XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Politika / Kreacionismus x Darwin x Däniken

 

Kreacionismus x Darwin x Däniken

Kreacionismus x Darwin x Däniken

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Tak a tady se bavte o vzniku světa, argument proti argumentu a nezahlcujte jina temata :P
Jak vznikl svet? Muze za to Buh, ktery jej stvoril, nebo jsme z opice a nebo nas prinesli UFOni. Nebo je jina teorie. Sem s vasimi nazory :P :)

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 z 30 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | » | Poslední

 

guest Muž jacarlos3x (Karliiisek@seznam.cz) ... 02.04.2009 14:08:38 ... (180/300)
Re (54): Nekrotrollovi
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 24.03.2009 19:23:20:
Jenze to bylo receno obrazne, nikoli doslovne. Nez aby clůovek udelal, ceho bude litovat, at si vydloubne oko, ci ruku. De facto je to mysleno tak, ze se ma tem cinum vyvarovat. Je to metafora, nelze to brat doslovne.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 31.03.2009 08:29:30 ... (179/300)
Re (11): JOE NAPSAL
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 30.03.2009 22:29:22:

Tam jsem tak nějak chtěl říct, že mě osobně by vadilo, kdyby za mě sloužila mši organizace jako je církev. Mě osobně by to prostě vadilo. Líbílo by se ti, aby na tvým pohřbu nebo pohřbu někoho tobě blízkýho kázal komunistickej funkcionář? Jestli ne, tak víš přesně, jak já bych se cítil, kdyby toto dělala církev. Krom toho jsem je tam nějak extra nenapadal, akorát jsem zmínil, že mě by to vadilo. Však si vem kolik má na krku církev obětí. Podstatně větší množství než nějakej cvok, co vystřílel školu. A co hlásá k dalším obětem přispívá. Ať už je to její brojení proti kondomům nebo proti výzkumům kmenovejch buněk či brojení proti euthanásiím, kde je to zase opačnej extrém, když podporujou lidský utrpení.....Jinak nevadilo by mi, když by se za mě modlil dobrej jedinec, kterej by to nedělal za účelem toho, abych se obrátil "k té jediné správné ideologii".....Ale znova - jak by ti bylo, kdyby někoho tobě blízkýho pohřbívali a nad hrobem tam kázal stranickej funkcionář?
guest Muž Joe73 ... 30.03.2009 22:29:22 ... (178/300)
Re (10): JOE NAPSAL
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 30.03.2009 19:15:24:
Jo jo,na někoho platí cukr,na někoho bič a na někoho vůbec nic..Přečetl jsem si ty články,na které jsi mě upozornil kdysi.S něčím jsem souhlasil,občas mě to ale zvedlo ze židle,když jsi napadal křešt´anství.Jak si třeba psal,že ti,co slouží mše za oběti magorů,maj víc krve na rukou,než ti magoři,tak to tedy nevím,jak si k tomuhle přišel.To máš automaticky každého kněze za masového vraha?A taky nevím,proč by ti mělo vadit,když by za tebe někdo sloužil mši,pomodlil se apod.Copak ti tím škodí?
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 30.03.2009 19:15:24 ... (177/300)
Re (9): JOE NAPSAL
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 30.03.2009 17:01:26:

Jo, tady souhlasím, ale stejně tu bibli moc nemusím, protože je tak nějak vnímána pořád až příliš absolutisticky a přesně ten druh fanatiků, jak ty říkáš, to přitahuje. Ale ano. Chytrej člověk si z toho vezme poučení a nebere tam nic jako dogma.
Jo, soudružka Šabatová by potřebovala nastěhovat nějaký morgoše k sobě do baráku, by ji to přešlo. K tomu stejnému metru - to je ošemetný trošku. On totiž třeba na cikány platí jeden metr, na bílej platí úplně jinej metr.
A Rath - svým způsobem je to obdivuhodný, jak tenhle člověk je neuvěřitelně drzej a jak nestydatě využívá lidský blbosti. Místo aby platil poplatky jen někdo, tak je teď platíme všichni za všechny a pořád a lidi toho trotla za to ještě obdivujou:))))))
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 30.03.2009 19:10:07 ... (176/300)
Re (9): JOE NAPSAL
Odpověď na příspěvek od Pompeius.Magnus z 30.03.2009 16:40:45:

Ne, jenom znám to tvoje pojetí a vím, že je přesně takové, jako jsem ho popsal.
guest Muž Joe73 ... 30.03.2009 17:01:26 ... (175/300)
Re (8): JOE NAPSAL
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 30.03.2009 12:21:39:
Proto kladu důraz na zdravý selský rozum.Fanatik si z Bible vezme jen něco a pak běží zabít všechny,kdo to vidí jinak,Jiný fanatik si z Bible vytrhne něco jiného a běží chránit vrahouny.Rozumný člověk nad vším přemýšlí,ptá se,kdo je vlastně opravdu utlačován atd.Soudružka Šabatová má za utlačování,když se neplatičům berou dávky.Ale když ti neplatiči dělaj bordel někde,dávky zneužívaj atd,tak to už za utlačování ostatních nemá..Kdo neměří všem stejným metrem a nepoužívá zdravý rozum,tak je mi leda k smíchu se svou rádoby humanitou.Jo,to ale mnoha lidem nikdy nedojde.Myslí si asi,že to teď platí Rath ze své kapsy pro dobro pracujíícho lidu...
guest Muž Pompeius.Magnus ... 30.03.2009 16:40:45 ... (174/300)
Re (8): JOE NAPSAL
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 30.03.2009 13:51:03: Máš vskutku svérázné pojetí jednoty, spravedlnosti a nápravy.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 30.03.2009 13:51:03 ... (173/300)
Re (7): JOE NAPSAL
Odpověď na příspěvek od Pompeius.Magnus z 30.03.2009 12:41:36:

Tedy v praxi ekonomickej úpadek, buzerace, koncentráky, politický procesy, překrucování všeho ve prospěch strany, likvidace vzdělanosti, všudypřítomnej strach a střílení lidí za "nevhodný" názory......děkuju, ale nechci. To radši ten bordel, co tu je dneska.
guest Muž Pompeius.Magnus ... 30.03.2009 12:41:36 ... (172/300)
Re (6): JOE NAPSAL
Odpověď na příspěvek od Nekrotroll ( mailto:Nekrotroll@seznam.cz ) z 29.03.2009 14:35:27: Vždyť víš. Vláda lidu sjednoceného pod jedinou stranou, diktatura spravedlnosti a náprava zkažených.
guest Muž Nekrotroll (Nekrotroll@seznam.cz) ... 30.03.2009 12:21:39 ... (171/300)
Re (7): JOE NAPSAL
Odpověď na příspěvek od Joe73 z 30.03.2009 03:14:02:

Jo, to pak souhlas.
Hehehe, to Ratha vystihnul:)
Mno, on Masaryk to heslo pouze upravil do přijatelnější podoby. Bylo to náboženský heslo, on ho zateizoval.
Jo, v tom překrucování a vynechávání to tady Schwarzenberg vystihnul.
Jo, to lidovce vystihuje. Jak se říká - po krávě kravinec, po koze kozinec, po člověku lidovec....
Mno, Nietzsche z toho viní určitou mentalitu, která je křesťanství vlastní a tuhle mentalitu pak identifikuje všude, kde to jde.
Mno, proč být na straně utlačovaných? Někdy si to zasloužej. Tady vidíš přesně ten pseudohumanismus dnešní doby. Všichni jsou na straně utlačovaných, jedno jestli si to zasloužej či ne.
Jo, s těma poplatkama, hehehe, lidi jsou fakt tupci. Socani udělali pouze to, že poplatky se začly platit z daní, takže místo toho, aby platil poplatky ten, kdo jde k lékaři, tak je platíme všichni za všechny:))))))

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 z 30 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: