drak nesežral *3**3**3*

Elfik *88*
guest Muž Dravera (dravera@centrum.cz) ... 01.09.2007 22:13:00 ... (35/266)
Re (2): for dravera
Odpověď na příspěvek od calla_white.wolf ( mailto:kulitschka@seznam.cz ) z 01.09.2007 15:33:42:
zajímalo by mě, jak jsi na tohle tvrzení přišla. Nemám ráda nedorozumnění, takže slyš:
je mi líto, jestli to takhle vyznělo, ale rozhodně jsem to tak nemyslela.
Chtěla jsem se jen zastat draků a to beru jako povinnost a zároveň je to vrozená reakce.
Takže se na mě nezlob, já někdy píšu hodně složitě se skrytým významem a pro některé nesrozumitelně, ale kdybych chtěla napsat, že "narozdíl od vás dokážu posoudit, jak je nádhernej jednorožec", napsala bych to rovnou, nebo spíš vůbec. Nerada se vytahuju a lžu:P.
Imho každý nechť si posuzuje jak chce, co chce. Každý má právo na svůj názor;).
Ps: léčebnou je myšleno vymývání mozků a kradení zájmů? (psychiatrie)

Dravéra
guest Muž calla_white.wolf (kulitschka@seznam.cz) ... 01.09.2007 15:33:42 ... (34/266)
Re: for dravera
Odpověď na příspěvek od jard01 ( mailto:jard01@volny.cz ) z 26.08.2007 12:00:38:

Jojo, takže ty narozdíl od nás dokážeš posoudit, jak nádhernej je jednorožec*18* Čti pořádně*4*
Jen rozeznávám meze, kde končí fantazie a začíná plot léčebny*4*

*4026*wolfie
Jard01 Muž jard01 (jard01@volny.cz) ... 26.08.2007 12:00:38 ... (33/266)
for dravera
ahoj*6* vůbec se snimi nerozčiluj oni elfkam ani calla nevědí jak draci ,jednorožci a ostatní mystictí tvorové jsu fascinující a nadherní*1686*pokud tě vážně zajímájí například nádherně stvořenné profilů draků,jednorožců a dalších které se na xchatu pohybují a nevadí ti že čast střípků z mozaiky je poskládaná z draciho.infa takse mi ozvi až budu online v některé z místností(nejčastěji mě zastihneš - volný čas - místnost hřbitov)*1686*
guest Muž Terezzasvobodova (Terezzasvobodova@seznam.cz) ... 25.08.2007 12:14:20 ... (32/266)
Re: heh
Odpověď na příspěvek od Dravera ( mailto:dravera@centrum.cz ) z 24.08.2007 20:05:38:
Ha pekne stranky...urcite je zkouknu :-)
guest Muž Terezzasvobodova (Terezzasvobodova@seznam.cz) ... 25.08.2007 12:11:57 ... (31/266)
Re: ...
Odpověď na příspěvek od calla_white.wolf ( mailto:kulitschka@seznam.cz ) z 24.08.2007 18:21:17:
:-DDDDDDDDDDDDDDD.................jo mazec vec!:-DD...tedka jsi me udelala druhe Vanoce!.-DDD
guest Muž Dravera (dravera@centrum.cz) ... 24.08.2007 20:05:38 ... (30/266)
heh
no nepřeháníte to trochu s těma sviněma a mrchama? :/ Já se kvůli drakům nepos..., jen je trochu logický, že když jsem drak, tak mě zajímaj draci. Když je někdo člověk, tak ho zajímaj lidi, no XD. Viděl někdo dračí srdce? aspoŇ pak nebudete říkat, že jsou všichni draci svině:P ^.^. Jestli chcete tak se na tu komunitu koukněte sami, je tady: http://www.dracisvet.cz a pokud možno jí neurážejte, spoustě drakům dává útočiště a berou jí jako druhý domov, včetně mně;).
guest Muž calla_white.wolf (kulitschka@seznam.cz) ... 24.08.2007 18:21:17 ... (29/266)
...
*19*Se neposerte z draků *3**3**3**3*

ELfkaM: Tou chytrou a silnou sviní jsi mě dost rozesmál*47* Ale bylo to dost přesně*3* Draky mám ráda..ale holt jsem spíš fanda nočního lovu, navíc, když se vztekám, tak vrčim a koušu a když se bojim, kňučim (škoda, že bez ocasu mezi nohama a na tuhle frázi vůbec nereaguj*47**47*)

Jako nevim, ale otevřít někdy dveře od baráku a vidět tam přerostlou, šupinatou mrchu, jak přemýšlí, jestli jsem ještě panna, aby mě mohla sežrat..no nevim*161* Já je radši platonicky..a je dobře, že nejsou mezi náma pohádkový zvířata, kdyby totiž moje kočka třeba uměla mluvit, vykecala by děsný průsery*72* *161*

*4026*wolfie
guest Muž Terezzasvobodova (Terezzasvobodova@seznam.cz) ... 24.08.2007 15:36:56 ... (28/266)
Nazdarek
Ahoj....doufam ze vam nebude vadit kdyz se k vam privarim..protoze draky mam moc rada a vzdycky jsem touzila po tom abych nejakeho mela a pak bych s nim litala nekde nad nejakym lesem a bydeli bychom spolu na samote u lesa!:-D....a ten les by byl kouzelny protoze krome obycejnych zvirat jake zname tedka by tam zili mysticka zvirata jako jini draci,gryfi,wyrmove,jednorozci,fenixove a dalsi potvurky..:-D...a pak by tam treba rostly mndragory a tak sak víme!:-D....solidni strelenost co??
guest Muž Dravera (dravera@centrum.cz) ... 20.08.2007 12:13:10 ... (27/266)
Draci žijí
draci žijí a vždycky žili a já to vim :P. Už i moje existence to podtvrzuje, neboť drak je mé druhé já, nebo tomu aspoň věřim. Draci tu dříve poletovali a já věřim, že se někde skrývají, ale je to možná lepší. Drak ví, co by s nima udělali vědci, nebo armáda, kdyby je chytili:'(. Někteří je dokonce i zahlédli, ale já si je můžu jen domýšlet ve své fantazii, zatim mi osud nedal znamení. Draky mám nejradši ze všech mýtických tvorů a hned za ním je gryf ^.^. Koně jsou trochu vzadu, protože je nějak nemusim, ale draky zbožňuju, dokonce se s pár dráčky kamarádim :D. Ne, to neni vtip, u nás v dračí komunitě je nás hodně takových, co se necítíme být lidmi a toužíme vzlétnout jako drak k nebesům. Pokud jde o kresby, tak drak je krom hada jediný, co umim kreslit a nevypadá to jak zmutovaný prase XD. Toť momentálně vše ;)

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 z 27 | 25 | 26 | 27 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: