XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Máte Problémy?

 

Máte Problémy?

Máte Problémy?

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Svěřte se, pomůžeme *52*
Autor fora nevložil zatím žádný úvodní příspěvek

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 z 90 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | » | Poslední

 

guest Muž Darkrider (Darkrider@centrum.cz) ... 07.05.2005 12:04:37 ... (64/894)
Re: situace
Odpověď na příspěvek od b.H.E ( mailto:b.h.e@centrum.cz ) z 07.05.2005 09:05:28:

Ahoj, píšeš v článku že ti znepříjemňuje život mimo školu, ale nenapadlo tě třeba že se jí líbíš a chce stebou mít nějaky vztah ? Je to sice ulítlí ale stává se to. Pokud to tak je tak jí hned ze začátku řekni, že ste oba v jiné věkové kategorii pokud je to rozumná ženská pochopí to a nechá tě. Když ne požádej o pomoc někoho z rodičů. A pokud to dělá jen ze škodolibosti tak je to mrcha :( a budeš muset asi změnit klub protože ti to asi jako učitelka může vytmavit na známkách..Zjisti si jak to doopravdy je a pak to sem napiš a mi se ti pokusíme pomoct ....

Darkrider
guest Muž b.H.E (b.h.e@centrum.cz) ... 07.05.2005 09:05:28 ... (63/894)
situace
Dobrý den stala se mi taková docela nemilá situace...Chodim do jednoho klubu dvaa roky před necelim měsícem k nám na školu nastoupila uč. co tam chodi taky ale to jsem zjistil aý o chvylku dele když jsem se tam s ní setkal na poprvé nic
Ale asi po měsíci mi tam odmitly nalévat ikdyž dva roky byli v poho. Příjdu nedavno a prej Je ti 18?? A tedkon Prej tobě je nějakých 14 a já říkám 16 a pak mi začal říkat že zná moji uč. n jazyk ...A ještě když jsme šli dnes na nějaké Představení tak mi potišejch říkala jestly mne tam dnes večer muže čekat ???Nevíte proč Někdo někoho znepříjemnuje mimo školu?? Nevíte proč toto někdo děla ? Co z toho má ??
guest Muž Darkrider (Darkrider@centrum.cz) ... 07.05.2005 00:58:05 ... (62/894)
Re: Help!
Odpověď na příspěvek od kateryn z 05.05.2005 19:19:04:

Ahoj , tak tohle je asi jedno z nejhnusnějších věcí co se můžou stát...je to hodně těžký .... já si ale myslím že to v sobě jen hodně moc držíš potřebuješ mu to říct možná pak už budeš moct najít novou lásku....Musíš mu to všechno říct do očí..myslím jsi že se to pak zlepší jednou se mi to taky stalo řekl jsem jí to a časem se to zlepšílo..A zamiloval jsem se do jiné a říkám si že nikdo na světě se jí nevyrovná :)..Určitě to dobře dopadne*45*

Darkrider
guest Muž T-enter (tenter@centrum.cz) ... 05.05.2005 22:43:08 ... (61/894)
Re: Help!
Odpověď na příspěvek od kateryn z 05.05.2005 19:19:04:
Chtěl bych se tě zeptat jestli na něj máš ještě kontakt. (tel. číslo, e-mail, adresu) Pokud ano tak ho určitě kontaktuj, zkus se s ním sejít a jen tak pokecat popřípadě mu říct jak hodně velký cit vůči němu máš.
guest Muž Darth-Stix (Darth-Stix@seznam.cz) ... 05.05.2005 20:45:44 ... (60/894)
Re: Help!
Odpověď na příspěvek od kateryn z 05.05.2005 19:19:04:
Jo tag tohle je těžky musiš zapomenout ale nejde ti to to zřekla určitě sprawně že hledaš jeho kopii v inejch klucich wiš ono se totiž řiká že gdyž zažiješ prawou lasku tag do konce žiwota hledaš někoho gdo je tomu člowěku co si to sním zažila podobnej a to nejen wzhledem ale i chowáním atd.
Nedokažu ti poradit co by si měla dělat mám sice dost welkou fantazii a už sem taky lecos zažil něgdy sem si občas taky myslel že už se do nikoho inyho nezamiluju a taky to trwalo wic než rok ale pak sem poznal jednu holku a na tu co sem od ni byl tag dlouho zamilowanej sem uplně zapoměl (ona se mnou stejně nechtěla chodit) no a tag sem se zamilowal do iné ale tu už taky nemám. O tu sem přišel před měsicem asi ještě neni připrawená na wztah tag to po půl roce wzdala za okolnosti o kterejch bych tady radši ani napsal no ale to už je taky jedno protože sem poznal jednu super holku.
Tag newim asi sem ti moc neporadil že?
Ale tag ti aspoň přeju hodně štěstí jednou snad najdeš někoho ským zažiješ znowa něco tag silnýho jag s timhle
a možná i silnějšího a lepšiho i gdyž teď si to asi nedokažeš předstawit že?
No tag jo hodně štěstí.

Darth Stix
guest Muž kateryn ... 05.05.2005 19:19:04 ... (59/894)
Help!
Už je to víc, jak rok co jsme se museli rozejít. Bydlíme každý úplně jinde, ale já jsem stále, jako tělo bez duše. Neustálá bolest, smutek, hořkost,.....Nechápu jag člověk, kterýho jsem znala snad jen 3 týdny dokázal něco takového. Neudržujeme spolu kontakt, ale jestli to byla opravdu pravá láska, protože to, co jsem zažila s ním se ani slovy nedá popsat, tag co mám dělat. Pokoušela jsem se chodit už se spousty kluků, ale ani jeden mu nebyl ani trochu podobnej. Snad i hledám jen jeho kopii, která by byla aspoň trochu povedená, jenže já chci zažít znovu to, co s ním, přestože vím, že to už nepůjde. Na 100% se už neuvidíme a já bez něj nedokážu žít. Už víc, jak rok to bolí tag co mám skra dělat. Tohle už není normální!
guest Muž Darth-Stix (Darth-Stix@seznam.cz) ... 05.05.2005 13:12:57 ... (58/894)
Re (3): polibek
No já wím to beru ale taghle sem to dělal poprwé i já. Sem nd tím nejdřiw přemyšlel furt jag to mám dělat a tag ale gdyž to pag přišlo tag mi to nijag nepomohlo jen sem zawřel oči a spolihál se na hmat myho jazyka *3*.
guest Muž Darkrider (Darkrider@centrum.cz) ... 05.05.2005 12:01:17 ... (57/894)
Re (2): polibek
Odpověď na příspěvek od Darth-Stix ( mailto:Darth-Stix@seznam.cz ) z 04.05.2005 17:43:03:

Ber na vědomí že to je její prvni pusa
guest Muž Darth-Stix (Darth-Stix@seznam.cz) ... 04.05.2005 17:43:03 ... (56/894)
Re: polibek
Odpověď na příspěvek od insertka18 ( mailto:omluvny@atlas.cz ) z 02.05.2005 21:47:50:
Na tom nic neni prostě se k sobě přibližite otewřete usta a pag už jen jazyk strčite do ust partnera a začnete tam s ním kwedlat *3**4* To byl teda zrowna FRANCL. Ale je wic zpusobů libání ale FRANCL je nejlepší!
guest Muž Darkrider (Darkrider@centrum.cz) ... 03.05.2005 14:05:24 ... (55/894)
Re: polibek
Odpověď na příspěvek od insertka18 ( mailto:omluvny@atlas.cz ) z 02.05.2005 21:47:50:

Zavři oči a necukni, je to prosté *18*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 80 | 81 | 82 | 83 | 84 z 90 | 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: