XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Zvířátka a příroda / Draci, jednorožci a jiná mystická zvířata

 

Draci, jednorožci a jiná mystická zvířata

Draci, jednorožci a jiná mystická zvířata

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Obdivujete jejich krásu a moc? Mrzí vás, že nemůžou žít s námi? Pojďte nám to říct!
Toto je nové fórum o úžasných mystických zvířatech - hlavně dracích, ale vítáni jsou i zarytí obdivovatelé jednorožců a ostatních mystických zvířat. Jaké je vaše oblíbené mystické zvíře? Věříte, že takováto zvířata existovala? Proč je máte rádi? Vytvořili jste něco (kresba, malba, psaní,..), včem vystupovalo takovéto zvíře? Přijďte se svěřit :)

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 z 27 | 24 | 25 | 26 | 27 | » | Poslední

 

Jard01 Muž jard01 (jard01@volny.cz) ... 17.11.2007 09:47:23 ... (46/266)
Re: Je tu nikdo
Odpověď na příspěvek od Draco4057521 ( mailto:m.bonaventura@seznam.cz ) z 16.11.2007 07:16:50:

milý příteli leckdo se tu jen mihne a hledá zde jen určité informace jen já sám zde zůstávám neměný jako sám čas*2399*
ovšem rozepsat se můžem pokud chceš tomu věř*52*
guest Muž Draco4057521 (m.bonaventura@seznam.cz) ... 16.11.2007 07:16:50 ... (45/266)
Je tu nikdo
Je tu nikdo skoro nikdo tu už nepíše jak to :D bylo tu to tak rozkecaný :) pojďdte pokecat :)
guest Muž Draco4057521 (m.bonaventura@seznam.cz) ... 08.11.2007 11:15:29 ... (44/266)
Hledání draků
kdo má rád draky a věří že žijí může se přidat ke mě začínám schromažďovat lidi a hledání draků mám 1 bezva tym kde by mohly bej kouknete se na http://www.youtube.com/watch?v=EI6GJo9ZLiA a napište by vskas jestli chcete se ke mě přidat zdravim a čau.
guest Muž Nauro.melme (Nauro.melme@centrum.cz) ... 04.11.2007 16:50:50 ... (43/266)
Re (2): draci a další
Odpověď na příspěvek od jard01 ( mailto:jard01@volny.cz ) z 30.10.2007 09:44:18:
Promiň, ale to už je dýl......máš nádhernýho psa.....ráda bych si s tebou popovídala, ale vždy když nakouknu do místnosti dračí doupě....je prázdná. Hodně mě zaujal tvůj profil a nejvíce tvůj komentář......něco se ve mně probudilo....prosím ozvi se mi alespoň do vzkazů....ahoj
Jard01 Muž jard01 (jard01@volny.cz) ... 30.10.2007 09:44:18 ... (42/266)
re: draci a další
musím říct že velice velice krásně to napsáno jest*52*a link na stranku kde je zmínka o těch zmrzlích dračích tělech by nebyl??*18*
jinak nejsi jediná koho mrzí že draci a další nežijí mezi námi v takovém množství jako třeba psi a kočky*71*
a pokecat si můžem kdykoliv v místnosti dračí doupě*1686*
guest Muž Nauro.melme (Nauro.melme@centrum.cz) ... 29.10.2007 19:29:24 ... (41/266)
Draci a další
*4*No tak jak tak tady čtu, tak vidím, že každý máte jiný názorr, ale pro ty, co mají rádi draky mám skvělou zpávu...draci opravdu existovali...není to žádný výmsl, je to vědecky dokázáno, i to jak chrlili oheň, let, barva, páření...a hlavně v ledu nalezená samice draka....křídla a prostě celá kostra a ne jeden drak...myslím, že byly dva...nevím, už si to moc nepamatuji. Já mám draky ráda, ale nejvíce miluji vlkodlaky.....mám o nich stejné tvrzení: V dávných dobách....od pravěku až po tředověk lidé kreslili malby draků, vlkodlaků a další. Nikdy se ty národy dřív nesetkaly a přesto kreslily úplně stejné obrazy...nejsou podobné...jsou stejné. Musí to znamenat, že ty zvířata nebo jak to mám nazvat museli vidět. Ohledně draků si myslím, že už opravdu vymřeli. Vlkodlaci...to nevím....podle pověstí to je člověk, který se o každém úplňku zění ve velkého, po krviúpícího vlka, ale jak to bylo (je) ve skutečnosti? Existuje mnoho mýtů a vyprávění jak se člověk může touhle "nemocí" nakazit. Také se vypráví, že vlkodlaci od nepměti jsou v bojích s upíry. A máme tady další stvoření...upír. Je to vlastně taky člověk, který se dokáže proměnit v něco jiného. A co další: jednorožci, hydry, pegasové, míšenci, bazilici a spousta dalších....jaké jsou báje a skutečnosti o nich? Myslím, že se už nikdy nikdo nedoví pravdu všech těchto zvířat, které jsou považovány jako bájné. Hodně mě to mrzí.*349* I člověk jednou vymře...a ten (to) co tady bude po nás- bude-li mít vyšší inteligenci- si taky bude říkat pravdu ao nás..jenomže to možná bude považovat za báji a pověst...tak jao my o minulosti. Asi si řeknete, že mám příliš bujnou fantazii, ale zabývám se tímhle už déle (ještě mi z toho nehrabe*3*). Tak to je asi všechno co jsem vám chtěla zdělit. Když bude mít nějaký dotaz nebo tak, tak mi napište na email nebo vzkaz.....budu ráda..papa
ELfkaMČerná hvězdička Muž ELfkaM (elfkam@elfkam.net) ... 14.09.2007 09:49:36 ... (40/266)
Re: re for elfkam
Odpověď na příspěvek od jard01 ( mailto:jard01@volny.cz ) z 13.09.2007 14:59:55:

Ne, to mě nikdy nenapadlo, protože, že je drak zvíře, to slyším prvně v životě :o) Myslím ,že jsem to viděl, četl a slyšel hodně, ale degradovat draka na úroveň obyčejného zvířete, to by mě tedy nenapadlo... Stejně tak mi přijde nemístná zmínka o křesťanství, protože to má symboly zla zcela jiné, draka tam potkáš jen výjimečně...

Elfik *88*
Jard01 Muž jard01 (jard01@volny.cz) ... 13.09.2007 14:59:55 ... (39/266)
re for elfkam
a nikdy tě nenapadlo že drak je ve skutečnosti mírumilovný živočich který loví jen potravu a ne jako lidé pro zábavu*4*navíc to že draci žerou panny je pověra neb dnes by se těžko uživili když většina dívek ztrácí pannenství již 14rokem života*3**3*a veškeré tyto pověry vlastně pocházejí z křestanských kořenů ve středověku kdy se lidé báli všeho co jim církev namluvila aby znich udělala hodné poslušné ovečky které by mohla finančně zneužívat podle svého*4*

jinak mám rád všechny tvory příteli jen míst kde je pannenská příroda nezničená lidskou rukou ubývá*716*
ELfkaMČerná hvězdička Muž ELfkaM (elfkam@elfkam.net) ... 13.09.2007 09:47:44 ... (38/266)
Re: for dravera
Odpověď na příspěvek od jard01 ( mailto:jard01@volny.cz ) z 26.08.2007 12:00:38:

Na to, že se prezentuješ tak chápavě, tak si mé příspěvky moc nepochopil :o)

Elfik *88*
ELfkaMČerná hvězdička Muž ELfkaM (elfkam@elfkam.net) ... 13.09.2007 09:45:43 ... (37/266)
Re: heh
Odpověď na příspěvek od Dravera ( mailto:dravera@centrum.cz ) z 24.08.2007 20:05:38:

- Svině není v tomhle případě urážka, ale vystihnutí té podstaty, že drak je temná, ale přitom inteligentní osobnost. Než jako hanění to beru spíše jako obdiv, protože být zlej a chytrej, to je slušnej předpoklad úspěchu :o)

Elfik *88*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 z 27 | 24 | 25 | 26 | 27 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: