XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Máte Problémy?

 

Máte Problémy?

Máte Problémy?

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Svěřte se, pomůžeme *52*
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 z 90 | 90 | » | Poslední

 

guest Muž Qapca (Qapca@centrum.cz) ... 31.10.2004 19:28:34 ... (14/894)
Re: Co si o tom myslíte?
Odpověď na příspěvek od xnemp300 ( mailto:xnemp300@centrum.cz ) z 27.10.2004 22:42:13:
mno urcite...zazil sem neco podobnyho..fakt ze jo *79*...mozna fakt hodne podobnyho
guest Muž ojibi ... 28.10.2004 17:12:51 ... (13/894)
Re: Co si o tom myslíte?
Odpověď na příspěvek od xnemp300 ( mailto:xnemp300@centrum.cz ) z 27.10.2004 22:42:13:
Tohle mi přijde jako hra na kočku a myš.Kdo koho nakonec uloví?Viditelně chcete oba dva něco jiného.Jestli si není jistá co chce,dej jí třeba týden na rozmyšlenou a pak ať ti dá KONKRÉTNÍ odpověď na tvoje otázky.Rozhodni se moudře.Hodně štěstí,Ojibi.
guest Muž xnemp300 (xnemp300@centrum.cz) ... 27.10.2004 22:42:13 ... (12/894)
Co si o tom myslíte?
Před dvěma měsíci, jsem se rozešel se svojí holkou. Chodili jsme spolu asi půl roku, seznámili jsme se na inzerát. Prostě mi jednoho dne řekla, že si musíme vážně promluvit. No a pak jsem se dozvěděl, že přemýšlela o našem vztahu, že je jí s semnou dobře, ale neumí si představit, že bychom spolu žili nebo, že bychom spolu jednou měli děti. Když jsem se ptal,v čem je problém nebo co jí na mě vadí, tak řekla že neví,prostě má takový pocit. Nemělo cenu to nějak rozebírat, protože to nikam nevedlo. No mrzelo mě to,ale zůstali z nás dobří přátelé.
Od té doby jsem jí neviděl, jen jsme si poslali pár sms-ek (ahoj, jak se máš atd....). Před dvěma dny jsem něco slavil, a tak jsem jí pozval do hospody. Seděli jsme naproti sobě pili víno, moc dobře jsme se bavili. No a pak se to stalo, už jsme byli oba trochu v náladě a najednou se zeptala jestli si může sednout vedle mě. Když si sedla vedle mě, tak povídá jestli mi může dát pusu. Asi nemusím říkat co jsem odpověděl:-),jen řeknu,že jsme se líbali ještě několikrát a myslím, že kdybychom nebyli v restauraci, tak by nezůstalo jen u toho líbání:-). Za celu dobu, co jsme spolu chodili, jsme se takhle vášnivě nelíbali. Řekl jsem jí, že to bylo moc krásný, ale že nevím co si o tom mám myslet. Odpověděla, že chtěla jen vyzkoušet, jaký by to semnou bylo a omlouvala se, že ten náš vztah takhle zkomplikovala. Ještě venku jsme to chvíli rozebírali, ale dozvěděl jsem se v podstatě to samé jako při našem rozchodu (že si spolu rozumíme, ale něco jí vadí a neumí říct co...). Když jsem se jí ptal, jestli si zkoušela někoho najít, tak odpověděla, že ne. Říkal jsem jí, že kdyby si někoho našla, tak že bych asi trochu žárlil, ale, že bych jí to přál. Ona mi povídá, že u ní by to bylo to samé.
Asi nemusím říkat, že od toho večera (noci) mám v hlavě pěkný chaos:-). Člověk se snaží dva měsíce zapomenout... . Já vím, že za to může ten alkohol, ale přesto mám pocit, že jí nejsem úplně ukradený...
Ještě bych měl říct, že když jsme byli oba ještě střízliví, tak jsme se domluvili, že bychom mohli někdy společně vyrazit do kina, protože momentálně oba nemáme s kým. Dokonce souhlasila, když jsem ji pozval k sobě domu, podívat se na jeden film.
Co si o tom myslíte? Může náš vztah opět pokračovat? Třeba bych měl něco udělat, změnit, říct... .
JARDIN Muž JARDiN (jardin@centrum.cz) ... 15.10.2004 15:25:32 ... (11/894)
... přesunuto z Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Rady života
zvoonek

JOJ
No ted mi prejde jako by jste radili me,ale ja ji sem pozvala,teda prostrednictvim jine poradny na servru R@keta.cz a doufam ze sem pude protoze tady mate moc hezky odpovedi:-) a ja sem taky neco pridam,myslim ze je lepsi zit,protoze bez zivota mezi lidmi at jsou jaky koli bys preci nemela nic! Pratele,i kdyz pises jaci jsou. Nepoznala bys ucitele,ani nikoho z netu,netesila byses prijatym vzkazem....... Nebala byses pri hororech ani bys nepremyslela o tom kde se bere krasa z rozkvetlych ruzi. Kazdy den se zkus vice rozhlednout kolem sebe a rict si podivej se jak je ten motyl roztomili, a hele zkus chvili mlcet a uslysis ty zvuky zivota to te potesi vic nez jednicka ze zemaku,uvidis!!!
Hodne stesti.

tyt

Nevím jak reagovat:-(((
Ahojky,
měl jsem krásnej vztah s jednou super slečnou,byli jsme spolu přes tři měsíce a já měl pocit že je to doopravdy ta pravá!!!!!
Bylo to maximální štěstí!!!!!!Ale před třemi týdny mi "dala košem":-((,ale ne aby to třeba řekla,prostě t napsala smskou a zjevně ji vůbec nezajímaly moje pocity...šok!Znáte to,ty pocity prázdnoty a náhlej přechod z pocitu nepostradatelnosti,p ro tu druhou osobu,na totální samotu.Možná by to bylo v poho,kdyby jsme to v klidu pořešili,pak se nějakej čas neviděli a moh bych tak nějak zapomenout.Ale dělám barmana v klubíku a ona tam přišla,dělala jako že se nic mezi náma nikdy nestalo a pak tam,přimo na očích,dělala s jedním známým to,co jsme dělali spolu a klidně se mi dívala do očí.Napsala mi že jí bude ctí být jednou mojí kamarádkou,ale copak to jde po něčem takovým???Tak jsem ji požádal(smskou,proto že to prostě nechtěla řešit osobně),aby tam nějaký čas nechodila,pokud budu dělat,protože mě to strašně bolí,ji tak vidět.Napsala že dobře.Týden nato jsem tam zase makal,a co se nestalo?Samo že došla a dělala mi ještě větší zlo!!Snažil jsem se dělat jako že nic,ale nešlo to.Ta bolest byla strašná!!Nejhorší na tom je právě to,že ji pořád miluju a nedokážu ji protě začít nenávidět.Polovina kamošů mi radí,že se na ni mám vysrat,že je to stejně podělaná čubka,ale pak se s ní jdou normálně bavit.Poraďte mi prosím,protože každej komu to řeknu,tak mi odpoví,že časem to přejde a že už to zažil taky...jasně každej to zažil,ale vždycky tam byl ten čas nepotkávání se a možnost zapomění.Jak se mám zachovat až tam zase přijde? Mám ji prostě vyhodit,nebo ji ignorovat a ani neobsluhovat,nebo co vlastně??Hlavně neraďte,že mám dělat jakože nic,protože to prostě nejde!
Přeju vám šťastnej život,bez takovejhle problémů.
Dík.

arcman

Re: Nevím jak reagovat:-(((
Podle toho co píšeš to mrcha je - ale sám vím co je to být zamilovaný - já nemůžu 2 roky dostat moji bývalou z hlavy - nejspíš to chce čas - a pokud s tebou nechce komunikovat a to její chování opravdu nejde vydržet tak bych jí nevyhazoval přímo - to by bylo ještě horší - vím, že se to lehko říká, ale snaž se, aby se v tom baru prostě necítila dobře nebo aby jsi jí nebyl sympatickej - nesoustřeď se hlavně na ni - polij třeba "nechtěně" ty její borce :o) - pak si rozmyslí jestli je tam ještě dotáhne...

no jak to tak po sobě čtu asi je to blbost - jedno vím ale jistě - taková do větru a navíc co neumí upřímně něco přiznat za to opravdu nestojí - přeji hodně štěstí

kofolllka

Jak ho ziskat???
Ahoj lidicky... Jak tak ctu vase problemy, nevim, jestli vas obtezovat svym, ale uplne me vysava, tak to risknu, treba prijde dobra rada... Muj byvaly pritel, squely kamarad, se rozesel po 2 letech s holkou... Pak jsme spolu chodili, ale jen kratce, pze na ni nedokazal zapomenout a vratil se k ni... Asi 2x pote se rozesli a sesli, nevychazi jim to cim dal tim vic, ona je hystericka mrcha (neni to subjektivni oznaceni!), nevazi si ho, hada se s nim bezduvodne v jednom kuse... Jednoho krasneho dne prisel s tim, ze uz to nedava a konci 100%ne... Vydrzelo mu to celkem dlouho. Nas vztah se mezi tim cim dal vice prohluboval. Ale vcera jsme sli sednout, neco vypili a on mi rekl, ze se k ni vraci... V tu chvili jsem nedychala. Vsichni, kteri nas vsechny do tohoto zapojeny znaji, vi, ze s ni to je uz dlouho dohra a taky vi, ze bych pro nej nejlepsi byla ja (nefandim si, fakt si rozumime ve vsech smerech!) Ale on si uz nechutne dlouhou dobu drzi svou... Navic ten vecer v totalni opilosti ulitaval s nasi spolecnou kamoskou, ja pri pohledu na ne umirala zaziva!!! Mela bych se asi na nej vykaslat, prijde mi, ze nevi co chce a chce to cas, ale jeho starsi bracha mi tvrdi, ze o me vyklada a nase pocity jsou oboustranne, TAK SAKRA, JAK TO TEDA JE??? Nevi mco s tim... Nemuzu jen tak sedet s rukama v kline. Mam to nechat plavat (najakym zahadnym zpusobem) nebo mu vse co citim rict??? Mam pocit, ze at udelam cokoli, vrati se k ni, pze, nejen podle mych slov, je strasne stereotypni a zapomenout nejspise nechce... Diik

jessy28

Re: Jak ho ziskat???
Odpověď na příspěvek od kofolllka ( kofollka@centrum.cz ) z 05.08.2004 19:17:39:
Kofolllko,vykašli se na něho!Ale dřív než to uděláš tak mu řekni vše co máš na srdíčku aby tě to neužíralo.Jeho jednání mi připadá hodně sobecké,myslím že si je jistý tím že když se mu to podělá s tamtou nebo s jinou tak tě má porád jistou.Najdi si pořádného kluka který by stál jen o tebe a o žádnou jinou.Ať to dobře dopadne,přeju hodně štěstí!!!

vagabund

Re: Jak ho ziskat??? Či spíše jak se ho co nejrychleji zbavit???
Odpověď na příspěvek od kofolllka ( kofollka@centrum.cz ) z 05.08.2004 19:17:39:
Lidi můžeme rozdělit na dvě skupiny.Ta první se snaží problémy co život přináší řešit a ta druhá si je vytváří.Pokud je to co jsi napsala pravda potom Tvůj přítel i jeho milá patří do té druhé skupiny.Jen si nejsem jist do které skupiny patříš Ty.Pokud se ho ještě pokusíš získat tak patříš do stejné sorty jako oni .Tím nechci říct že jsi stejná , jen že se budete vzájemně ideálně doplňovat.To že když ho dostaneš z jejího vlivu vyřeší situaci je omyl.I kdyby se tak stalo vytvoří on nějaký jiný problém do kterého Tě zatáhne..V podstatě bych souhlasil s jessy28 až na to její doporučení že bys mu měla něco říkat.Myslím že není o čem mluvit a vůbec nic se tu nevyřeší , spíše zkomplikuje.Doporuču ju přesný opak , zdaleka se vyhnout a nenechat se zatáhnout do žádného hovoru .Nejvhodnější slovo při náhodném vzájemném setkání je NEOTRAVUJ.
Přeju také hodně štěstí.

e-n-v-i-s

Potřebujete pomoc, poradit nebo jen dodat síly?
Ahoj, našla jsem si na internetu jednu super adresu,
kam píši když mám trápení a nevím co dělat.
Vždycky mi odepsali a moc dobře poradili a je vydět, že to co dělají, dělají ze srdce ne jen, že to mají v náplni práce.Máš také
trápení? Jejich e-mail : sad-angel@inMail.cz

DelicateDainty

Re: Nevím jak reagovat:-(((
Odpověď na příspěvek od tyt z 23.06.2004 05:05:35:ahoj, můj názor je takovej, že si tim ta slečna hodně zvedá sebevědomí..nemyslíš ,že pohled na tebe jak trpíš,zatímco ona si užívá jí nezvedá ego a pocit moci nad tebou? moje rada: nevyhazuj jí z klubu a nedávej jí najevo, že ti vadí,jak před tebou koketuje s jinym...je to těžký skrejvat svoje pocity ,ale uvědomim si, že ona ti taky hraje divadlo,tak proč ne ty jí? zahraj si na pohodovýho kluka, flirtuj před ní s holkama u baru...a nesleduj jí...předstírej naprostej nezájem..vim,že to zní hrozně,ale o tohle holkám jde...jakmile pozná,že je ti ukradená,bude se ti chtít zpátky vetřít do přízně..pak už to bude jenom na tobě,jestli jí dáš druhou šanci a jestli ti to za to bude stát...
guest Muž Bllackie (Bllackie@centrum.cz) ... 12.10.2004 11:40:27 ... (10/894)
:/
mam problem ale nevim jak dal......
guest Muž vapour ... 24.09.2004 07:45:18 ... (9/894)
Re (3): Přispěvky
Odpověď na příspěvek od JoShi ( mailto:Joshiii@centrum.cz ) z 23.09.2004 17:38:53:
To by bylo moc fajn, na kdy se domluvíme?*18*
guest Muž JoShi (Joshiii@centrum.cz) ... 23.09.2004 17:38:53 ... (8/894)
Re (2): Přispěvky
Odpověď na příspěvek od vapour z 20.09.2004 10:31:00:

Mnoo tak jo no ale že si to ty tak tě ožná kousek svezu*88**3*
guest Muž vapour ... 20.09.2004 10:31:00 ... (7/894)
Re: Přispěvky
Odpověď na příspěvek od JoShi ( mailto:Joshiii@centrum.cz ) z 19.09.2004 11:26:23:
Mnó, jenže já nemám to tvoje žabí autíčko, můžu jít jen po svejch*18*
guest Muž vapour ... 20.09.2004 10:30:21 ... (6/894)
*1*
Vidím, že naší populaci tíží doopravdy skoro naprosto neřešitelné problémy*3*
guest Muž JoShi (Joshiii@centrum.cz) ... 19.09.2004 11:26:23 ... (5/894)
Přispěvky
Mnoo tak se rozjeďte :))

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 z 90 | 90 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: