XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Gayové a lesbičky

 

Gayové a lesbičky

Gayové a lesbičky

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Co si myslíte o homosexuálech? Vyjádřete svůj názor, na tuto jinou orientaci.
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 z 122 | 120 | 121 | 122 | » | Poslední

 

guest Muž katka1 (KatkaNedvedova@seznam.cz) ... 09.03.2005 16:54:19 ... (35/1215)
A co jako?
No jsem jedna z nich,takze si myslim jen to ze jsme vsichni lide,nebo ne? :o)A opakovat ,,kecy'' typu :s tim se clovek rodi atd.to je snad jasna vec.Jsou (jsme)normalni lide a to koho mame v pelechu a s kym travime zivot je jen nase vec,takze kdo se do toho montuje je idiotek.

Pa
guest Muž listickacz (listicka1@centrum.cz) ... 09.03.2005 14:48:43 ... (34/1215)
Co si myslíte o homosexuálech
Dobrý den,
téma tohoto fora je jistě trnem v oku mnohým ochráncům víry a rodiny, ale co, každý má právo na život, v čem snad se mnou budete souhlasit.
V každé majoritě, stejně tak i v minoritě jsou lidé super a jsou tam i lidé vypočítaví. Proto nevím co říct obecně o gay a lesbičkách. Prostě jsou, žijí si svůj život a pokud oni nestrkají své čumáčky do vašich záležitostí, proč právě Vy by jste je měli strkat do těch jejich?

S úctou
Lišák :-)
guest Muž motion (motion2004@centrum.cz) ... 09.03.2005 14:01:41 ... (33/1215)
Proč nesouhlasím s Adrianou474 (1/2)
No a konečně argument nejúžasnější - názory Family research council - pro neanglofony - Rada pro rodinný výzkum. Stačí se podívat na jejich stránky a je jasné, že jde o nějakou lobbyngovou organizaci, ať už se jedná o nátlak z běžných puritánských, nebo módních znovuzrozeně křesťanských pozic.
Můžete si zde zakoupit mnoho poučných dílek - třeba Temná obsese - tragédie a hrozba homosexuálního životního stylu - s osobním (pravděpodobně autorem z prstu vycucaným) příběhem a diskusí o bibli a homosexualitě. Nebo perlu téhož autora v níž vám dokáže, že pouhá diskuse o právech homosexuálů ohrožuje naše děti a že "vhodný zásah" rodiče (odhaduji že myslí denně zřezat svěcenými důtkami a každý měsíc exorcismus) může zabránit "rozvoji" homosexuality u dítěte.
O tom, že jsou vzkutku vhodným zdrojem může svědčit, že nejen, že vyjadřůjí názory opačné těm, které zastává většina vědců (teď mám na mysli psychology, psychiatry a neurology, věřím že theologové se na nich shodnou), že je opírají výhradně o VÍRU ale také to, že zmínka o jiné možnosti se u nich nepřipouští (jak to dělají skuteční vědci - třeba ona denunciovaná "homofilní homosexuálka Pattersnová")
guest Muž motion (motion2004@centrum.cz) ... 09.03.2005 13:47:45 ... (32/1215)
Proč nesouhlasím s Adrianou474 (1/2)
Nesledoval jsem forum před Velkým výmazem, jež se pro vás zdá tak zásadní, takže přesně neznám Adiraniny argumenty proti RP, nicméně se zdá, že pocházejí z křesťanských pozic.

Takže církev může zatrhnout katolické svatby, ale nic víc - nemá právo nic podnikat ani proti civilním svatbám.
Názory církve jako důvod - dovolte abych připomněl:
Ústavní zákon 2/1993 Sb. Listina základních práv a svobod
Článek 2
(1) Stát je založen na demokratických hodnotách a nesmí se vázat na výlučnou ideologii, ani na náboženské vyznání.
- tedy znemožnit RP proto, že se to nelíbí katolíkům je protiústavní.

Jsi li katolička a uráží tě, že jsem bisexuál a že si možná jednou najdu kluka, se kterým budu chtít žít, je mi líto, ale sám kvůli tomu nebudu. Ty asi nejsi homosexuální, někde jsem četl, že je podle tebe česká společnost až moc toleratní, ale víš, že je tak tolerantní, až jsem kvůli své zvláštní orientaci až dodnes neměl žádný vztah? - nemám na mysli jen sex (i ten pochopitelně taky ne...) - hrozný strach, co by se stalo, kdyby se na to přišlo, mi nedovolil najít si ani holku. Teď studuju v Praze, tak se to snad nějak vylepší :).

Zvýhodnění rodin s dětmi. Jaký je to argument? - Tak udělám daňový odpočet, nebo přídavky podle počtu potomků..
guest Muž Meturka (1Metura1@seznam.cz) ... 04.03.2005 14:09:19 ... (31/1215)
Gayové??
pro mě jsou to fajnový kluci:o)
guest Muž UmbraMocela ... 04.03.2005 02:28:56 ... (30/1215)
Re (3): VAROVÁNÍ
Odpověď na příspěvek od NeCaR ( mailto:necar@centrum.cz ) z 03.03.2005 16:08:31:

Já sem chodím stále a pozorně si to tady čtu jako běžná uživatelka a nemám zatím potřebu na cokoli reagovat.
Neřekla bych že jsou lidé znechuceni, spíš nemají tu potřebu se vyjádřit si myslim.

Kdo se chce o svůj názor podělit se světem tak sem klidně může napsat a Adriana nebo Deleatur nebo kdokoli mu v tom zabránit nemůžou.... takže si nemyslim že je todle tak docela k věci.

Každopádně můj názor. RP je rozhodně třeba, jak už bylo 1000x řečeno, nikomu neuškodí a někomu pomůže - nebo jak byl ten agitační slogan na plagátech STUDu - a to, že nebylo schváleno jen odráží fakt, že snaha pár lidí (hlavně gay a lesbické ligy) kontaktovat poslance a přesvědčovat je o potřebnosti tohoto zákona, nebyla asi dostatečně podpořena i od ostatních lidí (ne jen těch pár aktivistů)... tak nějak snahy vyšuměly asi jako vyšuměly ohlasy na tomto fóru...což je docela škoda.
guest Muž NeCaR (necar@centrum.cz) ... 03.03.2005 16:08:31 ... (29/1215)
Re (2): VAROVÁNÍ
Odpověď na příspěvek od Deleatur. z 03.03.2005 15:42:03:
Ne pleteš se ty díky vašim žvástum sem přestali chodit lidi a navrhuji Administrátorum aby tebe a adrianu na toto forum zablokovali
guest Muž Adamko (stuartlittle@atlas.cz) ... 03.03.2005 14:44:16 ... (28/1215)
VAROVÁNÍ
Odpověď na příspěvek od Deleatur. ( mailto:deleatur@centrum.cz ) z 03.03.2005 00:31:57:
Pokud to bude pokračovat stejně jako nyní, budu muset přistoupit k razantnějšímu zpusobu jak tomuto způsobu diskuze, do které nepouštěj nikoho jiného, a dokonce nerespektujou už ani mne, tak se nebude dát nic jiného dělat, a budu muset razantně zakročit, doporučuji Vám založit si forum Deleatur. vs. Adriána747, a tam se klidně hádejte.
Tě pic.
guest Muž Adamko (stuartlittle@atlas.cz) ... 01.03.2005 15:27:55 ... (27/1215)
05 dokola okolo stola la la la
A opět sme tam kde jsme byly.
guest Muž Adamko (stuartlittle@atlas.cz) ... 21.02.2005 20:49:27 ... (26/1215)
Re: Jak co pořešit...
Odpověď na příspěvek od VENEDIKT ( mailto:CosmoBoy@email.cz ) z 21.02.2005 12:57:23:
Taky řešení...

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 113 | 114 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 z 122 | 120 | 121 | 122 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: