XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Nevyholené

Nevyholené

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Když z kalhotek lezou chloupky
Vítejte všichni, komu se na dívkách a ženách líbí dorůstající chloupky na kundičce a v podpaží. Uvítám názory mužů i dívek na tuto tématiku.

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 

guest Muž jana.hacs (jana.hacs@centrum.cz) ... 20.07.2007 15:16:41 ... (Strom/Strom)
zarostlá kundička
Ahoj, podpaži si teda holím pravidelně, ale mému příteli se líbí, když mám na kunčičce alespoň trochu chloupky, rád mě líže. Ale teď do plavek se samozřejmě holím.
guest Muž Ja-jahudka ... 20.07.2007 16:55:54 ... (Strom/Strom)
Re: zarostlá kundička
Odpověď na příspěvek od jana.hacs ( mailto:jana.hacs@centrum.cz ) z 20.07.2007 15:16:41:

Ja myslela , ze je mu prijemnejsi kdyz si v danych partijich vyholena...
guest Muž jana.hacs (jana.hacs@centrum.cz) ... 23.07.2007 08:13:02 ... (Strom/Strom)
Re (2): zarostlá kundička
Odpověď na příspěvek od Ja-jahudka z 20.07.2007 16:55:54:
Já se dřív holila pravidelně, i teď jsem tam dole udržovaná,ale jak jsem s různých rozhovorů a zkušeností pochopila, mnoho muž a kluků nepodléhá módním trendům a líbí se jim, když holka na kundičce nějaké (upravené a čisté) chloupky má.
guest Muž Dr.NOOO ... 23.07.2007 08:29:54 ... (Strom/Strom)
Re (3): zarostlá kundička
Odpověď na příspěvek od jana.hacs ( mailto:jana.hacs@centrum.cz ) z 23.07.2007 08:13:02:
Ahoj Jano, děkuji za názor, Já to vidím podobně. Dříve se mi moc líbily vyholené kundičky, ale v dnešní době je skoro vzácnost, když na ní má holka alespoň nějaké chloupky. Některé dívky jsou tak dokonale zbavené veškerého ochlupení, že mi připadají tak trochu jako roboti z umělé hmoty. Proto se mi začaly líbit holky, jímž na kundičce raší chloupky a podpaží si neholí každý den, ale třeba jednou za týden. Pak mám pocit, že se miluji s živou bytostí vzešlou z přírody, samicí, a ne vyretušovanou fotografií vytrženou z módního časopisu. A vůbec bych upravené chloupky na kundičce nespojoval s nějakou hygienou, což bývá častý argument zastánců vyholených intimních partií. Poznal jsem voňavé ženy s klasickým bobrem stejně jako dokonale vyholené ženy - čuňata. Proto jsem taky založil tuto diskuzi. Ale nikomu svůj názor ani vkus nenutím.
guest Muž jana.hacs (jana.hacs@centrum.cz) ... 24.07.2007 16:11:57 ... (Strom/Strom)
Re (4): zarostlá kundička
Odpověď na příspěvek od Dr.NOOO z 23.07.2007 08:29:54:
S tím musím souhlasit. "Být vyholená" je jen momentální uniformní móda, která se časem okouká. Taky na to hodně tlačí různé kosmetické firmy, které chtějí, aby ženy utrácely co nejvíc za různé přípravky (na holení, před holením, po holení...) jen si vezmi večerní reklamy v TV - 3 x hladce oholené nohy, 2 x zázračný šampon, 3 x úžasný deodorant. Já osobně jsem hodně čistotná a ráda voním, ale odmítám jít se stádem a těmhle kecům věřit. Jsem se rozpálila, omlouvám se...
guest Muž YumY ... 24.07.2007 16:53:16 ... (Strom/Strom)
Re (5): zarostlá kundička
Odpověď na příspěvek od jana.hacs ( mailto:jana.hacs@centrum.cz ) z 24.07.2007 16:11:57:

Omlouvám se, asi jsem konzumní spoečnost...

Ale já na svým těle nesnáším absolutně jakýkoli ochlupení...
guest Muž Dr.NOOO (dr.nooo@centrum.cz) ... 25.07.2007 08:32:06 ... (Strom/Strom)
Re (6): zarostlá kundička
Odpověď na příspěvek od YumY z 24.07.2007 16:53:16:
Ahoj, můj názor je ten, ať si každý dělá se svým ochlupením co chce a co se mu líbí. Vůbec nejsem vysazený jen na "nevyholené", líbí se mi změna, originalita, osobnost dívky/ženy. Jen mě štve takový ten módní diktát, že pokud není holka úplně holá, tak je to trapné, nemoderní... Přitom znám spoustu holek,kterým po holení naskakují velké červené pupínky, nebo se prostě neholí jen proto, že se jim líbí zarostlá kundička. Ale zdráhají se o tom mluvit před kamarádkami, protože se bojí jejich posměšků. (alespoň takmi to říkaly, nejsem ženský psycholog).
Znám holky, které obravdu nevyjdou bez toho, aby byly všude úplně hlaďounké, protože jim to tak vyhovuje a mají to tak rády. Ale taky znám holky, které strašně štve se pořád škrábat žiletkou (nebo čím to vlastně děláte) a dělají to jen jednou za čas.
guest Muž kitharka (ivca@havlas.eu) ... 25.07.2007 08:42:44 ... (Strom/Strom)
Re (7): zarostlá kundička
Odpověď na příspěvek od Dr.NOOO ( mailto:dr.nooo@centrum.cz ) z 25.07.2007 08:32:06:

Holím se všude, ale zase nejsem "hysterická", když bych měla jít třeba i v sukni do města nebo tak... A třeba dva dny bych měla neoholený nohy... Klidně tak jdu... Proč ne... Nemusím ty nohy mít za každou cenu úplně hebký a hladký... Jelikož jsem blond, mám chloupky světlý a nijak extra rychle mi nerostou, takže si nohy holím spíš tak jednou, dvakrát týdně... Partner po mně naštěstí taky nevyžaduje to, abych ty nohy měla dokonale hladce oholený každej den... Poslední dobou se s partnerem vídáme tak dvakrát týdně... I bez ohledu na to si podpaží holím každý či každý druhý den, je to moje pohodlí... Stejně tak jako ty nohy... A stejně tak jako kundička... A opět ze stejných důvodů jako u nohou si ji holím tak dvakrát do týdne... Prostě ty chloupky naštěstí moc rychle nerostou... Ale nikdy jsem se neholila úplně... Vždycky cca 1cm čárka (samozřejmě uprostřed)... Vlastně jo, jednou mi ujela ruka a byla jsem celá úplně vyholená, ale to se mi nelíbilo... A je mi nepříjemný, když jsem třeba tejden na nějaký chatě, kde ani pořádně neteče voda... Nebo třeba pod stanem... A mám tejden vydržet bez oholení se... Neoholení nohou bych z tohohle zvládala asi nejvíc "v pohodě"...

*292* kitharka *595*
guest Muž Dr.NOOO (dr.nooo@centrum.cz) ... 25.07.2007 09:03:12 ... (Strom/Strom)
Re (8): zarostlá kundička
Odpověď na příspěvek od kitharka ( mailto:ivca@havlas.eu ) z 25.07.2007 08:42:44:
Jo, jo, čárka není špatná...

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat   » Běžný výpis  

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: