XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Létání

Létání

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Pro všechny nadšence létání....
Zdar všeci piloti, paragáni, modeláři, páni úředníkové z ÚCL, a všichni co se o létání zajímáte.... Tak sem tady založil toto fórum, tak doufám že se sem někdy přijdete podívat.... Zatím zdar....

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 z 25 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | » | Poslední

 

guest Muž loginx (R.Vadasz@seznam.cz) ... 02.09.2007 22:52:06 ... (145/245)
...
Ahoj,tak se uzdravte všichni...
Hele Tome přišli ti ty fotky z toho Mýta té 105?..
Mějte se.
guest Muž Mi24v (TomasMichna@seznam.cz) ... 01.09.2007 13:43:25 ... (144/245)
Re (2): Nemoc
*3*
guest Muž VercaMac (VercaMac@atlas.cz) ... 01.09.2007 10:04:23 ... (143/245)
Re: Nemoc
Odpověď na příspěvek od Mi24v ( mailto:TomasMichna@seznam.cz ) z 30.08.2007 17:22:50:
tak se brzo uzdrav, aby jsi ještě nějaké stihnul......
.... já se taky léčím jak se dá..... papám ovoce a zeleninku a popíjím čajík abych do sebe dostala nějaké vitamíny
....protože na mě něco leze, ale chlap to neni *3* *3* *3*
guest Muž Mi24v (TomasMichna@seznam.cz) ... 30.08.2007 17:22:50 ... (142/245)
Nemoc
A já se teď čumím z podpeřiny na ty poslední letošní CU!!! :-(
guest Muž VercaMac (VercaMac@atlas.cz) ... 30.08.2007 14:49:04 ... (141/245)
Re: Hmm...
Odpověď na příspěvek od Mi24v ( mailto:TomasMichna@seznam.cz ) z 25.08.2007 12:18:04:
jéé to já jsem si zalítal ten den na černé Hoře *2* akorát tam moc foukalo.. ale polítala jsem si pěkně... pak se mi mráčka moc nelíbili, tak jsem dala spirálu dolů.....a další den jsem polítal 1h50min na Ostrým "Lam" z Německé strany *2* *1*
guest Muž loginx (R.Vadasz@seznam.cz) ... 27.08.2007 15:53:42 ... (140/245)
Re: Hmm...
Noo..to teda bylo počasí toho 25..namalovaný pěkně..seděl jsem 15km východně Strakonic na takovym krásnym strništi.. :-)
guest Muž Mi24v (TomasMichna@seznam.cz) ... 25.08.2007 12:18:04 ... (139/245)
Hmm...
Hmmm... Když se tak dívám, tak jsem prodrbal dnes supr počásí.... Ale tak snad ta svatba to zkompenzuje!!
guest Muž loginx (R.Vadasz@seznam.cz) ... 12.08.2007 10:03:28 ... (138/245)
Re (5): Jak jsem polétal
Jasně,máš pravdu..spěchat se fakt nevyplácí,natož potom u lítání,kdy naopak se musí všechno několikrát kontrolovat....Nedokážu toho kluka pochopit(tipuju ho tak na 22 let,je i na těch fotkách v černym tričku),ze svýho hlediska,když taky lítám motorový,tohle prostě nepochopim,když je RWY plná a bezpečně neni kam,tak opakovat...a ne to co předvedl..šílenec,měl štěstí....
Fotky pošlu..hned,co tohle dopíšu.Dneska vyrážímě z5 do Mejta..zítra to vypadá letově...alespoň podle Horáce..
Jasný,je možný,že u nás budou jiné podmínky...po Mejtu si to zjistim..
4au..
guest Muž Mi24v (TomasMichna@seznam.cz) ... 12.08.2007 09:11:07 ... (137/245)
Re (4): Jak jsem polétal
Tak toto nechápu. To je to prostě to podělaný spichání. Vždycky, když někdo někam spěchá, tak se něco posere. Třeba ať už je to třeba to, jak lezeš do větroně a před tebe už najíždí vlečná a to je taky vždycky honem honem. Kdyžtak mi ty fotky pošli na mail. TomasMichna@seznam.cz Kdyžtak mrkni na naše stránky, náš vlekař, kterej je v Mýtě taky fotil, ale až byla ta 105ka v příkopě!

Jo a na to přeškolení, to jsou pravidla našeho AK. Takže u vás to může být jinak!! Dřív to třeba u nás bylo tak, že si musel napřed na Démanta (protože se prej chová podobně jak Blaník), ale od toho se upustilo a teď se u nás lítaj kontrolní lety na SFku, protože se to při startu chova podobně jak vosa, tak aby jsme si na to zvykli a pak jdem na Vosu.
guest Muž loginx (R.Vadasz@seznam.cz) ... 11.08.2007 21:00:48 ... (136/245)
Re (3): Jak jsem polétal
áha,vidíš tyhle podmínky jsem neznal...díky za INFO :-)
Ano,rozbili,vše jsem viděl,až z příliš blízka...A jak se to seběhlo?---->
1.V době příletů větroňů z disciplíny,nesmí žádné motorové éro na okruh,jenže tohle byl místní pilot s místní 105,takže byl vpuštěn(1.asi zásadní chyba).
2.Jak přistávali větroně byla celá dráha 32,dráha 30L taky,takže udělal rozpočet na asfalt,což je dráha 30P,jenže tam byli taženy 2 větroně za autem..takže tam nemohl(v tuto chvíli měl dát plnej kotel a opakovat),(2.chyba,protože to neudělal)
3.Rozhodl se tedy,že bude sedat na asfaltovou pojížděcí dráhu(3.chyba naprosto proti smyslu),jenže tam byli další větroně a já(ale i kdybych tam nebyl neměl šanci se tam vejít přes ty větroně..),takže tam nemohl(již měl vyndané velké vztlaky),a teď se rozhodl,že půjde vedle pojížděčky na trávu(tam je taková velká stojánka) musel ale přeskočit nějakýho větroně,takže dal plyn a myslel jsi,že se do toho zbytku vejde....nevešel..
4.faktorem byl i vítr,který se v právě tuto chvíli otočil a začal foukat do zad,což také přiholšilo...
Doběhl jsem k éru první,ale oba už vylézali a nic jim nebylo,stříkal z toho benzín...
Podařilo se mi udělat i fotku na tom finále..cca 15 sekund před nárazem a pak jsem nehodu zdokumentoval..mám nějaký fotky..
Ale můžu říct,že jak jsem to celý viděl,a jak zmizel v tom křoví...byl jsem docela hotovej..hnusnej zážitek..

Se přijeď podívat,docela mazec..Měj se..Pěkné letové dni..

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 z 25 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: