XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Nevyholené

Nevyholené

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Když z kalhotek lezou chloupky
Vítejte všichni, komu se na dívkách a ženách líbí dorůstající chloupky na kundičce a v podpaží. Uvítám názory mužů i dívek na tuto tématiku.

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 z 10 | 9 | 10 | » | Poslední

 

guest Muž jana.hacs (jana.hacs@centrum.cz) ... 30.07.2007 16:39:27 ... (23/93)
Re: Kazdopadne holit:)
Odpověď na příspěvek od Silwiii z 27.07.2007 19:18:53:
Souhlasím s tím, že vyholená holka vypadá krásně a čistě. Ale té práce s tím... navíc je to nekonečný boj. Já, když nejdu do posilky na bazén apod. si to prostě nechám trochu vyrašit. Takže jsem vlastně díky své pohodlnosti zjistila, že někdeří chlapy jsou z mírně zarostlé kundičky úplně hotoví.
guest Muž magormagor ... 27.07.2007 20:17:21 ... (22/93)
ochlupení je vývojový přežitek
já jsem chlap(?), holím se už 3 roky, úplně všechno, kromě očních řas, obočí taky, ale ne dohola, vlasy pochopitelně taky. některým to nejde narozum. na počátku byl samozřejmě sex, pokračuji ale pro neopakovatelný pocit čistoty, na který jsem si zvykl
guest Muž Silwiii ... 27.07.2007 19:18:53 ... (21/93)
Kazdopadne holit:)
Jsem zastancem holeni, ja sama si takhle upravuju vsechno vcetne rukou....ochlupeni bych nejradsi zrusila :D (krome vlasu a oboci samozrejme :DDD) ale je to kazdeho vec
guest Muž Muttaggen ... 27.07.2007 10:55:10 ... (20/93)
:-)
mno kdzy to obcas vidim v bazene je to nechutny, ale respektuji kaztdeho kdo ma na to odlisny nazor...me ot prijde normalni a dycky sem spinkal se slecnou ktera byla....takze uz ani nevim jak vypada nevyholena kun****** :)))
guest Muž Dr.NOOO (dr.nooo@centrum.cz) ... 26.07.2007 10:49:06 ... (19/93)
Re (8): zarostlá kundička
Odpověď na příspěvek od YumY z 25.07.2007 19:57:33:
Ahoj, děkuji za Tvůj příspěvek. Holení kundičky bych si dovolil přirovnat k holení vousů u mužů. Někteří by nevyšli na ulici bez naprosto hladce oholené tváře a jiní se zase bez pořádného strniště na bradě cítí jako nazí. Stejné je to z pohledu dívek, některá by se nikdy nelíbala se zarostlým mužem a jinou to vzrušuje. Já nepopírám, že mě vzušuje mírně zarostlá kundička, ale rozhodně bych nikdy svůj vkus partnerce nevnucoval (tím nenarážím na Tvoji sázku). Chápu, že se některé dívky a ženy cítí dobře jen úplně vyholené, ale také vím, že pro jiné znamená časté holení utpení, vím, že některé ženy s citlivou pletí řeší, zda je horší, jestli jim z plavek lezou chloupky nebo jestli mají třísla osypaná červenými vřídky po holení.
A k tomu vkusu: je mi 33, takže jsem svá první sexuální dobrodružství prožíval na počátku devadesátých let. tehdy byly dívky většinou nevyholené a později jsme začali s kamarádky žasnout nad tím, jaké obrazce si začaly naše partnerky na kundičkách vyholovat. Pak přišla móda úplného vyholení a z počátku se mi to velmi líbilo a vzrušovalo mě to. Ale jak zde psal jeden kolega, u vyholené kundičky tak nějak chybí ten moment překvapení po stažení kalhotek... Ale hlavně my jde o to, že některé "vyholené" ženy pohlížejí na ty nevyholené jako na zpátečnické husičky, nebo šmudly. Proč? Ať má každá žena kundičku upravenou, jak se jí to líbí a jak jí to vyhovuje.
guest Muž YumY ... 25.07.2007 19:57:33 ... (18/93)
Re (7): zarostlá kundička
Odpověď na příspěvek od Dr.NOOO ( mailto:dr.nooo@centrum.cz ) z 25.07.2007 08:32:06:

víš...štve neštve....já narozdíl od Kithy nejsem přírodní blond a ochlupení mi roste dost....a jelikož se holím žiletkou to už možná deset let....drhý den mám pěkné strniště...o třetím a čtvrtém dnu nemluvím...
takže i když mě to občas otravuje, holím se pro svý pohodlí, mám ráda ten pocit čersvého oholení....a je fakt, že po třech dnech neholení bych v sukni ven nešla, protože u mě to je prostě dost vidět....

taky jsem dřív, třeba v sedmnáci nechodila uplne vyholená, pak měla proužek....už delší čas jsem vyholená uplne a vyhovuje mi to nejvíc....
ted jsem prohrála sázku a musím si nechat narůst proužek, protože mi bylo sděleno, že je to ta nejvíc sexy věc....moc se mi do toho nechce:))



prejKunda *1581*
guest Muž Dr.NOOO (dr.nooo@centrum.cz) ... 25.07.2007 09:03:12 ... (17/93)
Re (8): zarostlá kundička
Odpověď na příspěvek od kitharka ( mailto:ivca@havlas.eu ) z 25.07.2007 08:42:44:
Jo, jo, čárka není špatná...
guest Muž kitharka (ivca@havlas.eu) ... 25.07.2007 08:42:44 ... (16/93)
Re (7): zarostlá kundička
Odpověď na příspěvek od Dr.NOOO ( mailto:dr.nooo@centrum.cz ) z 25.07.2007 08:32:06:

Holím se všude, ale zase nejsem "hysterická", když bych měla jít třeba i v sukni do města nebo tak... A třeba dva dny bych měla neoholený nohy... Klidně tak jdu... Proč ne... Nemusím ty nohy mít za každou cenu úplně hebký a hladký... Jelikož jsem blond, mám chloupky světlý a nijak extra rychle mi nerostou, takže si nohy holím spíš tak jednou, dvakrát týdně... Partner po mně naštěstí taky nevyžaduje to, abych ty nohy měla dokonale hladce oholený každej den... Poslední dobou se s partnerem vídáme tak dvakrát týdně... I bez ohledu na to si podpaží holím každý či každý druhý den, je to moje pohodlí... Stejně tak jako ty nohy... A stejně tak jako kundička... A opět ze stejných důvodů jako u nohou si ji holím tak dvakrát do týdne... Prostě ty chloupky naštěstí moc rychle nerostou... Ale nikdy jsem se neholila úplně... Vždycky cca 1cm čárka (samozřejmě uprostřed)... Vlastně jo, jednou mi ujela ruka a byla jsem celá úplně vyholená, ale to se mi nelíbilo... A je mi nepříjemný, když jsem třeba tejden na nějaký chatě, kde ani pořádně neteče voda... Nebo třeba pod stanem... A mám tejden vydržet bez oholení se... Neoholení nohou bych z tohohle zvládala asi nejvíc "v pohodě"...

*292* kitharka *595*
guest Muž jana.hacs (jana.hacs@centrum.cz) ... 25.07.2007 08:36:32 ... (15/93)
Re (6): zarostlá kundička
Odpověď na příspěvek od YumY z 24.07.2007 16:53:16:
Snad to nevyznělo, jako že jsem bojovnice proti vyholeným holkám. Sama ji mám občas vyholenou jako čerstvě utrženou broskvičku. Ale zároveň se mi líbí ta změna,když si ji nechám zase trochu zarůst. A co vím, tak kluky to hodně bere.
guest Muž Dr.NOOO (dr.nooo@centrum.cz) ... 25.07.2007 08:32:06 ... (14/93)
Re (6): zarostlá kundička
Odpověď na příspěvek od YumY z 24.07.2007 16:53:16:
Ahoj, můj názor je ten, ať si každý dělá se svým ochlupením co chce a co se mu líbí. Vůbec nejsem vysazený jen na "nevyholené", líbí se mi změna, originalita, osobnost dívky/ženy. Jen mě štve takový ten módní diktát, že pokud není holka úplně holá, tak je to trapné, nemoderní... Přitom znám spoustu holek,kterým po holení naskakují velké červené pupínky, nebo se prostě neholí jen proto, že se jim líbí zarostlá kundička. Ale zdráhají se o tom mluvit před kamarádkami, protože se bojí jejich posměšků. (alespoň takmi to říkaly, nejsem ženský psycholog).
Znám holky, které obravdu nevyjdou bez toho, aby byly všude úplně hlaďounké, protože jim to tak vyhovuje a mají to tak rády. Ale taky znám holky, které strašně štve se pořád škrábat žiletkou (nebo čím to vlastně děláte) a dělají to jen jednou za čas.

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 z 10 | 9 | 10 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: