XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Gayové a lesbičky

 

Gayové a lesbičky

Gayové a lesbičky

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Co si myslíte o homosexuálech? Vyjádřete svůj názor, na tuto jinou orientaci.
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 z 122 | 122 | » | Poslední

 

guest Muž S.n.a.k.e.r (skodak@chello.cz) ... 17.02.2005 18:04:21 ... (15/1215)
Re (5): Nová pravidla pro vkládání příspěvků 2005
Odpověď na příspěvek od Deleatur. ( mailto:deleatur@centrum.cz ) z 17.02.2005 17:49:06:

já sem to tady čet (teda, aspoň ty kratší příspěvky *1*), ale asi sem do toho nějak neproniknul..neva:)

výborně, politologie, to je moje *47*
guest Muž Adriana747 (adriana747@seznam.cz) ... 17.02.2005 15:27:00 ... (14/1215)
Re (3): Nová pravidla pro vkládání příspěvků 2005
Odpověď na příspěvek od Deleatur. ( mailto:deleatur@centrum.cz ) z 17.02.2005 09:45:22:

Q: (Deleatur): Ale jednu extra sankci bych přidal a to za to, jestli tu bude zase jistá stěžovatelka obviňovat kdekoho z diskriminace jen tak, bez jakéhokoli dokladu skutkové podstaty i způsobené újmy, ba i splnění občanské povinnosti nahlásit trestný čin, jehož byla svědkem, prostě proto, že za diskriminaci brala už "nesouhlas s nesouhlasem" (dokonce tvrdí, že dříve tu "[nemohla] ani dýchat", čímž nepochybně měla na mysli fakt, že zcela sama vysázela přes třetinu z min. 740příspěvkového fóra), vždyť stejná stěžovatelka tu čerstvě straší jakýmsi "antimultikul- turalismem", kdyby náhodou někoho napadlo "[nebrat] v úvahu argumenty[,] které jsou [součástí uznávané] kultury".

A:
a) sám ted porušuješ vlastní pravidlo které jsi navrhl
b) z diskriminace resp. z rasismu na minulém fóru začaly bez dukázu a neopodstatněně obvinovat Sillvie, Deleatur, GeoorgeS, takže že jsem tady někoho obvinovala za to že nesouhlasil s nesouhlasem na základě toho že někdo si myslel že diskriminační je můj nesouhlas.
c) Dokonce tady bez opodstatněho důkazu rasismu tady blokovala Mocelaumbra (což bylo dokázáno že se jednalo o její chvilkové pomatení)
d) čím se i mocelaumbra dopustila diskriminačního jednání při správě fóra. (o tom že je přítelkyní Sillvie ani nemluvě)
Pač podle jejího soudu který se pokusila aplikovat na mě by na původním fóru: A co Gayové ? Mohla aplikovat na jiné uživatelé a taky s obviněním z rasismu.
e) nemohla jsem tu ani dýchat když v každém příspěvku byl osobní výpad na mou osobu. A to především vulgarit (takže to nebyl žádný nesohlas s nesouhlasem)

Proč Deleatur obvinuje zas jen mě ?
Proč neobvinuje i Mocelaumbru a další z neoprávněné diskriminace ?

Deleaturovo měření dvojím metrem jde vidět na příkladu:

Deleatur příspěvek od S.n.a.k.e.r.a. považoval za oprávněné výtky k pravidům.
Zatímco můj (Adriana747) považoval zacyklování kontroverzní agendou.

Jak to že Adamko můj příspěvek považoval jako za výtku k pravidlům a Deleatur ne ?
guest Muž Adamko (stuartlittle@atlas.cz) ... 17.02.2005 15:21:02 ... (13/1215)
Dost bolo pravidel
Odpověď na příspěvek od S.n.a.k.e.r ( mailto:skodak@chello.cz ) z 17.02.2005 15:09:06:
Pravidla jsme si už probrali, takže se přeladíme na správnou vlnu.
Prostě všichni s pravidly souhlasíte at chcete nebo ne.
guest Muž S.n.a.k.e.r (skodak@chello.cz) ... 17.02.2005 15:09:06 ... (12/1215)
Re (3): Nová pravidla pro vkládání příspěvků 2005
Odpověď na příspěvek od Deleatur. ( mailto:deleatur@centrum.cz ) z 17.02.2005 09:45:22:

měl jsem na mysli, že "Je zakázáno zveřejňovat jakékoli výrazi, které by byli v rozporu s demokratickou společností" je trochu nešťastná formulace, jelikož je mnoho ne-demokratických systémů, které ale nevedou "k potlačování práv a svobod občanů", a proto nechápu proč by se měly zakazovat. např. mnou zmíněná politeia (zřízení na bázi jakési širší lidové demokracie, stručně řečeno).

a co se týče mého příspěvku, ve kterém jsem napsal, že "na tohle forum asi nikdo politiku cpát nebude", to už sem mezitím zapoměl co jsem napsal v mých připomínkách k pravidlům *6*, takže je to de facto irelevantní.
guest Muž S.n.a.k.e.r (skodak@chello.cz) ... 16.02.2005 21:43:34 ... (11/1215)
Re (2): ad PRAVIDLA.
Odpověď na příspěvek od Adamko ( mailto:stuartlittle@atlas.cz ) z 16.02.2005 14:51:34:

"Nevím, proč by si měl zdravit římsky." já jenom čistě technicky, na tohle forum asi nikdo politiku cpát nebude:) ale když už se ptáš, tak třeba protože bych byl konzervativní nacionalista a fašista.

a k ostatnímu - no tak joo, to už je jedno :)
guest Muž Adamko (stuartlittle@atlas.cz) ... 16.02.2005 14:56:31 ... (10/1215)
Re (2): Nová pravidla pro vkládání příspěvků 2005.
Odpověď na příspěvek od Adriana747 ( mailto:adriana747@seznam.cz ) z 16.02.2005 03:23:34:
1) v poho
- No, aspoň něco.

3) A jaká morální pravidla ? Například nazývát někoho "buzerantobijcem" si nějáký **** (nebudu psát, ale každý ví o koho jde) má morální právo.
- Obsahuje to, slovo buzerant, takže toto není povoleno.

6) A to nejen o homosexuálech.
- Ne, to platí všeobecně, znám to z lide.cz, kde jsme asi před rokem tenhle problém řešili.


9) Nechtěl bys uvést nějáký příklad ?
- No myslím, že to není za potřebí, prostě to, co tady bylo předtím, bylo děsný.

12) Názory KSČM jsou s těmi homofilními (rozuměj: všichni lidé co prosazují RP) za jedno. Takže zákaz propagace komunismu je trochu zcestná a je to generalizování. Proč policie ČR nezatkne jejich voliče ?
- No protože tady máme demokracii, i když to tak někdy nevypadá.

10) Pokuď dokážeš udržet taky sebe.
11) viz 10
- No, ja sem mluvil sprostě jen z rozčílení, ale pak sem se omluvil.
guest Muž Adamko (stuartlittle@atlas.cz) ... 16.02.2005 14:51:34 ... (9/1215)
Re: ad PRAVIDLA.
Odpověď na příspěvek od S.n.a.k.e.r ( mailto:skodak@chello.cz ) z 15.02.2005 17:44:56:
jee. to si sepsal sám?? (aha, už to vidím, byli ste dva )
- Ano, to sem psal více méně sám. Jestli se ti to nelíbí, tak můžeš napsat novej návrh.

ad 5) fašistické urážky se nesmí? a co fašistický (potažmo římský) pozdrav? ten se jako může?? proč nenapíšete že se nesmí urážet, a fašismus nezohledníte v bodě 12?
- Nevím, proč by si měl zdravit římsky.

ad 12) mezi "výrazi", které jsou v rozporu s demokratickou společností, se počítají také "výrazi" jako "monarchie", "diktatura", "tyranie" či "vláda jedné strany"? ta slova samotná by se snad mohla vyslovovat, ne? radši napište, že je zakázána propagace čehokoli co je "..v rozporu s demokratickou společností." kromě toho např. politeia je podle Aristotela daleko lepší než demokracie, proč zrovna demokratická společnost? napsal bych radši "propagace hnutí podporujících potlačování práv a svobod občanů", což už je ale zase zohledněno v bodě 4, takže vy asi fakt chcete jenom "demokratické" výrazivo, že?
- Ne, nechceme. Chceme aby si i "vkládači" o tom udělali svůj vlastní obrázek.

ad 10) tak urážky jsou zohledněny v bodě 5, nadávky, to je to samé a vyhrožování je snad zohledněno zákonem čili bodem 4. takže ten bod je úplně k ničemu :)
- No, to to je proto aby to nebylo zase tak krátky, a nezapomněl si na to.

ad 11) dyť je to to samé co bod 3, proč je to tam? :)
- No a?


ad 6) to byl dost špatný příklad rasistické narážky :) rasismus se týká RAS, to co si uvedl byla narážka homofobní ;)
- Nebuď puntičkář.
guest Muž Adriana747 (adriana747@seznam.cz) ... 16.02.2005 03:23:34 ... (8/1215)
Re: Nová pravidla pro vkládání příspěvků 2005.
Odpověď na příspěvek od Adamko ( mailto:stuartlittle@atlas.cz ) z 14.02.2005 17:16:17:

1) v poho
2) alspoň že tak, v minulém fóru jsem si myslela že nemůžu ani dýchat.
3) A jaká morální pravidla ? Například nazývát někoho "buzerantobijcem" si nějáký **** (nebudu psát, ale každý ví o koho jde) má morální právo.
5) tak to jsem zvědavá, koho tady nachytám s diskriminačního jednání zvané Antimultikulturismus (nebraní v úvahu argumenty které jsou součásti uznané kultury).
6) A to nejen o homosexuálech.
9) Nechtěl bys uvést nějáký příklad ?
10) Pokuď dokážeš udržet taky sebe.
11) viz 10
12) Názory KSČM jsou s těmi homofilními (rozuměj: všichni lidé co prosazují RP) za jedno. Takže zákaz propagace komunismu je trochu zcestná a je to generalizování. Proč policie ČR nezatkne jejich voliče ?
A co je přesně hnutí podporujících potlačování práv a svobod občanů ? Názory KDU a 10% jejich voličů ? Názory Izraelského ambasadora ? Názory politiků když RP nepřijaly ?
guest Muž S.n.a.k.e.r (skodak@chello.cz) ... 15.02.2005 17:44:56 ... (7/1215)
ad PRAVIDLA.
Odpověď na příspěvek od Adamko ( mailto:stuartlittle@atlas.cz ) z 14.02.2005 17:16:17:

jee. to si sepsal sám?? (aha, už to vidím, byli ste dva *1*)

ad 5) fašistické urážky se nesmí? a co fašistický (potažmo římský) pozdrav? ten se jako může?? proč nenapíšete že se nesmí urážet, a fašismus nezohledníte v bodě 12?

ad 12) mezi "výrazi", které jsou v rozporu s demokratickou společností, se počítají také "výrazi" jako "monarchie", "diktatura", "tyranie" či "vláda jedné strany"? ta slova samotná by se snad mohla vyslovovat, ne? radši napište, že je zakázána propagace čehokoli co je "..v rozporu s demokratickou společností." kromě toho např. politeia je podle Aristotela daleko lepší než demokracie, proč zrovna demokratická společnost? napsal bych radši "propagace hnutí podporujících potlačování práv a svobod občanů", což už je ale zase zohledněno v bodě 4, takže vy asi fakt chcete jenom "demokratické" výrazivo, že? *1*

ad 1) což už je sama diskriminace, že? :)

ad 10) tak urážky jsou zohledněny v bodě 5, nadávky, to je to samé a vyhrožování je snad zohledněno zákonem čili bodem 4. takže ten bod je úplně k ničemu :)

ad 11) dyť je to to samé co bod 3, proč je to tam? :)

ad 6) to byl dost špatný příklad rasistické narážky :) rasismus se týká RAS, to co si uvedl byla narážka homofobní ;)

no snad to je všecko..a dyž už ste si s tim dali tolik práce, tak tomu dejte trochu pravopisu, co říkáš? *4*
a to platí na tomhle fóru, jo?
guest Muž Adamko (stuartlittle@atlas.cz) ... 14.02.2005 17:21:31 ... (6/1215)
Re: Nová pravidla
Odpověď na příspěvek od Adamko ( mailto:stuartlittle@atlas.cz ) z 14.02.2005 15:57:20:
No tak vidíte, jakej sem ochotnej. Napsal jsem "již zítra"
A napsal sem je už dnes, no neí to báječně ? *1*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | 120 | 121 z 122 | 122 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: