XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Zvířátka a příroda / Draci, jednorožci a jiná mystická zvířata

 

Draci, jednorožci a jiná mystická zvířata

Draci, jednorožci a jiná mystická zvířata

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Obdivujete jejich krásu a moc? Mrzí vás, že nemůžou žít s námi? Pojďte nám to říct!
Toto je nové fórum o úžasných mystických zvířatech - hlavně dracích, ale vítáni jsou i zarytí obdivovatelé jednorožců a ostatních mystických zvířat. Jaké je vaše oblíbené mystické zvíře? Věříte, že takováto zvířata existovala? Proč je máte rádi? Vytvořili jste něco (kresba, malba, psaní,..), včem vystupovalo takovéto zvíře? Přijďte se svěřit :)

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž Dravera (dravera@centrum.cz) ... 24.08.2007 20:05:38 ... (Strom/Strom)
heh
no nepřeháníte to trochu s těma sviněma a mrchama? :/ Já se kvůli drakům nepos..., jen je trochu logický, že když jsem drak, tak mě zajímaj draci. Když je někdo člověk, tak ho zajímaj lidi, no XD. Viděl někdo dračí srdce? aspoŇ pak nebudete říkat, že jsou všichni draci svině:P ^.^. Jestli chcete tak se na tu komunitu koukněte sami, je tady: http://www.dracisvet.cz a pokud možno jí neurážejte, spoustě drakům dává útočiště a berou jí jako druhý domov, včetně mně;).
guest Muž Terezzasvobodova (Terezzasvobodova@seznam.cz) ... 25.08.2007 12:14:20 ... (Strom/Strom)
Re: heh
Odpověď na příspěvek od Dravera ( mailto:dravera@centrum.cz ) z 24.08.2007 20:05:38:
Ha pekne stranky...urcite je zkouknu :-)

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: