XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Gayové a lesbičky

 

Gayové a lesbičky

Gayové a lesbičky

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Co si myslíte o homosexuálech? Vyjádřete svůj názor, na tuto jinou orientaci.
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 z 122 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | » | Poslední

 

guest Muž Adriana747 (adriana747@seznam.cz) ... 13.03.2005 01:41:53 ... (85/1215)
Re: Adopce dětí
Odpověď na příspěvek od leckdo ( mailto:leckdo@seznam.cz ) z 10.03.2005 17:24:01:

Citace:
Mají homosexuálové vychovávat děti?

Co to je za hloupou otázku! Vždyť už je vychovávají a jistě vždycky vychovávali i vychovávaly! Myslím své vlastní děti, manželské i nemanželské, před rozpadem manželství i po rozpadu manželství. Homosexualita není totožná se sterilitou. Mnozí homosexuálové se snažili a snaží být "normální", a tak uzavírají manželství a mají děti, které pak logicky vychovávají.
Děti vychovávají homosexuálové dobře maskovaní v manželstvích, děti vychovávají i homosexuálové, kteří heterosexuální přetvářku opustili a žijí teď s partnery stejného rodu.


Jak si to homosexuál může dovolit ?
Co city od partner-a/ky která zjistí že daná osoba s kterou žije v manželství ve skutečnosti žadné city k ní necítila ?

Starají se o ně vzorně, lépe než by svedla kdejaká jiná rodina. Za dobu, co je znám, můžu dosvědčit, že ti adoptovaní kluci jenom kvetou. Osvojeni byli skoro z ulice, maminka na drogách, každý měl jiného otce, oni skoro každý měsíc v jiné pěstounské péči, nikdo je nechtěl.


Než kdejaká rodina vzhledem k tomu že kdejaká rodina se stará o své děti normálně, tak se oni o ně starají abnormálně.


A ještě jedna věc mi přijde v takových diskusich o právu homosexuálů vychovávat děti hloupá. Mnohdy se nám snaží namluvit, že homosexuálům oproti běžným heterosexuálním jedincům chybí vloha pro citlivou péči o děti. Zamyslete se! Já jsem se zatím setkal jenom s pravým opakem.


homosexuálům oproti běžným heterosexuálním jedincům chybí vloha pro citlivou péči o děti. Setkal se s opakem. To chce nám jako namluvit že heterosexuálové nemají vlohy pro citlivou péči o děti ?


Podezřívají je tedy někteří z pedofilie?
A co takhle označit všechny hemofiliky za nebezpečné sadisty? (Přijde vám to divné? - ale asi stejně logické!)



Někteří homosexuálové nás neoprávněně nazývají homofoby, co takhle bychom my je nazvaly xenofoby ? (Přijde vám to divné? - ale asi stejně logické! (a aby to nebylo divné tak k tomu navrch to něják opodstatníme a vznikne jejich divnost a náš opodstatnění názor) *88* *14*


A nyní slovo do církevních řad - je nedůstojné, obzvláště menšinových církví v České republice, podílet se na šíření předsudků vůči jiným menšinám. Církev by měla respektovat a vážit si otevřeně homosexuálních bratří a sester, nemají to vůbec lehké v rodinách, na pracovištích, ve společnosti. Jsou jiní, ale v tom, jak se chováme k těm jiným, se ukazuje, jací vlastně jsme.

A to jako v bere v potaz setkání dvou homosexuálů i Family Reseach přiznává několika málo procentní (zanedbatelně) množství dobrých homosexuálních dvojic i výzkum ze země nezemě přiznal jednu žádost od vzniku státu *3*


Jsou jiní, ale v tom, jak se chováme k těm jiným, se ukazuje, jací vlastně jsme

Někteří ukazují že jsou rasističtí že Adamko a Arthure ? *14*
guest Muž Adriana747 (adriana747@seznam.cz) ... 13.03.2005 00:31:31 ... (84/1215)
Re: Názor
Odpověď na příspěvek od drumik ( mailto:holusa_petr@post.cz ) z 13.03.2005 00:25:34:

Tak to mám štěstí když je mi to taky fuk že ?
guest Muž drumik (holusa_petr@post.cz) ... 13.03.2005 00:25:34 ... (83/1215)
Názor
Můj názor je, že je mi to jedno kdo ským chodí, jestli je to kluk nebo holka, to by neměl být níčí názor. Je to skoro něco jako rasismus. Nadávat třeba na to, že je černéj.
guest Muž Mairin (mairin@centrum.cz) ... 12.03.2005 10:03:52 ... (82/1215)
gayové jsou jen lidi....
jestli můžu napsat svůj názor,i když nevím,o čem jste se přesně bavili,ale řeknu,co si o nich myslím...

Gayové jsou přece jenom lidi...oni nemůžou za to, že se jim líbí stejné pohlaví, protože to mají vrozený....Tak bych je za nic neodsuzovala...
Znala jsem jednoho a byl skvělej kamarád, podržel vás v nejhorších chvílích vašeho života a byl vám věrný přítel, kterému jste se mohli vyplakat na rameni...Holky, jestli hledáte skvělého kamaráda a potkáte homo...tak budete šťastné za to, že bude skvělý kámoš na pokecání o všem možném...mějte se a čau
guest Muž pezibear (pezibear@centrum.cz) ... 12.03.2005 01:53:22 ... (81/1215)
Re (3): LIDI!
Odpověď na příspěvek od Adriana747 ( mailto:adriana747@seznam.cz ) z 12.03.2005 01:36:44:
Já jsem se zatím setkala s homosexuálama,kteří jsou ok a tolerantní.A taky je jedno jaký je člověk národnosti,nebo jestli je žlutej,nebo modrej.Všude jsou dobrý a špatný lidi.A když už to ti dva tvrdí,tak vysvětlit by to měli.
guest Muž Adriana747 (adriana747@seznam.cz) ... 12.03.2005 01:36:44 ... (80/1215)
Re (2): LIDI!
Odpověď na příspěvek od pezibear ( mailto:pezibear@centrum.cz ) z 12.03.2005 01:26:31:

Co se týká tolerantnosti my se máme co učit, ale májí se tolerantnosti učit taky někteří homosexuálové k jiným menšinám..

Mě mrzí že k některým lidem někteří homosexuálové tolerantní nejsou.
Například si někteří myslí že Izraelci (?) jsou lidé kteří bombou ničí autobusy plných lidí.
Viz na tomhle fórum to tvrdí dva lidé a nedokáží dokonce vysvětlit proč si to myslí.
guest Muž pezibear (pezibear@centrum.cz) ... 12.03.2005 01:26:31 ... (79/1215)
Re: LIDI!
Odpověď na příspěvek od Bufinka007 ( mailto:bufinka007@centrum.cz ) z 11.03.2005 23:27:51:
Plně s tebou souhlasím.A myslím si,že je důležité jaký člověk je a ne jakou má sexuální orientaci.Mám velmi dobrého kamaráda,je homosexuál a je to super člověk.Teď žiji delší dobu v zahraničí a vidím,jak jsou zde k jinak orientovaným lidem tolerantní.A co se tolerantnosti týče,máme se ještě co učit.Všechny vás zdravím.
guest Muž upir_spike (Upir_Spike@centrum.cz) ... 12.03.2005 01:21:36 ... (78/1215)
RE
jo už chápu proč sem nikdo nechce psát....hádáte se tu jako malé děti...že se na to nevykašlete a nejdete si třeba radši zaběhat
guest Muž Adriana747 (adriana747@seznam.cz) ... 12.03.2005 00:50:45 ... (77/1215)
Re: No páááni...
Odpověď na příspěvek od Deleatur. ( mailto:deleatur@centrum.cz ) z 12.03.2005 00:27:56:

Proč by zde měli být příspěvky které nevedou k ničemu.
Já taky doufám že fórum přežije, nicméně doufám že moderátor tohoto fóra takové štěstí mít nebude.

Soudě podle toho co píšeš v profilu. Jak to že moje blokace by měla být oprávněna ? Za co že si jako vaše tvrzení že jsem rasista (i dyž nedokáže Adamko říct proč, čeho jsem se dopustila), si nenechám líbit ?
guest Muž Deleatur. (deleatur@centrum.cz) ... 12.03.2005 00:27:56 ... (76/1215)
No páááni...
...takovou spolupráci při výmazu jsem neočekával... a vida, zbyla toho fůra... výtečně... *49* ...třeba fórum tu třetí stížnost Adriany747 přežije... *47* ...plíííz... *47*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 110 | 111 | 112 | 113 | 114 z 122 | 115 | 116 | 117 | 118 | 119 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: