XChat v mobilu  |   Fotoalba  |   Nápověda   |  Zaregistrovat
Přihlásit pomocí mojeID
Můj profil   |   Vzkazy (0/0)   |   Fotoalba   |   Poznámky   |   Nastavení

Uživatelská fóra / Láska, vztahy a sex / Sex ve třech Ano nebo Ne ??

 

Sex ve třech Ano nebo Ne ??

Sex ve třech Ano nebo Ne ??

Sleduj emailem (jen pro Modrá hvězdička)
Co si o tom myslíš ty, budu ráda když přidáš svuj názor...
Nesnášim sex ve třech jenže muj kluk by si to rád ve třech zkusil . Samozřejmě s další holkou. Já z toho nemůžu spát,celý noci probrečim a je mi z té představy špatně. Já nevim ale pro mě je to nevěra , protože bude spát s jinou. A navíc mě tim strašně ponižuje, protože mi tim naznačí jako kdybych ho nedokázala uspokojit a nestačil by mu sex se mnou. Jako nevim co se mu na tom líbí ale mě přijde že se udělá jak s ní tak se mnou protože má díru stejnou jako já . Takže pro mě je to nevěra...

Moderátoři: Toto téma nemá speciálně určené moderátory

Aktualizuj


» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 z 41 | » | Poslední

 

guest Muž Ostrava129 ... 05.07.2006 12:52:22 ... (5/405)
ve třech.Proč ne???
Ještě jsem to nezkusila,ale strašně mě to láká.Souhlasím tady s pisatelkou,že střídat to.JednouKluk,podruhé zas holka,je slušný kompromis.Nevěra??Jaká nevěra????Dyť by ti ti nezahnul za zády.A nakonec by jste si stejně užili oba.A láska???Ten tvůj tě bude milovat stále stejně.Nejde o lásku,jde čistě o sex a potěšení z něj.Ale do tvého rozhodnutí ti nesmí nikdo kecat.Je to na tobě.Já mám bohužel tu smůlu,že můj prítel by do toho šel jen s holkou.Ale já to chci zkusit i s Klukem či jiným párem.Já nemám problém,milovat se sholkou,ale ten můj má problém sblížit se více s klukem,nebo i to ,abych to dělala s někým jiným před ním.To je nefér,jakto,že by on mohl ojet přede mnou holku a já si to nemohla rozdat s jiným.Kde je k sakru nějaká spravedlnost.Sobec jhe ten můj.Mějte se sluníčkově............
guest Muž wnn (wnn@centrum.cz) ... 04.07.2006 23:14:23 ... (4/405)
thumbs up
tri je malo ne ? *34*
guest Muž angelshine (angeshine@email.cz) ... 04.07.2006 13:00:33 ... (3/405)
Sex ve třech?
Proč ne.........pokud ale nejsi tip na odvázání a trošku experimentování, tak se na to vykašli.
S přítelem dáváme trojku tak 1x za dva měsíce a je to super. Nežárlíme a oba si to užíváme.
Jde totiž o to, že jednou je to s holkou navíc, jednou s klukem, tak si nemáme co vyčítat.

Dám ti ale jednu radu. Do trojky si nikdy neber kamarádku. Hrozí totiž, že o ni příjdeš.

Jo a pokud nespíš z nervozity tak chápu. Taky jsem se poprvé bála. Připadala jsem si, že budu jak
lesba a pod. Jenže ono to tak není. Ono to nemusíš s tou holkou hned rozjet.
A pokud přítelovi věříš a chceš mu udělat radost, proč trošku něco nepřekousnout?

Tak hodně štěstí v rozhodování.
guest Muž Linkin.ka (linkin.ka@seznam.cz) ... 04.07.2006 07:32:06 ... (2/405)
NE!
Mě to přijde divný,prostě já bych na to nepřistoupila...a ty by si taky neměla,vždyt to musí bejt strašný,když vidíš,jak tvůj kluk píchá jinou před tvýma očima a pak jde do tebe......A pokud mu to řekneš do očí,že nechceš a on ti odpoví,že prostě JO!!!!!!!tak bych mu řekla JÁ ..---jdi do prdele a zdarec!Protože tohle bych si nenechala líbit...kdyby mi někdo říkal co mám dělat proti mý vůli!...ZAMYSLI SE! Ale já bejt tebou tak do toho nejdu...ale to si musíš rozhodnout sama...ahoj...
PS:přeji hodně štěstí!A hlavně rozumu!
pa
guest Muž Waistnex (waistnex@centrum.cz) ... 03.07.2006 22:26:07 ... (1/405)
Příspěvek
Tak co ty víš, třeba by se jen koukal na vás dvě, jak si spolu hrajete, následně se věnoval v podstatě jen tobě... V nějaké míře:)

» Přidat k oblíbeným   » Vyhledat  

První |« | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 | 38 | 39 | 40 | 41 z 41 | » | Poslední

 




Hledej příspěvek:
Příspěvek přidán mezi: a (dd.mm.rrrr)
Pouze toto téma: