XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Máte Problémy?

 

Máte Problémy?

Máte Problémy?

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Svěřte se, pomůžeme *52*
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 z 90 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | » | Poslední

 

guest Muž T-enter (tenter@centrum.cz) ... 03.05.2005 12:39:18 ... (54/894)
Re: polibek
Odpověď na příspěvek od insertka18 ( mailto:omluvny@atlas.cz ) z 02.05.2005 21:47:50:
Pokud neucukneš tak se na tom snad ani nic zkazit nedá *44*
guest Muž insertka18 (omluvny@atlas.cz) ... 02.05.2005 21:47:50 ... (53/894)
polibek
já se bojím prvního opravdového polibku jestli třeba něco nezkazim a tak???
guest Muž Darth-Stix (Darth-Stix@seznam.cz) ... 01.05.2005 08:50:50 ... (52/894)
Re (4): Reakce
No jasně T-entre tag sem to nějag myslel gdyž máš snahu o nawazání nějakyho wztahu tag se ti to powedea na tom chatu je to fagt dobry že si tam s holkou mužeš pokecat a pag gdyž tě něčím zaujme(ne jen wzhledem) objewite nějaky společný wašně atd tag pag se třeba sejdete.
guest Muž T-enter (tenter@centrum.cz) ... 29.04.2005 23:43:01 ... (51/894)
Re (3): Reakce
Odpověď na příspěvek od Darth-Stix ( mailto:Darth-Stix@seznam.cz ) z 29.04.2005 19:42:38:
Když se seznámíte s člověkem v reálu, tak si všimnete toho jak vypadá, jak se oblíká, jaký má způsob vyjadřování, ale to jakou má povahu a jaká je jeho osobnost, to zjistítě až časem co se s ním budete znát. Na chatu je hodně dobré to, že nejdříve poznáte člověka z té vnitřní stránky. Jaký je, jak se chová, jaké má názory a tak. A až teprve při schůzce poznáte jak vypadá. Proto si myslím, že na chatu je snažší vyhledat někoho, s kým si rozumíte. Na chatu hledáte lidi podle toho jak se chovají kdežto v reálu se nejdříve koukáte na vzhled atp.
guest Muž JoShi (JoShiii@centrum.cz) ... 29.04.2005 23:23:49 ... (50/894)
Re: Reakce
Odpověď na příspěvek od Krwell_Drakonn ( mailto:KrwellDrakonn@seznam.cz ) z 29.04.2005 15:34:40:

Ahoj Krwelle

Tvůj problém mě zaujal..a můžu ti říct stejný jako ostatní lidi..v dnešnim světě holky chtej to nejdokonalejší a i kdyz je kluk pohlednej , zábavnej .... tak to pro ně není vše..Stačí trochu ...blbej pohled a hned si to moc vemou...a možná ty zrovna narážíš na takové holky*71* zkus se seznamit treba prez xchat s nějakou dívkou...postupem času sám poznáš jaká je a zkus se přizpusobit...zisti si jake humory má ráda..co jí chutná a zkus se přizpusobit komplimentu..Kdysi jsem měl tohle taky potom jsem se seznamil s jednou fantastickou holkou a rekl jsem si ze si sni budu dlouho psat a az poznam jaka opravdu je a budu takovej i já , muzu ti rict ze jsem sni 9 měsíců a je to nejkrásnější co jsem kdy zažil...Kdyz se budeš opravdu snažit docílíš toho co ti chybi ale dej pozor pokud tohle ošidíš uškodíš jen sobě..Jestli se ti to povede tak mi klidně napis vzkaz jak to dopadlo rad si otom promluvim protože mám vlastní zkušenost ze života*6*

Ahoj JoShi
guest Muž Darth-Stix (Darth-Stix@seznam.cz) ... 29.04.2005 19:42:38 ... (49/894)
Re (2): Reakce
Odpověď na příspěvek od k_o.t.a.t.k.o.
No to je prawda taky sem se na to už nemohl diwat jag se mi holky vyhejbaj tag sem si řekl no co o nic nejde a šel sem na chat tam sem si domluwil hned tři schuzky na tři dny hned po sobě a swěte diw se ale na druhe schuzce sem poznal fakt perfektní holku která mě zaujala a já ji asi taky byli sme spolu sice jen hodinu ale fakt sme si rozuměli člowěk se fakt prostě nesmi bat.
guest Muž k_o.t.a.t.k.o. (neu.tral@seznam.cz) ... 29.04.2005 18:34:51 ... (48/894)
Re: Reakce
Odpověď na příspěvek od Krwell_Drakonn ( mailto:KrwellDrakonn@seznam.cz ) z 29.04.2005 15:34:40:
Zkus se tím netrápit, a hlavně se nebát jít do dalšího vztahu. Čím víc se člověk bojí tím spíš mu to nevyjde. A jednou to musí vyjít všem.
guest Muž k_o.t.a.t.k.o. (neu.tral@seznam.cz) ... 29.04.2005 18:27:23 ... (47/894)
Re (5): Dotaz
Odpověď na příspěvek od T-enter ( mailto:tenter@centrum.cz ) z 28.04.2005 22:34:29:
To bylo myšleno jako vtip, mám divnej smysl pro humor:o)
guest Muž Darth-Stix (Darth-Stix@seznam.cz) ... 29.04.2005 15:53:58 ... (46/894)
Re: Reakce
Nebo se dostatečně nesnažíš.
Zkus s holkama wíc mluwit zkus to třeba na xchatu gdyž si tam s nějakou budeš rozumět tag se pag sejděte a uwidíš ale nesmiš si vyhrazowat furt nějaký typy znám pár lidi co furt piši na chatu dokola hledám zrzku z Brna co by se chtěla seznamit to je howadina na wlasech přece nezaleži tagže jestli to tag děláš tag to budeš myt těžký.
guest Muž Krwell_Drakonn (KrwellDrakonn@seznam.cz) ... 29.04.2005 15:34:40 ... (45/894)
Reakce
Možná máš pravdu, nebo si podvědomě ani žádnej vztah nepřeji. Fakt už nevím co si mám myslet. A možná mám i strach že nedokážu takovej vztah naplnit tím co se odemě očekává. Možná nejsem dost dobrej. Fakt už nevím co stím mám dělat. Jo s Mulderem mám společného celkem dost. Ale ne dokonalý rozhodně nejsem, působím komicky v některých situacích, a určitě je semnou zábava, a rozhodně nejsem ošklivý i když to je individuální názor, každý si může myslet něco jiného.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 81 | 82 | 83 | 84 | 85 z 90 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: