XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Nevyholené

Nevyholené

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Když z kalhotek lezou chloupky
Vítejte všichni, komu se na dívkách a ženách líbí dorůstající chloupky na kundičce a v podpaží. Uvítám názory mužů i dívek na tuto tématiku.

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 z 10 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 

guest Muž Rose.Of.Night (RoseOfNight@centrum.cz) ... 01.12.2007 12:27:58 ... (33/93)
.........
Mě to přijde nefer.Vemte si, jakej je an ženy tvořen nárok v dokonalosti: holit nohy, podpaží, kundičku, pravidelně se upravovat , vlasy, obličej, obočí a pokud to nemáte tak se na vác koukaji jako an zločince. Přitom když je divka nenamalovaná a dole jen zasrřihnutá tak ej to mnohem přirozenější. Někdo možná má ráda holky co by bez make upu nepoznali a na jejich těle nani ani ejden zybtečný chloupek někdo zase přirozenější, u kterých to nevypadá jak by se milovali s dítětem.
feainne Muž feainne ... 14.09.2007 12:21:46 ... (32/93)
Re: módní diktát
Odpověď na příspěvek od Dr.NOOO ( mailto:dr.nooo@centrum.cz ) z 14.09.2007 09:47:06:

To přirovnání k vlasů se mi líbí. Na druhou stranu, měl jsem dlouhé vlasy i naprosto vyholenou hlavu a ono to vyholení je i na té hlavě příjemnější a má spoustu výhod. Jen se holt o to člověk musí starat a pravidelně zkracovat :(
guest Muž Dr.NOOO (dr.nooo@centrum.cz) ... 14.09.2007 09:47:06 ... (31/93)
módní diktát
Přátelé, podívejme se na to trošku s odstupem. Módní diktát říká to, že pokud není holka/žena úplně vyholená, tak je nemožná, nechutná, hnusná, nepřijatelná... Ještě před deseti, patnácti lety přitom bylo chápáno jako velmi módní a estetické, když měla žena na kundičce upravené chloupky. Současná móda absolutně vyholených je trošku smutná v tom, že už nedává možnost žádných variant, nebo volby, je to móda uniformní, prostě chloupky absolutně dolů a nic jiného. Mně se upravené chloupky na dívčí kundičce líbí. Stejně tak se mi líbí, že děvčata, která se účastní této diskuze, jsou nejen půvabná, ale mají také krásně upravené vlasy. Co když za pět let nastane móda, že musí mít všechna děvčata vyholenou hlavu?! Vždyť přece mít vlasy je také nehygienické: vlasy se mastí, objevují se v nich lupy a mnohdy i drobná zvířátka, zachytává se v nich řada nečistot, které pak přinášíte domů... Já osobně bych byl raději, aby Vám vlasy zůstaly, líbíte se mi tak víc. Stejně tak rád občas vidím kundičku, která má upravené chloupky, a to rozhodně nejsem žádný vadnoucí staromilec.
guest Muž brejdyrejdy (brejdyrejdy@centrum.cz) ... 13.09.2007 11:12:13 ... (30/93)
nekomu asi nevoním
nejsem zastáncem extrémního ochlupení u žen,jen tvrdím,že žena s porostem jen sestřihnutým je erotická také...dospíval jsem v polovině 80tých let a jako pro kluka bylo tehdy silně vzrušující vidět u bazénu ženu či dívku,které to nenápadně lezlo ven....tehdy pro mě úžasnost...jenže to dívky dneška nepochopí ale nezlobím se a chápu,že in je něco jiného...
guest Muž Laucice (Laucice@seznam.cz) ... 12.09.2007 21:31:46 ... (29/93)
Re: holení a my
Odpověď na příspěvek od brejdyrejdy ( mailto:brejdyrejdy@centrum.cz ) z 11.09.2007 17:13:37:

no tak to seš asi jeden z tisíce kluků,kteří mají radi ještě neoholené holky.... ostatní naopak kvůli ochlupení davají holce kopačky.Podle mně je to hnusné,nechutné....
ale tak každý máme svůj vkus!
Každopádně si myslím,že to v hledání partnerky nebudeš mít jednoduché,ale tak přeji ti hodně štěstí *1*
guest Muž YumY ... 12.09.2007 08:06:44 ... (28/93)
Re: holení a my
Odpověď na příspěvek od brejdyrejdy ( mailto:brejdyrejdy@centrum.cz ) z 11.09.2007 17:13:37:

Chlupy na těle mají význam, to rozhodně.

Brání tělo před prachem, zachycují škodliviny a hlavné efekt je samozřejmě tepelná izolace.
Opravdu si myslíš, že v dnešní společnosti, v jednadvacátém století má ochlupení svůj význam? Tak to se pleteš. Pokud se zeptáš jakéhokoli lékaře, dermatologa, imuloga...kohokoli, potvrdí Ti, že pokud bysis oholil VŠECHNO, tak rozhodně tím sobě jinak neškodíš.
Uvědom si, že nežijeme v pravěku. K čemu myslíš, že Ti v dnešní době může asi tak ochlupení sloužit?

Samozřejmě respektuji Tvůj vkus, ale pokud je Ti z oholených holek "na blití" jak říkáš, máš v dnešní době docela zůženou možnost výběru.

Jinak souhlasím se zastřihovačem, je to určitě dobrá varianta jak se holit a nedrbat, i když znám mnoho takových, co se holí žiletkou a nestěžujou si...

prejKunda *1581*
guest Muž brejdyrejdy (brejdyrejdy@centrum.cz) ... 11.09.2007 17:13:37 ... (27/93)
holení a my
dnešní holky se holí,ale když trochu chlupy vylézají ven je to dleko zajímavější.....vyholené jsou jak holčičky a je mi z nich na blití....u mužů je výhodou zastřižení chlupů u kořene ty chlupy mají na těle svůj význam...proto rostou...
guest Muž PajaH (PajaH@seznam.cz) ... 10.09.2007 20:28:45 ... (26/93)
Když z kalhotek lezou chloupky..
..tak je to pěkně nechutný, ale zase pořád lepší než bobřík v podpaží..Nejen, že je chuťovka se na to dívat, ale ten smrad když se dotyčnej zpotí...
guest Muž Laucice (Laucice@seznam.cz) ... 21.08.2007 20:36:52 ... (25/93)
...
já jsem zásadně pro HOLENÍ, "bobříci" mi v dnešní době příjdou nevkusní až nechutní
ale tak je to každého věc *4*
guest Muž Laucice (Laucice@seznam.cz) ... 21.08.2007 20:33:06 ... (24/93)
Re (2): Kazdopadne holit:)
Odpověď na příspěvek od jana.hacs ( mailto:jana.hacs@centrum.cz ) z 30.07.2007 16:39:27:

mno podle mého je to spí tak,že
1) část je hotová
2) části se to nechutí
3) část ti nic neřekne

ale to je můj názor *4*

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 z 10 | 8 | 9 | 10 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: